Şimdi Ara

The Elder Scrolls IV: Oblivion (2006) [ANA KONU] (103. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.581
Cevap
8
Favori
281.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Anvil Şehrinde 5000 altına bir malikane aldım.
    malikanenin bodrumunda üzerinde garip garip simgeler olan kapalı bir kapı var.
    bu kapının sırrını çözen varmı?ben bir türlü çözemedim.
  • Hayaletli evi almışsın, hayaletlern gitmesi için questi tamamlaman lazım. Questin sonlarına doğru o kapı açılıyor ve içerdeki iskeleti öldürüyorsun
  • Al bak bu da Questin ingilizce tam çözümü, geçemezsen söyle yardımcı olurum.

http://www.uesp.net/wiki/Oblivion:Where_Spirits_Have_Lease

Quick Walkthrough

1. Purchase Benirus Manor from Velwyn Benirus for 5000 gold.
    2. Sleep at the manor just once, you will be attacked by ghosts, defeat them, a clue will be left behind afterwards.
    3. Go to the Imperial City Elven Gardens District and ask Velwyn Benirus about the curse.
    4. He will agree to help you break the curse forever and says to meet him at The Count's Arms.
    5. Head back to Anvil and meet Velwyn.
    6. Take on the ghosts of Benirus Manor, fighting your way down and through the basement.
    7. Velwyn will unseal the portal and open the doorway, walk up to the altar of Lord Benirus.
    8. Lord Benirus will speak to you, after doing as he asks, give him a second and final death.
    9. Benirus Manor will fix itself now that the curse has been lifted, it is fully upgraded immediately when this occurs.
  • arkadaşlar şu questlerii yapan alllah rızası için bildiği questlerii anlatsa herkes daha iyi zevk alır. desote mine görevinde fighter guildten aldığım görev.bunda ağraya gidiyorum ama orada goblinlerii öldürdüm ve kızı öldürdüm ne yapılacağını anlamadım sonra madenden çıkıp başka quest yaptım sonra madene bidaha gittiğimde kızın ölüsü kaybolmuştu şimdi ben nsl yapcam questi bidaha iptal edip tekrara alabilirmiyim yardım!!!!!! bide gray foxu bulamadım dilencilere sordum hepsine worklu secenegi seçiyorum 3 seçenekten korsan gemilerinin orada bbiryerii gösteriyor gidiyorum ama orada kapısı odunlarla kapalı bir yer var orada old. gösteriyor nsl yapabilirimmm lütfen yrdımmm!!!!!!!!
  • quote:

Arkadaşlar Vampire cure questinde en sonuna geldim ama bir bug var herhalde bir türlü bitiremedim. Skingradda kontun yanıan gidiyoruz karısı ölüyor sonra ben biraz düşüneceğim beni yalnız bırakın diyor...
    Neyse bir süre sonra gidip kontun uşağı ile konuşuyorsunuz (hal liurz) tamam diyor eleman ben kontu çağırayım bekle diyor. Ama gidiyor bi daha gelmiyor. Neyse buluyorum tekrar ben gidip getireceğim sen bekle diyor kıpırdadığı yok. Yapmadığım iş kalmadı. Kontun odasına bile daldım ama bu sefer kont konuşmuyor. Bas git diyor. Var mı bu işin çözümünü bilen. Yeterince beklemedin falan demeyin 1 haftadır aynı....

Yok mu bilen
  • quote:

Orjinalden alıntı: gandark

arkadaşlar şu questlerii yapan alllah rızası için bildiği questlerii anlatsa herkes daha iyi zevk alır. desote mine görevinde fighter guildten aldığım görev.bunda ağraya gidiyorum ama orada goblinlerii öldürdüm ve kızı öldürdüm ne yapılacağını anlamadım sonra madenden çıkıp başka quest yaptım sonra madene bidaha gittiğimde kızın ölüsü kaybolmuştu şimdi ben nsl yapcam questi bidaha iptal edip tekrara alabilirmiyim yardım!!!!!! bide gray foxu bulamadım dilencilere sordum hepsine worklu secenegi seçiyorum 3 seçenekten korsan gemilerinin orada bbiryerii gösteriyor gidiyorum ama orada kapısı odunlarla kapalı bir yer var orada old. gösteriyor nsl yapabilirimmm lütfen yrdımmm!!!!!!!!

Maalesef Fighter Guild'in o bölümü buglu. O mağaraya benim gibi daha önceden girmişseniz veya girmemişseniz bile questi bitirmeden mağaradan çıkarsanız ceset kayboluyor ve dahada questi geçemiyorsunuz. PC'de oynuyorsan sorun yok, minik bir hile kodu ile questi tamamlayabilirsin. Ama ben X360'da oynuyorum, oyun tıkandı resmen Tüm oyunu bitirdim FG'nin son 2-3 bölümünü göremedim ona yanarım.
  • ya arklar aranızda gray foxu o evden çıkaran nsl çıkardı korsan gemilerinin yanında kapısı kilitli ev var dilenciler orayı göst. ama giremiyorum
  • arkadaşlar yardım lutfen oyuna yenı basladım kvatch takı oblivion gate ı kapadım sımdı 2. kvatch savasına gırıcem ama yaratıklar hemen kesıyo benı yeterlı potıonum yok fazla paramda yok nası para kazanabılırım hızlı bı sekılde veya nereden potıon bulabılırım veya potıonun yapıldıgı malzemelerı nereden bulabılırım yardım lutfennnnnn...bu arada lwl ım 3 :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: recaro

arkadaşlar yardım lutfen oyuna yenı basladım kvatch takı oblivion gate ı kapadım sımdı 2. kvatch savasına gırıcem ama yaratıklar hemen kesıyo benı yeterlı potıonum yok fazla paramda yok nası para kazanabılırım hızlı bı sekılde veya nereden potıon bulabılırım veya potıonun yapıldıgı malzemelerı nereden bulabılırım yardım lutfennnnnn...bu arada lwl ım 3 :)

Kwatch'ı bir yana bırak. git dağ tepe dolaş, kendini geliştir. ticaret yap. ondan sonra Kwatch a dönersin.
  • ya ben kvatch gorevını bıtırdım zaRzor ama sımdı arenadayım potıonum yok 2. adamı gecemıorm.. para veya potıon lazım baya cok lazım nerden bulabılırım bırde tıcaret nası yapıcam bılmıorm yardımcı olursanız cok sevınırım....
  • Arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum. O akdar ilerledikten sonra kitlendim kaldım.
    Dark Brotherhoods a katıldım ve gorevleri yaparak ordaki itibarimi yukselttim. En son gorevi aldım adam bundan sonra benden almicaksin görevleri. Baskasına yönlendirdi ama sordu vampir olmak istermisn diye ewt dedim ( olay burdan sonra kopuyor). Neyse vampir olduk. Baktım gunduz bişi yapamıyor adam. Dedim vampirlik yaramıyor. Beni vampir yapan adama dedim cure varmı diye oda beni bi kaleye yonlendirdi. Suan oyun acık değil o yuzden isimleri hatırlamıyorum.
    Kaleye gittim. Adam yardımcı olcam falan dedi beni bir cadıya yönlendirdi. Cadıda bir sürü zımbırtı istedi. Dedim aq vampir dursun. Sonra bana elden bi msj iletildi. Artık black hand e hizmet ediyormusuz dark brother hoods uyelerini hepsini öldürdüm istendi. Herkesi öldürdüm. Sonra çat yazı geldi. vampire cure quest ...
    Neyse sonra baktım olmuyor cadıya ne istiyorsa verdim.
    Tekrar human oldum. Kaleye geri döndüm ve kadını kaldırdık. Cadı kalenin kontu ve karısı sap gibi duruyorlar ve konusmuyorlar + diğer quest olan brumaya destek questinde ilerledim ve aq kontu ile konuşmam lzm ama kitlendi. Ques mapden seciyorum kertenle ile konusoyum. Count bilmem ne do not delay pls fln diyor. Aklımda kaldı şekilde yazdım umarım derdimi anlatabildim.
    Sadece bir quest bitiren cheat varsa iyi olur. Yada başka yolu varmi. Yardımlarınızı bekliyorum tesekkurler. Tum questleri bitiren var ama o bi işe yaramior kitlendim ve o yuzden lzm tek bir questi bitirmek için gerekn şifre yada başka yol varsa bilgilendirirseniz sevinirim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: oldmember

Arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum. O akdar ilerledikten sonra kitlendim kaldım.
    Dark Brotherhoods a katıldım ve gorevleri yaparak ordaki itibarimi yukselttim. En son gorevi aldım adam bundan sonra benden almicaksin görevleri. Baskasına yönlendirdi ama sordu vampir olmak istermisn diye ewt dedim ( olay burdan sonra kopuyor). Neyse vampir olduk. Baktım gunduz bişi yapamıyor adam. Dedim vampirlik yaramıyor. Beni vampir yapan adama dedim cure varmı diye oda beni bi kaleye yonlendirdi. Suan oyun acık değil o yuzden isimleri hatırlamıyorum.
    Kaleye gittim. Adam yardımcı olcam falan dedi beni bir cadıya yönlendirdi. Cadıda bir sürü zımbırtı istedi. Dedim aq vampir dursun. Sonra bana elden bi msj iletildi. Artık black hand e hizmet ediyormusuz dark brother hoods uyelerini hepsini öldürdüm istendi. Herkesi öldürdüm. Sonra çat yazı geldi. vampire cure quest ...
    Neyse sonra baktım olmuyor cadıya ne istiyorsa verdim.
    Tekrar human oldum. Kaleye geri döndüm ve kadını kaldırdık. Cadı kalenin kontu ve karısı sap gibi duruyorlar ve konusmuyorlar + diğer quest olan brumaya destek questinde ilerledim ve aq kontu ile konuşmam lzm ama kitlendi. Ques mapden seciyorum kertenle ile konusoyum. Count bilmem ne do not delay pls fln diyor. Aklımda kaldı şekilde yazdım umarım derdimi anlatabildim.
    Sadece bir quest bitiren cheat varsa iyi olur. Yada başka yolu varmi. Yardımlarınızı bekliyorum tesekkurler. Tum questleri bitiren var ama o bi işe yaramior kitlendim ve o yuzden lzm tek bir questi bitirmek için gerekn şifre yada başka yol varsa bilgilendirirseniz sevinirim.

Güldüm akşam akşam, umarım eğlenceli yazılarının devamı gelir...
  • RECARO chedinhal de üzüm ve tomatess bahçelerii var stablesin orada üzüm varr aşagısında domatess 72 tane domates 96 tane üzüm cıkıo gliba , onlarıı al karıstırma kaplarına koy sonra create de 72 tane4 pot olur onlarıı sat bunu 3 günde 1 yapabilirsin zengin olursun böle arklar yardım edin gatelerii nsl kapatacamm 1.xvanch tayım ilk gateyi nsl kapatacazzz
  • ya şu vamprism cure questini yapan varmııı ben bitirdim biritecem 5 grand soul götürdüm bişiler dedi imperialdakii univertedeki adamla konuş dedi o da 20 şer tane dragon flower ve redwall flower toplattı sonra yaptım diğerinin yanına gidiyom bişi demiyoo yardım edinnnn
  • arklar bana hırsızlık guildinde yeniyim 12 de aldım görevvi ve 2 3 hırsızlık yaptım evtden kiitap aldım ve sonra bir yer göst. brumada eve giriyomrum questte 50gold fln yazıyo adamdan altın çalıyom olmuyo konuşuyom bişey demiyoo bişeyler satıyo sattıklarının hepsini aldım genede birşey olmyo yrdım edin ltfn bunundamıı bir saatii var yoqsa
  • quote:

RECARO chedinhal de üzüm ve tomatess bahçelerii var stablesin orada üzüm varr aşagısında domatess 72 tane domates 96 tane üzüm cıkıo gliba , onlarıı al karıstırma kaplarına koy sonra create de 72 tane4 pot olur onlarıı sat bunu 3 günde 1 yapabilirsin zengin olursun böle arklar yardım edin gatelerii nsl kapatacamm 1.xvanch tayım ilk gateyi nsl kapatacazzz

dedıgın yere gıttım ama stablesın orda ne uzum nede domates bulabıldım hıc bırını goremedımm ben??? dedıgın kapıyı oblivion gateden gır orda kuleler var bıraz gıdıp yukarı cıkınca onun ıcıne gır ondan sonrasını yaparsın gıdebıldıgın kadar gıt kulenın zırvesınde ates topu var onu alınca gate kapanıo bu bahceler konusunda bıraz daha acık olabılırmısın bulamadımda
  • Adamdan 50 altın değerinde çalınmış mal alacaksın...

quote:

arklar bana hırsızlık guildinde yeniyim 12 de aldım görevvi ve 2 3 hırsızlık yaptım evtden kiitap aldım ve sonra bir yer göst. brumada eve giriyomrum questte 50gold fln yazıyo adamdan altın çalıyom olmuyo konuşuyom bişey demiyoo bişeyler satıyo sattıklarının hepsini aldım genede birşey olmyo yrdım edin ltfn bunundamıı bir saatii var yoqsa
  • recore kusura bbakma seni boşuna gezdirdim kafam danıktı umarım anlarsınn cheydinal de degilmişş pardon skingradda stablesin yanında asma bahçesii haritada skingrad yazısının D sinin altında domates var foto çekecektim ama pc hata veriyo alt tab yapınca, cıkıncada paintte görünmüyoo yazıdan anlarsın inşallah
  • anladım cok sagol ben dıorm nerde bu bahceler :)
  • ama bıde pot bulamıorm alıcak kvatch ın ordakı kadından alıyorum ama ya 2 tane yada 3 tane satıyor daha fazla pot nerden alabılırım?(heal potıon)
  • 
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.