Şimdi Ara

edit (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
271
Cevap
18
Favori
15.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nasıl gittin lan Florida'ya ? Kıskandım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Olum kiz kafadan varmis ilk basta anlamaliydin hava 30 derece kiz uzun cizme giyiyor ustunede 2. El yirtik gomlek giyiyor bu ne yaman celiskidir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Okudum ama pek bir yere bağlayamamışsın hikayeyi. İki farklı şey anlatmışsın. Bir de arada yarı İngilizce, yarı Türkçe cümleler; gereksiz betimlemeler kötü duruyor.
  • İlk kıza yönel hayatın renklensin.

• durumumuz yoktu, okuyamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Meshhead

Pislesme usta .d

Ateistlikle veya modernlikle ilgisi yok bunun. Kendine saygın var mı bu önemli. Kim girdi kim girmedi belli değil. Konu sahibinin gördüğü sadece bu olay. Kim bilir geçmişte daha neler neler olmuştur. Sen filmlerdeki gibi konu sahibi zenciyi gördü engel oldu kız kurtuldu falan mı sanıyorsun cidden merak ettim.

Coutinho oraya gittin diye kendi kültürünü kaybetmişsin. Daha yeni tanıştığın geçmişi kirli kişilere direkt bağlanmışsın, evlilik düşünüyorsun. Kendi kimliğini bıraktın anladığım kadarıyla. Nereden biliyorsun aldatmayacağını? Doğru düzgün tanıdığını düşünmüyorum. Geçmişte yaptıkları önemli değil demişsin. Gelecekte yapma imkanı yok herhalde düşüncene göre. Gerçekleri konuşalım. Burada bunları söyleyen yok.

• bi tarafından sallamış.gerçek olsa bi resim falan koyardı araya, heh,lol gibi kelimeler kullanarak bizi orada yasadigina ikna etmeye çalışmış ama harbiden hayal gücün iyiymiş.buralarda bi laf vardır no ss no güven.amerikada yaşasan bile böyle kız olayı oldugunu düşünmüyorum.ilk paragraftan sonra bıraktım okumayi

saat sabahın 5-6 sı floridada bu arkadaş oturmuş herkese birer birer teşekkür ediyor.ruhunu köpürtmek bu arkadaşın hoşuna gidiyo anlaşılan.FL'de yaşayan adamın burada ne işi var adam zaten yeni üye olmuş,bende 2 ay jersey city ve seattlede kaldım.amerikada en ufak olaylarda 50-60 tane fotograf çekilir.bu arkadaş böyle birşey yaşasaydı fotografa videoya boğardı burayı.amerikada herkes her anını fotograflıyor.bu gelmiş lol hmm okay falan yazmış.işi gücü yok ağır csb yazmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tal. -- 13 Nisan 2017; 13:34:52 >
  • Olum sen niye benim nickimi aliyon gecen aklima geldi dedim bu nickle yeni hesap acayim kullanimda dedi şok oldum senin..

• No ss no güven

ps: okumadım

• quote:

Orijinalden alıntı: Montmartre

Okudum güzeldi. Keşke burada da duygularımızı kolayca dökebileceğiz çıkarcı olmayan kızlar olsa. Herkesin derdi egosu. :)

Helal olsun hocam, elinize sağlık.

Sagolasin hocam, senin de gozune saglik :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Jryuk

Olum sen niye benim nickimi aliyon gecen aklima geldi dedim bu nickle yeni hesap acayim kullanimda dedi şok oldum senin..

Uzun zamandır bu hesabı kullanıyorum.

• Garavel ustam benim senin o tekniklerin sayesinde tek atiyorum kimse onumde duramiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Jryuk

Garavel ustam benim senin o tekniklerin sayesinde tek atiyorum kimse onumde duramiyor

Adamsın. Aynı taktiğe çok yüklenme karışık git. Güç, kullanıldığı yere göre adımın olur.

• Garavel ustam sagolasin tavsiyen icin ayni hareketler sikti beni var mi fantezi birseylerin

• Okudum ula

Sıradaki hikaye de şimdiki kızı unutmak için gittiğin yerde başlayacak kesin.

Yaşadığın yerden foto eklersen daha kaliteli inandırıcı olur böyle sade bir nesirden öte geçemiyor.

• yarısına kadar anca okudum. Ne uzun yazmışsın mübarek.
  • Çok fazla Amerikan filmi seyredip etkisinde kalmışsın dostum

• 2 tane farklı kız mı var ? okurken başını unuttum
  • florida şarkıcı değil mi?

• Muhtemel texas'lı kız tipi :

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.