Şimdi Ara

The Walking Dead (2010 - 2022) (2047. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42.921
Cevap
289
Favori
1.494.210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20452046204720482049
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Maggie-Rick kavgası olacak, liderler yüzünden grupların da arası gerilecek, ardından Rick ve Maggie ölecek, lider ihtiyacı doğacak. Sonra bir ıslık sesi gelecek ve We are NEGAN!
  • Ya ben bile daha iyi senaryo yazardım naptınız bu diziye ben 2016 da bırakmıştım ama 2009 dan beri e2 de yayımlandığı ilk geceden itibaren takipçisiydim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: delpieroalk

Maggie-Rick kavgası olacak, liderler yüzünden grupların da arası gerilecek, ardından Rick ve Maggie ölecek, lider ihtiyacı doğacak. Sonra bir ıslık sesi gelecek ve We are NEGAN!
    Hocam bunlar senin düşüncelerin ya da beklentilerin mi? Yoksa spoiler mı eğer spoiler ise gereğini yap derim yoksa söven de çok olur öven de :)

• Görünce gözlerime inanamadım...Rayting sadece 6 milyon..Sekizinci sezonda bile böyle kötü rakam görünmemişti...

https://tvseriesfinale.com/tv-show/walking-dead-season-nine-ratings/

Reisin vedası bile diziye izleyici çekmemiş...2-3 bölüm sonra 4 milyon altı rayting bile görülür...
  • Yazık...

Efsane ne hallere geldi...
  • geçen sezonun açılış reyingi 11 milyon bu sezon 6 milyonla açmış
    Rick'in diziden ayrılması sonrası
    bu da yarı yarıya düşer gibi
  • Bir dizi nasıl berbat edilir merak etmek isteyen TWD izlesin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Finali ne zaman yapacağı duyuruldu mu bu dizinin, kaçıncı sezonda bitiyor?

• dewe34 kullanıcısına yanıt
    Haydaa

Rick gidiyomu hocam ya
  • Açılıştan fazla bir şey beklemiyordum, gelecek bölümde nelerin olabileceğine dair sinyaller vardı. Bence yeterli bir açılıştı.
    İzlenme oranının düşmesi de gayet normal gibi, diğer dizilere de bakılırsa yıllar geçtikçe özellikle 3.sezonlardan sonra falan izlenme oranları düşüşe geçiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: XaViEsTa

Hocam bunlar senin düşüncelerin ya da beklentilerin mi? Yoksa spoiler mı eğer spoiler ise gereğini yap derim yoksa söven de çok olur öven de :)

Alıntıları Göster
    Benim düşüncelerim tamamen :) Negan'ı tekrardan o artist tavrıyla görmeyi çok istiyorum çünkü, gerçek çıkarsa da sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: XaViEsTa

Alıntıları Göster
    Kendi düşüncesi falan değil hocam açık açık spoiler veriyor.
  • yeni bölümü izlemedim hala aklıma bile gelmiyor izlemek

• Dul'un rick'e baş kaldıracağı ilk bölümden belli 1.bölümün sonlarına doğru bakarsanız gregory'i infaz ettiğinde rick gile artistlik yapması ve rick'in yardım talebine çıkışması örnek gösterilebilir.
  • 8.sezonu yeni bitirdim.

Evet kalite baya düştü artık başladık bitirek diye izliyoruz ama dizi gene bir şekilde kendini sıkmadan izletiyor. 16 bölüme bütün olarak baktığımızda senaryo çokta kötü değildi fazla kopukluklar olmadı ama sonunda iki tarafdan biri kıyamet koparacak derken ikisi de olmadı. Dizinin başarılı yönlerinden biri oyuncuların cidden ortamda yaşıyormuş gibi oynamaları dizi bunu iyi başarıyor hepsi iyi adapte olmuş rollerine. Negan'ı öldürmediklerine pişman olacaklar ne yapar eder zeytinyağı gibi üste çıkar gene. Dizinin kalitesi düştü ama Eugene'in oyunculuğu tavan yapmaya başladı ya da dizinin yavanlığından gözümüze iyi gözüken şeylerden biri olmaya başladı. Ölsede kurtulsak derken son sezonun önemli parçasından biriydi. Son da böyle bir şey yapacağı belliydi. Carl'dan kurtulduk en azından darısı Tara'nın başına. Maggie, Darly ve Jesus'un birleşmesi ilginçti bakalım o savaştan ne çıkacak Maggie Negan'ı öldürebilecek mi? Bu sezon en sevdiğim karakter Simon'dı adamım yardırıyordu ne güzel ölümü kötü oldu. Zombiye dönüştüğü hali efsaneydi. Negan'ı izlemek keyifli ölmediği bir yandan iyi oldu ama artık ayak altına düştü 9.sezona sağlam bir karakter yaratmaları gerek.

• 9.sezonla ilgili en büyük merakım fısıldayanlar bakalim nasil bir hava katacaklar.

• Nerden izleyebiliriz
  • Twd düştüyse bu kendi eliyle oldu, o nedenle birlik bir şey yok

• Vur beni Rick ya da sen dur ben vururum

The Walking Dead (2010 - 2022)
  • dark_hell_86 kullanıcısına yanıt

The Walking Dead (2010 - 2022)

• 
Sayfa: önceki 20452046204720482049
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.