Şimdi Ara

temiz ps4 pro + psn plus oyunlar / son fiyat 2000 TL!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
821
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yaklasik 1 sene once aldigim cihazimi satiyorum. Cihazin 2. alicisiyim.
    ilk sahibi koc firmasinda calisan proje muhendisi gayet titiz ve iyi niyetli bir arkadasti.
    Alisveris yaptigim kisiye cok dikkat eden biriyimdir. Aldiktan sonra ayni titizlikle ozen gosterdim.
    Uzerinde herhangi bir çizik, kırık, göçük bulunmamaktadir. makyaj ve performans uzerinden puani 10/10dur.
    Tüm kutu içeriği belgeler mevcuttur.

Gecirdigim dugun sureci ve sonrasinda yasadigim yogunluk sebebiyle adam akilli oynamaya firsat bulamadim.
    Fifada haftada 8 10 mac yapabilmissem kar sayiyorum:) tek kol mevcut sorunsuz calisiyor.
    joystick padleri hediyem. kucuk bir hediye fakat buyuk rahatlik sagliyor.
    orjinal hdmi ve guc kablosu mevcuttur. 1. sahibi tarafindan 10.03.17 tarihinde alinmis totalde 2 senelik bir cihazdir.
    Garantisi yeni bitti sayılır. Asla crackli, hor kullanilmis cihazlarla karistirilmasini istemem bu beni uzer.

oyunlarin tumu ps store uzerinden indirilmistir. Alacak arkadaşa psn hesap bilgilerimi verip 1-2 ay tum oyunlari
    indirene kadar imkan taniyacagim. Sonrasinda zaten ayni oyunlari kendi hesabi uzerinden de acip oynayabilir.

fifa 18,19, god of war, detroit, metalgear solid, heavy rain, hitman, batman arkham city, steep,
    COD modern warfare, conan, for honor, onrush, the surge vb.

fifa 19da 2 3 ay daha tadini cilarabileceginiz ortalamanin uzerinde guzel bir kadro da birakacagim.
    Resimlerde kadroyu goruntuleyebilirsiniz.

FİYAT 2000 TL

Cihaz İstanbul içi denenerek elden teslim edilecektir.

Ölücüler mezarcilar takascılar yazmasin lutfen. tesekkurler

temiz ps4 pro + psn plus oyunlar / son fiyat 2000 TL!!temiz ps4 pro + psn plus oyunlar / son fiyat 2000 TL!!temiz ps4 pro + psn plus oyunlar / son fiyat 2000 TL!!temiz ps4 pro + psn plus oyunlar / son fiyat 2000 TL!!temiz ps4 pro + psn plus oyunlar / son fiyat 2000 TL!!temiz ps4 pro + psn plus oyunlar / son fiyat 2000 TL!!temiz ps4 pro + psn plus oyunlar / son fiyat 2000 TL!!temiz ps4 pro + psn plus oyunlar / son fiyat 2000 TL!!temiz ps4 pro + psn plus oyunlar / son fiyat 2000 TL!!temiz ps4 pro + psn plus oyunlar / son fiyat 2000 TL!!temiz ps4 pro + psn plus oyunlar / son fiyat 2000 TL!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi srcnsms -- 24 Eylül 2019; 22:57:49 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Hala satılık mı hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.