Şimdi Ara

The Crown (2016 - ) | Netflix (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
216
Cevap
7
Favori
8.451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yarın 11:00'de geliyor.
  • Özlemişim be ne güzel başladı yeni sezon. Yeni oyuncuları beğendim.

2. bölümü de izledim. Oyuncuların değişmesinin diziye herhangi bir zararı olmamış, aksine yine şahane olmuş bence. Bilmiyorum başkası garipser mi ama ben çok beğendim. Keyif ala ala izliyorum valla. Şahane dizi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-368EFBB24 -- 17 Kasım 2019; 17:16:1 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok sağlam dizi. Karakterler değişince yadirgarim diyordum ama daha iyi olmuş. Aberfan faciasini bire bir yapmışlar. Yavaş yavaş izleyim diyorum ama kaptırdım kendimi bırakamıyorum 4.sezon da Diana yı gorucez şimdiden sabırsızlıkla bekliyorum yeni sezonu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aberfan yıktı hocam, dehşet facia... Akıp gidiyor bölümler

• elizabeth de ağlamam etmem tavrındaydı 3.bölümde nasıl da son sahne de gözünden yaş geldi.
  • 6. bölüm Prens Charles bölümü Aberfan bölümü ile birlikte en sevdiğim bölümler oldu şimdiye kadar. Kaldı 4 bölüm.

Bu sezonki konular çok ilgimi geçti. İşçi Partisi Hükümeti'ne darbe planları, KGB casusu, Galler'deki milliyetçilik ve Prens Charles'in Galce öğrenmesi, Aberfan faciası, kraliyet ailesiyle ilgili belgeselin çekildiği bölüm, Edinburg Dükü Philip'in annesi Prenses Alice...

Kalan 4 bölümdeki konuları da merak ediyorum ama günde iki bölümle sınırladım kendimi.

• 3.sezon da bitti. Yeni sezonda Charles ve Diana'ya odaklanacaklar merakla bekliyorum.

• her şey güzel eyvallahta eski kraliçe mavi gözlü biri iken yeni kraliçe birden bire kahverengi gözlü esmer birine neden dönüştü? hiç mi bu detayları düşünmüyorlar.
  • https://www.indiewire.com/2019/09/the-crown-season-3-abandons-plan-cgi-olivia-colman-eyes-1202172334/

O kadar kafaya takılacak bir mesele değil. Dizi hala güzel. Yukarıdaki linkte açıklanmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-368EFBB24 -- 21 Kasım 2019; 22:15:49 >
  • Gözler maviye dönüyor haydi hayırlı olsun

Şu sıralar 3. sezonuyla gündemde olan #TheCrown dizisinin yeni kraliçesi belli oldu.

Olivia Colman'ın Claire Foy'dan devraldığı Kraliçe Elizabeth karakteri, dizinin 5. ve 6. sezonlarında Imelda Staunton (Vera Drake, Pride, Harry Potter serisi) tarafından canlandırılacak.

• 4 bölüm izledim de her dakika her saniye gözlerim prodüksiyon kalitesine dalıyor, altyazıyı kaçırıyorum. Nefis ilerliyor. 3x3'te Chernobyl havası. Çok üzücü olay. Bölüm sonu Kraliçe'nin olayla ilgili tavırları da bir o kadar etkileyici

• Claire Foy 4. sezonda gözükecekmiş Kraliçe'nin 21. yaş günü için yaptığı konuşma sahnesinde flashback olarak yer alacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BoJack Horseman -- 26 Kasım 2019; 22:43:45 >

• Biraz ağırdan alayım dedim ama nihayetinde yine bitti sezon Olivia Colman tam beklediğim gibi olmuş. Dizide de bahsi geçtiği üzere tam bir "old bat" olmuş. Tobias Menzies ise beklediğimden bile iyiydi. Matt Smith'e göre biraz soğuk mu kalacak sanki dedim ama yer yer epey güldürdüğü oldu. Helena Bonham Carter, Margaret'e çok iyi bir hava katmış ama o da çok az göründü be. 2 ve 10. bölümler hariç neredeyse yoktu. Göründüğünde de süperdi tabi. Sezonun öne çıkan ismi bana göre Harold Wilson karakteri ile Jason Watkins oldu. Genel olarak Kraliçe ve Başbakanlar arasındaki ilişki çok hoşuma gidiyor Söylemesek olmaz Charles Dance da şahane karizma kattı Lord Mountbatten olarak.

Churchill ve Lascelles reyizleri yeniden görmek çok güzel oldu. Churchill'in ölümü Margaret'in evliliğinin biraz hırgür içinde olduğu çok netti ama önce aldatmaya ardından ayrılığa kadar gideceklerini beklemiyordum. Üzüldüm diyebilirim. 3x10'da Margaret'in Elizabeth'e onun önemini anlattığı sahneler çok iyiydi. Charles da üzüldüğüm bir karakter oldu. Galler'deki öğretmenin evindeki sahneler ve Windsor Dükü David ile ilişkisi iyiydi. Philip'in annesi sezona güzel katkılardan biri oldu. Oynayan aktris epey iyiydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BoJack Horseman -- 13 Ekim 2020; 17:23:20 >

• The Crown must win. Must always win.
    The Crown (2016 - ) | Netflix

• 4.sezon setinden yeni görseller geldi.

• 5. sezonda final yapacak Kraliçe’yi daha önce yazıldığı gibi Imelda Staunton canlandıracak.

• 5. sezonda final yapma kararından vazgeçildi. Peter Morgan orijinal plana uyup diziyi 6. sezonda bitirecek

• 5. sezon 2022’den önce gelmeyecekmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BoJack Horseman -- 22 Temmuz 2020; 12:44:38 >
  • Prens Philip’i 5 ve 6. sezonlarda Jonathan Pryce canlandıracak.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.