Şimdi Ara

DS DAMAT - ARAÇ KİRALAMA - TURKNET BEDAVA İNTERNET - ENGLİSH HOME 100TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
637
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    1
    1 DS DAMAT - ARAÇ KİRALAMA - TURKNET BEDAVA İNTERNET - ENGLİSH HOME 100TL
    TURKNET ARKADAŞINI GETİR KAMPANYASI Davet kodumu kullanan arkadaşa 20 TL de ben ödeme yapacağım.

TurkNet arkadaşını getirene ve getirdiği arkadaşına bir ay bedava internet veriyor. Ben evde TurkNet’in Özgür İletişim hizmetini kullanıyorum. Gerçek sınırsız, yüksek hızlı yalın (sadece) internet (100 Mbps’e kadar) var hizmetin içinde. Ayda 85 TL. Başka da bir para yok, hepsi bu. Taahhüt olmadığı için de kafam rahat, dilediğim zaman bir kuruş ödemeden kapatabiliyorsun.

Eğer kabul edersen, sana bir ay bedavası var. Ben de seni davet ettiğim için sayende bir ay ücretsiz internet kullanacağım.

TurkNet çağrı merkezini ara ve abone olurken TurkNet yetkilisi ile yukarıdaki davet kodunu paylaş. Bu kadar basit. İndirimli internetini sana çıkan ilk faturaların ödenmesinden sonraki fatura döneminde kullanacaksın.

Davet Kodu: OEJ81FC46RWR

DS DAMAT MAĞAZALARINDAN 500 TL ve ÜZERİ ALIŞVERİŞLERE 100 TL İNDİRİM KODU SATILIK

Kod halindedir kendi hesabınızda da kullanabilirsiniz.

Fiyat: 25 TL

ENGLİSH HOME İNTERNET VE MAĞAZALARDA 500 TL ve ÜZERİ ALIŞVERİŞLERE 100 TL İNDİRİM KODU SATILIK

Kod halindedir kendi hesabınızda da kullanabilirsiniz.

Fiyat: 20 TL

ARAÇ KİRALAMA ŞİRKETLERİNDE İNDİRİM KODLARI SATILIK

MOOV %10
    WINDYCAR %40
    GARENTA %36
    BUDGET %35
    SIX %35
    EKAR %30
    ENTERPRISE %40
    AVEC %35

FİYAT: 15 TL
    Fiyat : 1 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Uşak, Eşme Kargo Ücreti : Gönderici Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• güncel
  • ilan güncel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sevdum -- 14 Ocak 2021; 21:21:37 >
  • teknosa skt nedir
  • hızlı iletişim için Whatsap: 0507 239 10 99

• Teknosa com da geçerli midir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.