Şimdi Ara

The Usual Gamers - WhatsApp Grubu Aktif - Üye Alımı Açık (14. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
364
Cevap
4
Favori
14.087
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gringo_ -- 8 Haziran 2018; 2:55:56 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hiç fena olmayan indirimler gelmiş beyler. Saldırın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ErrorVerenHesapMakinası

Discord linki nerede?
    Hocam bir selam verseydiniz :)
  • Gamertag :EmirhanShn58

Sahip olunan oyunlar: Fifa 17,division,pes 18,geow4(gamepass sistemindeki oyunlar), halo 5 birçok oyun daha mevcuttur yakında r6 ve forza serisi alacağım.

16.00 dan 20.00 A kadar ve 22.00 dan gece 03 - 04 kadar onlineım.

Hoşlandığım türler: FPS - RPG - Race

• PM gönderdim.

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A773460ED -- 23 Ağustos 2018; 12:10:46 >
  • Ad: Murat Yetim

Gamertag : TheScyla

Sahip olunan oyunlar : PUBG, Sea of Thieves, Fortnite (gamepass oyunları, yakında EA access)

Online olabileceğiniz saatler : Hafta içi 21.00-23.30(bazı günler esneyebilir) Hafta sonu bir işim olmadıkça her saat.

Online oyunlarda hangi türü daha çok seversiniz ? : Yarış, battle royale, rpg ve çoğu tarzı severim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Katılımak isteyen arkadaşlar : Telefon numaralarınızı PM atma şansınız varsa bekliyorum beyler.

• Beyler Merhaba,

Güzel bir oluşum :) Boş yer varsa katılabilirim.

GT ; BarTuCCC
    isim : Serhat Yazıcı

Sahip olunan oyunlar: For Honor,State of Decay 2,Sea of Thieves başta olmak üzere ve niceleri (R6 Hariç:)
    Online olabileceğiniz saatler : Heraksam online olamıyorum haftaiçi çok varlık gösteremem ama cuma-cumartesi gece 24:00 - 05:00

Küçük not ; Eşim benden belkide fazla oynar, davet atıldığında cevap gelmiyorsa o ben değilimdir :)

İyi Oyunlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HunTeRFoReWeR -- 9 Haziran 2018; 14:44:51 >
  • Telefon numaralarınızı alabilir miyim pm ile ? Whatsapp kullanmıyorsanız veya kullanmak istemiyorsanız discord linkini vereyim.

• Selamlar beyler.

Whatsapp ve Discord üzerinden aktif olarak muhabbetteyiz.

Katılmak için pm gönderebilirsiniz.

• Her salı saat 22:30'da 5vs5 maçlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zala_ -- 13 Haziran 2018; 10:5:22 >
  • Grubumuz whatsapp ve discord üzerinden aktif olarak devam etmektedir. Katılım için bana veya renkliorjinal nickli arkadaşa mesaj atabilirsiniz.

• Herkeslere iyi haftalar diler, bugünün etkinliğini paylaşmak isterim...

The Usual Gamers - WhatsApp Grubu Aktif - Üye Alımı Açık
  • Görmeyenler, Whatsapp veya Discord'da olmayanlar için...

• merhaba, aranıza yeni katıldım e3 2018 den sonra xbox one x aldım, pc toplayamıyoruz malum, discorda gelmek istiyorum, 1 tane de kafa dengi kardeşlik sistemi için arkadaş arıyorum, Oyunlar Gta 5 Cod WW2 Assasin creed 2 adet, birkaç oyun daha var, 1yıllık Live Gold 1 yıllık EA acces,ea acces sayesinde b1 bf4 nfs payback star wars battlefront vs onanır, baya iş gören üyelik, daha bir sürü oyun var,kardeşlik sistemine aradım arkadaş 6 aylık game pass olan yada alacak, forz horizon 4 alacak,yada forza horizon 3 ultimate olan, yada bana direk ödeme yaparak da ortak olabilir bende verilen para ile üyeliği dahada artırıp oyun ve game pass vs. alırım.
    online saatler:hafta sonları ve akşam 7den sonra online 11 e kadar :) hergün açık olurum,yeni aldık konsolu tanıdı çıkartmak için.
  • Discord ve Whatsapp grubumuz da olmayanlar için...

• The Usual Gamers - WhatsApp Grubu Aktif - Üye Alımı Açık
  • Merhaba arkadaslar;

Ben oguz.gruba alim icin pm attim.ayrica selam vereyim dedim. :)

Mic var...jrpg harici hemen her turu oynuyorum...bu siralar division,horizon 3 e online olarak devam ediyorum.

20:00 - 03:00 arasi musaitim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.