Şimdi Ara

The Walking Dead (2010 - 2022) (2052. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
42.921
Cevap
289
Favori
1.494.210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20502051205220532054
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • koskoca reck reyiz in gidişine bak, komedi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • haha
    Rick e 20lik inşaat demir girdi çıkmaz daha o :)) ölücek sonunda heralde. sadece o sahne için tüm bölüm boyunca oyaladılar bizi ölsede kurtulsak artık yaw
  • quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

koskoca reck reyiz in gidişine bak, komedi

kesin ölüyor dimi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DHBSC55 -- 29 Ekim 2018; 17:42:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DHBSC55

kesin ölüyor dimi

Alıntıları Göster

• Vay amk..Harbiden reis haftaya gidici..
    Adamın soyunu kuruttular be..Karısı,Carl cengaver ve şimdi de reis...

• Malum hanımefendi altyazıları düzenli olarak nereye yüklüyor ? Üç bölümdür buluyordum, bu bölüm bulamadım. Biri yardımcı olursa sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: steven_stiffler

Malum hanımefendi altyazıları düzenli olarak nereye yüklüyor ? Üç bölümdür buluyordum, bu bölüm bulamadım. Biri yardımcı olursa sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
    Subscene diye aratın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sibumii -- 29 Ekim 2018; 20:18:7 >
  • daha ben 5.sezondayım ama şimdiden üzüldüm :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: sibumii

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    dizinin dolaylı olarak son bölümü diyebiliriz bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: Moldova_lover

Vay amk..Harbiden reis haftaya gidici..
    Adamın soyunu kuruttular be..Karısı,Carl cengaver ve şimdi de reis...

reck reyiz de az soy yapmadı ha, en son mıchonne dan da bir tane yapmış olabilir ama en güzel sarışın hatundu, kısa sürdü ömrü ama neyse ama dizi son vurgununu haftaya yapıp çakılmaya başlar iyice ve bitiş

• hala uyumlu altyazı yok
  • Beyler son sezonu mobilden nasil izleriz bilen link atabilir mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

reck reyiz de az soy yapmadı ha, en son mıchonne dan da bir tane yapmış olabilir ama en güzel sarışın hatundu, kısa sürdü ömrü ama neyse ama dizi son vurgununu haftaya yapıp çakılmaya başlar iyice ve bitiş

Alıntıları Göster
    Ben yazdım zaten,bu sezon %90 ihtimalle son sezon...Rick'in vedası bile ilk 4 bölüm raytinglere yaramadı...

• Mr.Prestige kullanıcısına yanıt
    bende bu duruma düşmemek için artık önce alt yazının çıkmasını bekliyor ona göre diziyi indiriyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moldova_lover

Ben yazdım zaten,bu sezon %90 ihtimalle son sezon...Rick'in vedası bile ilk 4 bölüm raytinglere yaramadı...

Alıntıları Göster
    insanlar diziyi çözdü, bu pazartesi reyting biriaz hareketlenirse hareketlenir. 9. sezon başından beri sürekli bir demogoji yapıyorlar reyiz ve ailesi ile, zaten
    nerelerden kurtulmuş adamı at üstünde düşüp inşaat demirine sapladıktan sonra bence diziyi akip etmeyen hiç zahmet edip izlemese de olurmuş hani

• Rick reyizin öleceği hiç aklıma gelmezdi vay be.

Bu bolümdeki eskiye dönüşler güzel olsa bari.

• Şaka mı lan bu

Dizinin efsanesinin ölümü şu inşaat demiri ile olacaksa ardından bir bölüm bile çekmeye zahmet etmesinler bitirin gitsin diziyi.

Diziyi uzun zaman önce bırakmamdan gram pişman olmadığımı tekrar hatırlattılar sağolsunlar.Sen onca şeyden kurtul kaç sezon,gel burada....neyse.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ricky Gervais

Şaka mı lan bu

Dizinin efsanesinin ölümü şu inşaat demiri ile olacaksa ardından bir bölüm bile çekmeye zahmet etmesinler bitirin gitsin diziyi.

Diziyi uzun zaman önce bırakmamdan gram pişman olmadığımı tekrar hatırlattılar sağolsunlar.Sen onca şeyden kurtul kaç sezon,gel burada....neyse.
    Fragmanı izle öyle birşey yok ordan kurtuluyor

yani ölüyor ama öyle değil :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KendineAteist -- 30 Ekim 2018; 17:45:23 >

• 8. Sezonu izleyebileceğim veya indirebileceğim bir link atar mısınız rica etsem pm den.

• iyi bari rick i öyle b.ku b.kuna
    öldürmemişler
    trailer i izledim şimdi güzel olmuş sonu, en azından güzel
    gitti dicez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DHBSC55 -- 30 Ekim 2018; 21:44:47 >
  • 
Sayfa: önceki 20502051205220532054
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.