Şimdi Ara

Satılık iPhone 6S 64 GB Silver (KAYIP SARJ CIHAZI BULUNDU, FIYAT AYNI) - ₺1250

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
2.794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Apple #Cihaz Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    NOT: Aşağıda detaylı biçimde telefonun durumunu yazdım. Bunların dışında sorunuz varsa PM'den seve seve cevaplarım. Eğer bana sorduğunuz soruya cevap vermiyorsam sebebi aşağıda açıklamasının uzun uzun yazılmasıdır, ilanı okuduktan sonra sorunuz varsa sorabilirsiniz.

- Cihaz Amerika'dan alınmadır. 2.5 yil kullandim. Kendi pasaportum üstüne kayıt ettirdim. Son 8 aydir kutusunda duruyordur.

- Pil sağlığı %81'dedir. (Bataryasını değiştirecektim ama değiştiremedim. Sebebi aşağıda yazıyor.)

- Kutu içeriği TAMDIR. Kulakligi vermiyorum normalde ama isteyen olursa 150 tl ustune koyarak verebilirim. Sarj cihazi ve adaptoru kayipti ANCAK EVDE CIKTI SARJ CIHAZI VE KABLOSU. BUNDAN DOLAYI FİYATI ARTTIRACAKTIM ANCAK ARTTIRMIYORUM.

- Kozmetik olarak cihaza 7.5-8 arasi bir puan veriyorum. Telefonun sol alt köşesinde düşmeye bağlı bir çatlama olmuştur ancak çatlak bir tırnak büyüklüğünde ve ekrana temas etmemektedir. (Bu çatlak yüzünden risk alıp telefonun bataryasını değiştiremedim ama risk almak isteyen o şekilde değiştirebilir.) Bu ekranın sol altındaki çatlaktan kaynaklı kasanın o kısmında kozmetik bir hasar yoktur. (Kılıf o kısmı korudu.) Diğer kozmetik hasarlar kılıfın telefonu koruyamadığı tek yerde var. Telefonun üst kenarında ahizenin bulunduğu yerde çizgi şeklinde 1 cm'i geçmeyen bir çizik, sol kenarında ise biri nokta kadar diğeri ise yine 1 cm'i geçmeyen bir çizik vardır. Kasanın göçmesi söz konusu değildir, sadece boyası çizilmiştir. Bu arada cihazın ekranında herhangi bir çizik yoktur. Alındığı günden düştüğü güne kadar Spigen'in Crystal ekran koruyucusu takılı kullanılmıştır. Düştüğü günden sonra yine Spigen'in Glastr Slim temperli camına geçilmiştir. Telefonun kasasında yukarıda belirtilenler dışında herhangi bir hasar yoktur.

- Telefonun home butonu ve diğer tuşları sorunsuz biçimde çalışmaktadır. Aynı zamanda cihazın çalışmayan herhangi bir fonksiyonu da yoktur.

- Telefonu yukarıda bahsettiğim temperli cam takılı şekilde veriyorum. Temperli camda ufak da olsa home butonu yanında bir çatlak vardır. Ben bunu sökmeyeceğim çünkü şuan indirimle Amazon'da 75.5 TL'ye satılan bir temperli cam kendisi, alan kişinin isteğine bırakıyorum. Bunun yanında yukarıda bahsedilen Crystal koruyucudan 2 tane de yanında vereceğim. (Paket normalde 3'lü ve fiyatı 50 TL). Kılıf olarak çok uzun zamandır kullandığım ve kullanmaktan sararan Spigen'in Liquid Crystal'ini vereceğim. Kılıfta kılcal çizikler mevcut ve yazdığım üzere rengi sarardı. Sol üst köşede ufak bir yarık da söz konusu ancak telefonu korumasına engel değil bu durum. (Kılıf çok kalın olduğu için kılıfın bütünlüğünde bir sorun yok) Aynı zamanda normalde atacağım ama Spigen olduğu için atmaya kıyamadığım kazazede kılıfım Thin Fit'i de yanında veriyorum. Bunu büyük ihtimal kullanmayacaksınız çünkü kılıfın sol üst köşesi (evet düşürmeden sonra oldu) kırıldı. Dolayısıyla o köşe savunmasız kalıyor. Atıp atmamak sizin elinizde tamamen.

- Cihazı kargo sizden olduğu müddetçe istediğiniz yere kargoluyorum. İstanbul içi Altunizade metrobüsten verebilirim. Cihazı buraya gelip test edebilirsiniz. Enpara üstünden çalışıyorum.

- Detaylı fotoğrafları almak isteyenler için PM'e telefon numarası bırakmanızı rica edeceğim. Bu aralar dolandırılma haberleri çok olduğu için fotoğrafları buradan paylaşmayacağım. Siz telefon numaranızı verdikten sonra en kısa süre içerisinde WhatsApp'tan fotoğrafları yollayacağım.

- Fiyatı ₺1600 > ₺1500 > ₺1400 > ₺1300 > ₺1250

- İyi forumlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Toyoda -- 8 Ocak 2020; 9:48:11 >

• Görsel eklemeyi düşünüyor musunuz? Sorunlardan vs ne kadar bahsetmiş olsanız da ilanınız için faydalı olacaktır.
  • skard kullanıcısına yanıt
    Hocam yukarıda belirttim niye koymadığımı. İstiyorsanız yukarıdaki adımları takip ederek fotoğraflara erişebilirsiniz.
  • Buraya resim atsanız da, uzun yazıyı okumasak ve diğer yollara girmesek.
    Hem dolandırılma haberi ne alaka? Her ilanda resim olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Germiyanlı kullanıcısına yanıt
    Hocam bir arkadaşımın buradaki paylaştığı fotoğrafları kullanılarak biri Sahibinden'de 2-3 kez sahte ilan açıldı. Bundan dolayı birkaç ilandır fotoğrafları koymuyorum, ciddi alıcı olanlar zaten yazıyor bende onlara çektiğim fotoğrafları Whatsapp'tan yolluyorum. Yazdıklarımı okumak satın alacak kişiler için iyi bir şey aslında, sürekli aynı soruları soranlar için SSS sayfası bir nevi yani. Yazıyı okumanız hem size hem bana zaman kazandırır, eğer ciddi alıcıysanız PM'den telefon numaranızı bırakın. Ben size Whatsapp'tan dönüş yapayım.
  • Germiyanlı kullanıcısına yanıt
    Fotoğraf konulduğunda, bazı çakallar fotoları alıp sahibinden üzerinden yayınlıyor. Bizzat benim başıma geldi. Özellikle yüksek meblağ olan ürünleri daha uygun fiyata sahibinden üzerine koyup farklı şehirlerden iban üzerinden dolandırmaya çalışıyorlar. O sebeple arkadaş hem kendisini hem de sizleri riske atmak istemiyor demekki.
  • Okuyan varsa özet geçebilirmi kısaca
  • vBuuren kullanıcısına yanıt
    Hocam cogu ilanimda basitce yaziyorum da telefonda isi sansa birakmak istemedim. Surekli ayni sorular gelip duruyor cunku. Ilani bir kez bastan sonra anlayarak okuyan birinin sorularinin cogunu cevaplamis oluyorum zaten. Bu hali ozet gibi dusunun yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: Toyoda

Hocam cogu ilanimda basitce yaziyorum da telefonda isi sansa birakmak istemedim. Surekli ayni sorular gelip duruyor cunku. Ilani bir kez bastan sonra anlayarak okuyan birinin sorularinin cogunu cevaplamis oluyorum zaten. Bu hali ozet gibi dusunun yani
    Hayırlı satışlar hocam plus olsa almıştım cihazınız güzel.
  • Şehir neresi?

Gördüm istanbulmuş. Hayırlı satışlar, takipteyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akıllı Vida -- 8 Ocak 2020; 20:51:30 >
  • Bu detayı gördükten sonra merak ettim hocam fotoğrafları hangi makine ile çektiniz?
  • LG V30 ile cekildi hocam. Kendi kamera appinden çektim. Gcam belki bir tik daha iyi is cikarabilirdi ancak bu da fazlasıyla yeterlidir diye dusunuyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tarafımca alınmıştır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.