Şimdi Ara

SÜPERONLİNE FİBER DE TAAHHÜT BİTEN ÜYELER (69. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
11.216
Cevap
253
Favori
674.122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Iptal ettirmeyi dene ama yine vermeyecekler muhtemelen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MrT4ngo kullanıcısına yanıt
    Kan emici türk Telekom un bile şu an on numara tarifeleri var.

100 mbps hızı 83 liraya veriyor.

35 mbps hızı 67 liraya veriyor.

Akn dolsa bile 100 un hız 24 e

35 in hizi 16 ya düşüyor.

Netspeed 100 mbps 200 gb kotayi 60 liraya veriyor.

• mcrew kullanıcısına yanıt
    netspeed istanbulun her yerinde varmi

100 mb hiz alabilmek icin fiber altyapi mi gerekli

mileni sitesinde benim en fazla 73 mb alabilecegim yaziyordu ben 100 alamazdim heralde

fiyat performas olarak siralarsak saydiklariniz arasinda

1 netspeed

2 vodafone fiber

3 ttnet gorunuyor

ben 2. ciyi sectim memnunum bu arada vodafone fiber 100 mb 100 gb kota 69 lira 2 yil taahhut 26 yas alti iseniz 1 yil taahhut

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Onyargisiz -- 11 Şubat 2018; 17:10:48 >
  • Bakır kablo ile 200 mbps hız da alınır. Su an Türk Telekom istese cok rahat size 200 mbps verir ama nedense uğraşmiyorlar.

Sıralama beklentilere göre değişir.

Netspeed de hızlar ve pingler cok iyi fiyat da çok uygun. Müşteri hizmetleri de iyi. Arızaya direk müdahale ediyorlar. Ama çağrı merkezi 24 saat çalışmıyor.

Vodafone da genelde hız ve ping sorunu çeken çok abone var. Ama fiber üzerinden hizmet verdiği için bina içi tesisat Snr falan o tarz işlerle uğraşmiyorsun.

Turk Telekom şu an müşteri hizmetleri olarak güzel. Hız olarak da güzel tarifeleri var. Ama fiyatları biraz pahalı.

Yani beklentiye göre hangi şartlar öncelikli ise ona göre sıralama değişir.

• Daha önce buraya sormuştum ama emin olamadım.

100 Mbps 175GB 109TL ödüyordum. Taahütüm iki ay sonra bitiyor. Taahüt bitince fiyatı 134TL'ye yükselecekse taahütsüz kullanmaya devam edeyim. Ama hala bu fiyatlar mı geçerlidir ki? Bu SOL'a hiç taahüt vermek istemiyorum artık. Taahütsüz kullanan yok mu?

Benim kampanya şuydu.
    https://www.superonline.net/kampanyalar/fiber-kampanyalari/cepten-2-gbli-evde-internet-kampanyasi

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• 25 hız 50 kota 49 ücret. Netspeede geçeceğim gibi görünüyor. O tarafta da konu açtım. Bir tek şu telefon numarasının ne oşacağı beni düşündürüyor.

• Emre-X kullanıcısına yanıt
    ev telefonuna ihtiyacınız var ise bir kaç ihtimal var;

ev telefonunu türk telekom a taşıdıktan sonra türknet e geçebilirsiniz. yerine göre 35 mbit + 1000 dk her yöne ev telefonu ile 60 tl (voip den pstn dönüşümü sadece tt yapabiliyor)

ya da netspeed e illa geçecek diyor iseniz şu an telefonunuz zaten voip sistemde

http://www.voip.com.tr/

gibi voip telefon hizmeti veren bir firmaya taşıyıp linksys pap2t gibi bir dönüştürü ile kullanabilirsiniz.

ama voip telekom a sorun bakalım tcell sol dan numara taşıma yapıyor mıymış ?
  • Arkadaşlar afedersiniz bu süperonline kan emici olmuş kaldırmış oturmamızı bekliyorlar resmen. Çakallar 24 mbit ten yukarı akk li paket vermiyorlar. AKK siz paketlerde hayvan gibi tuzlu pahalı. Bu kan emicilere prim vermeyin. Bir sürü güzel iss var 50-100 mbit akk veren gidin onlardan bağlatın.
  • tahatüt bitmesine 2 ay var engelli fiber kampanyasına geçiş yapacağız istesek şimdi geçebiliyormuyuz forumdaşlar
  • daha ucuzu yok... 10Gbps sadece 8000TL bedava sayılır...
  • GoldPunch kullanıcısına yanıt
    Evet 134 liradan devam edersin.

Ama taahhütsuz olduğu için superonline tarife hızında ya da fiyatında değişiklik yapabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: mcrew

Evet 134 liradan devam edersin.

Ama taahhütsuz olduğu için superonline tarife hızında ya da fiyatında değişiklik yapabilir.

Gittiği yere kadar artık.

Teşekkür ederim.
  • GoldPunch kullanıcısına yanıt
    Sitelerde genelde Türk Telekom un da fiberi oluyor. Türk Telekom un 100 mbps akn li hızları 83 liradan başlıyor.

Bu senenin sonu itibariyle akn kalkınca 100 mbps limitsiz akn siz bir tarifen olur 83 liraya. Türk Telekom u da arastirabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: mcrew

Sitelerde genelde Türk Telekom un da fiberi oluyor. Türk Telekom un 100 mbps akn li hızları 83 liradan başlıyor.

Bu senenin sonu itibariyle akn kalkınca 100 mbps limitsiz akn siz bir tarifen olur 83 liraya. Türk Telekom u da arastirabilirsin.

Hocam ben Turk Telekom Fiber'den SOL'a geçtim zaten. Orda da FTTB/GPON'da 100 Mbps kullanıyordum ama ardından SOL altyapısı geldi, SOL'a geçtim. Geçme sebebim Türk Telekom'un Youtube bant genişliğini kısmasıydı. Superonline'da youtube çok çok daha hızlı.
  • Ben Kasım ayında taahhütü biten 3'ü bir arada paketimi (50mbps, 150gb + tcelltvplus + 100dk tel) retention kampanyası adında bir kampanya ile devam ettirmiştim 10 TL'lık bir zamla. (50-150 + tcelltvplus)

Bunun haricinde mevcutta taahhüt sonuna yaklaşan 3'ü bir arada paketi var ailemin evinde. 25mbps hız, 75GB kota + TV Plus + 100 dakika konuşma şeklinde bir paketleri var.

Bunu da benzer şekilde devam ettiririm diye umuyordum benimkine benzer retention teklifi ile. Fakat son sayfalarda okuduğuma göre bu teklifler artık yapılmıyormuş galiba. Yakın zamanda eski 3'ü bir arada paketinden süresi bitip bu tv+ retention paketleri kapsamında teklif alan oldu mu acaba?
  • [Bu mesaj üye isteğiyle silinmiştir.]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HandK -- 21 Mart 2021; 11:12:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Space.

Arkadaşlar merhaba,

Hali hazırda superonline 3 lü paket TV+ ek 2 yıl taahhütlü almıştım. Simdi tasınmadan dolayı son 3 4 ayı kulanamayacağım, çünkü altyapı yok sanırım. İptalini istesem ne kadar ceza keserler? Bunu bir yolu varmıdır? Taşıma ücretine baktım oda 120TL. Boşu boşuna 240TL vermeyelim. Nasıl bir yol izleyelim? TTNET fiber hattı var ama superonline ADSL'de kalmış.

altyapı yoksa ceza ödemeden direk iptal ediliyor diye biliyorum.
  • Gkhan. kullanıcısına yanıt
    [Bu mesaj üye isteğiyle silinmiştir.]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HandK -- 21 Mart 2021; 11:12:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Space.

Dediğiniz gibi olursa çok iyi olur. Ekstra yapmam gereken birşey yoktur umarım. İşi yokuşa sürmesinlerde.Çünkü sözleşmede şöyle bir madde var;

TURKCELL SUPERONLINE gerekli altyapının mevcut
    olmaması nedeniyle veya kendi kusurundan kaynaklanmayan
    nedenlerle hizmet verememekten veya meydana gelen
    gecikmelerden sorumlu değildir. ABONE’den kaynaklanan
    sebeplerle hizmet sunulamaması TURKCELL
    SUPERONLINE’ın aylık hizmet bedeli faturalandırmasına
    engel değildir.

Ayrıca TTNET öneriyormusunuz? Yıllardır superonline kullanıyorum mecbur TTNET Hiper veya fibere geçicem.

Yorum için Teşekkürler.

O zaman müşteri hizmetlerini arayıp sormakta fayda var. Ay sonu benimde superonline sozleşmem bitiyor. Ben netspeed i denemek istiyorum tahahhüt sıkıntısı olmadığı için.

• Gkhan. kullanıcısına yanıt
    [Bu mesaj üye isteğiyle silinmiştir.]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HandK -- 21 Mart 2021; 11:12:3 >
  • 
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.