Şimdi Ara

SÜPERONLİNE FİBER DE TAAHHÜT BİTEN ÜYELER (184. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.218
Cevap
253
Favori
674.263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 182183184185186
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Geçiş sürecinde problem yaşayanların yazdıklarını da okuyunca Sol'da kalmak çok da kötü bir şey gibi durmuyor. Daha hiç aramadım. 15 mpbs'ye 60-65 lira deseler 1 sene daha kalabilirim. Veya 35 mpbs' ye 70 felan olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • r-is R kullanıcısına yanıt
    Superonline'a abonelik fesih yapmaya çalışırsanız, internet sitelerinde gördüğünüz fiyatlardan daha iyi bir teklif genel müdürlükten gelecek zaten. Kabul edersiniz bir yıl daha sorunsuz kullanırsınız.
    Düşük hız istediğiniz için turkcell tv plus olsa bile fiyat aşırı yüksek olmaz. En kötü aile paketinden, giriş paketine düşersiniz.
    Memnunsanız altyapıdan, tavsiyem bozmayın. Superonline fiber altyapı düzgün çalışıyor ise başka altyapı gereksiz ve riskli bir macera olur.
    Altyapı superonline olunca da zaten benim bildiğim kadarıyla üç seçeneğiniz var. Hepsiyle konuşun, son kararı verin.
    Superonline
    Vodafone
    Millenicom

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AFrost -- 19 Mart 2019; 2:16:40 >
    Ben 24mbps vdsl kullanicisiyim. 124 tl para istiyolar benden iptal islemi yaptim ne teklif veren var ne indirim. Netspeede geciyorum keriz degilim o kadar para vereyim. Kendilerine gelsinler. 59 tl nerde 124 tl nerde %112 zam.

• Fiber ve adsl kullanıcı teklifleri farklı olabilir sonuçta fiber de kendi altyapısı , bu yüzden daha fazla avantaj verebilirler gibime geliyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • AFrost kullanıcısına yanıt
    Aslında internette sıkıntı yok. Bölgenin alt yapısı çok iyi. Bugüne kadar birkaç defa hız problemi yaşadım. Onun da nereden kaynaklandığını tam bilmiyorum. Belki bilgisayar veya telefonumdan idi. Diğer başlıkta yazdığınız gibi 3 gün kala felan arayıp iptal ettirmeyi düşünüyorum diyeceğim. Bakalım teklif gelecek mi? TV+'ı da istemiyorum. Uydunun yedeği olarak duruyordu. 60-70 liraya bitirmeye çalışacağım.
    50 Mbit olunca Turkcell TV Plus olmadan teklif alamamıştım.
    Düşük hız istediğiniz için size tv olmadan iyi bir fiyat verirler bence. Maceraya altyapı madem iyi gerçekten gerek yok!
    Kendilerine ait fiber altyapıda, düşük hız da oldu mu bonkör davranabiliyorlar. En sevilen müşteri profili! Bir de kotaya evet deseniz iyice düşürürler ama tavsiye etmem tabii. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AFrost -- 19 Mart 2019; 13:18:53 >
  • Tavsiyeler için çok sağolun dostlar. SOL'da kalmak önceliğim. Gelişmeleri ve sonucu buraya yazmaya çalışacağım.
  • 23 martta sözleşmem doluyor. Dün iptal talebinde bulundum ve belgeleri mail ile ilettim. Bugün aradılar hemen mi keselim 23 ünde mi keselim dediler. 4 günlük bir ekstra fatura çıkacağını bildirdiler. 23ünde kesin dedim. İşlemleri askıya aldılar.

Aslında sorum şu; bana niçin kampanya teklif etmiyorlar, internet kesildikten sonra mı teklifte bulunuyorlar. Bu 3 günlük süre içinde teklifte bulunabilirler mi?
    Hiç ısrar etmeden direkt kapatacaklar gibi geliyor bana.
  • hoktuaslan kullanıcısına yanıt
    Erken başvuru yaptığınız için biraz farklı ilerliyor, olabilir. Yarın başvuru yapsanız benim forumda detaylıca anlattığım gibi ilerleyebilirdi. Tabii aboneliğinize ve size özel bir sorun olmadığını varsayıyorum.
    Abonelik fesihini iyi teklif almak için yaptıysanız son güne kadar bekleyin, büyük ihtimalle genel müdürlük arar. Arayan olmazsa ve superonline kullanmak istiyorsanız son gün arayıp işlemleri durdurun yoksa internetsiz kalırsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: hoktuaslan

23 martta sözleşmem doluyor. Dün iptal talebinde bulundum ve belgeleri mail ile ilettim. Bugün aradılar hemen mi keselim 23 ünde mi keselim dediler. 4 günlük bir ekstra fatura çıkacağını bildirdiler. 23ünde kesin dedim. İşlemleri askıya aldılar.

Aslında sorum şu; bana niçin kampanya teklif etmiyorlar, internet kesildikten sonra mı teklifte bulunuyorlar. Bu 3 günlük süre içinde teklifte bulunabilirler mi?
    Hiç ısrar etmeden direkt kapatacaklar gibi geliyor bana.
    Muhtemelen sizde benin gibi vdsl kullaniyorsunuz. Vdsle teklif etmiyorlar gibime geliyor. Benimde 24 unde bitiyor taahhut birkac defa arandim ama teklif icin degil ayni fiyati diretmek icin. En son genel mudurluk aradi iptal evraklarini gonderin diye yarin gondericem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pegasustoni -- 19 Mart 2019; 13:55:53 >
  • Pegasustoni kullanıcısına yanıt
    Anladığım kadarıyla kendi altyapısı ile hizmet verdiği noktalara özel teklif yapıyor superonline.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • saydam330 S kullanıcısına yanıt
    İşin içine Türk Telekom altyapısı giriyorsa Superonline istese bile iyi teklif veremeyebilir. Türk Telekom altyapı için servis sağlayıcılarından istediği rakamları da çok yükseltmiş, kendi fiyatları zaten malum. O yüzden haklı olabilirsiniz.

aradılar bugün, 35mbit 83 tl - 50mbit 108 tl olark teklif sundular.
    aile paketi turkcelltv vs bahsetmediler hiç. Kabul etsem mi milleniye mi geçsem bilemedim. Çok da uğraşmak istemiyorum açıkcası
    Benim aşamaları anlattığım konuyu okuduysanız aynı fiyatları teklif etmişler.
    Büyük ihtimal 35 Mbit olan turkcell tv giriş paketi, 50 Mbit olan aile paketi ile geliyor. Keşke özelikle sorgulasaydınız var mı TV plus diye arayan kişiyi.
    Tabii arayan satış ekibi ise fiyat hâlâ yüksek olabilir, genel müdürlük aradığında fiyat daha da düşer öyle ise...
    Sizin mevcut pakette turkcell tv plus var mıydı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AFrost -- 20 Mart 2019; 12:31:44 >
  • Nisan 5 de aboneligim bitiyor malesef arkadaşlar. Ne güzel 25 mbit 49 tl ödüyorduk. Şimdi alo dedim sordum 25 mbit 90 tl diyor.

sordum hocam tabiki
    bunlar sadece internet paketleri. detaylı fiyatlar şu şekilde.
    Çok yüksek geldiği için kabul etmedim.

35mbit int: 83tl - aile pak: 104tl - giriş pak: 91tl
    50mbit int: 108tl - aile pak: 116tl
    Belirttiğim gibi her müşteri profili için ayrı fiyat çıkabiliyor. O zaman aynı altyapıdan hizmet veren alternatiflerden başka seçenek kalmıyor. Fiyatlar gerçekten çok yüksek!

2012 den beri Superonline müşterisiyim, böyle yapmamalılar.
    Millenicom düşünüyorum alternatif olarak, superonline altyapısı ile kullanan var mı? 50mbit 89 tl paketine geçeceğim sanırım 24 ay taahhütlü

https://forum.donanimhaber.com/millenicom-yeni-basvuru-asamalari-anlatim-superonline-altyapi--137565277

• superonline hiç bu kadar pahalı olmadı, çok müşteri kaybedecekler...
  • 
Sayfa: önceki 182183184185186
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.