Şimdi Ara

SÜPERONLİNE FİBER DE TAAHHÜT BİTEN ÜYELER (178. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.218
Cevap
253
Favori
674.259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 176177178179180
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Eski mesajlara bakınca herkese aynı teklifleri verdiklerini gördüm. 4k kutu olmayanların 5-6TL daha uygun sadece. Bundan daha iyi teklif alanı göremedim maalesef. Ben açıkcası paketten ve fiyattan memnunum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Az önce arayıp iptal talebimi bıraktım. Taahhütüm ayın 23'ünde bitiyor, o tarihe kadar kampanyalar için ararlar mı acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: Liasa

Az önce arayıp iptal talebimi bıraktım. Taahhütüm ayın 23'ünde bitiyor, o tarihe kadar kampanyalar için ararlar mı acaba?
    Benimde 20 sinde bitiyor bugün yolladım eposta adresinden iptal talebini. Müşteri hizmetleri sıkıntı olmaz dedi bittikten sonra arasalarda.
  • CeBiDeX kullanıcısına yanıt
    Aradığım kadın bana faxı 21'inde göndermemi söyledi, faxı göndermeden size teklif gelmedi mi?

• Arkadaşlar fax göndermenize gerek yok. İptal talebinizi sözlü vermeniz yeterli. En geç 7 gün içinde neden iptal etmek istediğinizi öğrenmek için arıyorlar. Teklifde bu aramada size söyleniyor.

• Modemi nasil teslim ediyoruz hocam?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • FaTeeH kullanıcısına yanıt
    İnternet kesiliyor mu? o iptal talebini verdiğimizde tahattün bitmesine 2 gün vardı hem sözlü gönderdim sonra sms geldi mailede gerekli belgeleri yolladım iptal talebiniz alındı 7 gün içinde sonlandırılacaktır dendi ve İnternet kesildi sonra arayıp iptal ettim talebi internet lazım olduğu için

İki sorum var
    İnternet kesiliyor mu sadece sözlü talep verdiğimizde?
    Teklifleri almak için ne yapmamız gerekiyor tam olarak sadece müşteri hizmetlerini arayıp sözlü iptal talebi verip belge göndermicek miyiz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bugün müşteri hizmetlerini aradım iptal için, gık demediler
    akşam üstü iptal için bayiye başvurdum
    10 gün içinde aranıp cihazları buraya getirmeniz istenecek dendi
    ---
    kablonet 1.5 ay modem yok dedi
    ---
    turk.net 65TL en iyi seçenek gibi
  • FaTeeH kullanıcısına yanıt
    Hocam size tam benim istediğim tarzda bi kampanya sunmuşlar, siziü aradıklarında ne demiştiniz iptal sebebi olarak?

• 50 mbit için ne fiyat öneriyorlar arkadaşlar? Şu anda 100 kullanıyorum ama 50 yeter bence.

• CeBiDeX kullanıcısına yanıt
    Sozlu talep verin yeter..Size mesaj gelecek iptal icin gereken seyleri yaziyor..

Siz hicbir sey yapmayin,arayacaklar zaten neden iptal ediyorsunuz diye..

• Liasa L kullanıcısına yanıt
    Yeni tekliflerin cazip olmadığını, aynı altyapıyı kullanan sağlayıcıların fiyatlarının daha iyi olduğunu söyledim. Fakat bunların çok önemli olduğunu düşünmüyorum. Taahhütümü iptal etmeden yenilemek istediğimde, müşteri temsilcisi iptal talebinde bulunursanız, daha cazip tekliflerin gelebileceğini çaktırmadan söyledi diyebilirim.

• Bugün,

25Mbit + TV Giriş Paketi = 75 TL
    10Mbit = 45TL teklifleri aldım.

ikisini de reddettim. Gelen mesaj aşağıdaki gibi.

Iptal işleminizin gerçekleşmesi için bayilerimize 05.03.2019 00:00:00 tarihine kadar yazılı bildirimde bulunmalısınız.

Turk.Net 65TL Modem bedeli en az 350 (büyük ihtimalle kendim bir modem bulup geçeceğim)
    KabloNet 90TL Modem yok, 180e millete bazı bayiler kakalıyormuş, sıfır mı 2. el mi bilmiyorum. 1-1.5 ay sonra modem gelecekmiş. Belki beklerim.
    Millenicom 50M için 85TL istedi direkt eledim
  • Dün iptal talebi vermiştim sözlü olarak, az önce arayıp 12 ay taahhütlü 35 mbps + tv plus giriş paketi için 74,90 fiyat verdiler, ben de kabul ettim. Şu anki fiyatlara göre gayet uygun olduğunu düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Liasa

Dün iptal talebi vermiştim sözlü olarak, az önce arayıp 12 ay taahhütlü 35 mbps + tv plus giriş paketi için 74,90 fiyat verdiler, ben de kabul ettim. Şu anki fiyatlara göre gayet uygun olduğunu düşünüyorum.
    Tv plus olunca cihaz da veriyorlar mi?

• Angelica kullanıcısına yanıt
    Zaten önceki paketimde de tv+ vardı, o yüzden onun aleti duruyor, eğer yoksa verirler heralde bilmiyorum sormak lazım.

• Liasa L kullanıcısına yanıt
    Anladim hocam tesekkurler

• quote:

Orijinalden alıntı: deepestlove

Bugün,

25Mbit + TV Giriş Paketi = 75 TL
    10Mbit = 45TL teklifleri aldım.

ikisini de reddettim. Gelen mesaj aşağıdaki gibi.

Iptal işleminizin gerçekleşmesi için bayilerimize 05.03.2019 00:00:00 tarihine kadar yazılı bildirimde bulunmalısınız.

Turk.Net 65TL Modem bedeli en az 350 (büyük ihtimalle kendim bir modem bulup geçeceğim)
    KabloNet 90TL Modem yok, 180e millete bazı bayiler kakalıyormuş, sıfır mı 2. el mi bilmiyorum. 1-1.5 ay sonra modem gelecekmiş. Belki beklerim.
    Millenicom 50M için 85TL istedi direkt eledim
    Çok üstlerine gittim herhalde iptal işlemi tamamlandı SMS ve akabinde net yetti

Allah'tan 150e Kablonet modem buldum yarın Kablonet yetişirse inşallah pişman olmam

• benim de nisanda bitiyor. bunda da digiturk gibi blöf taktiği uyguluyormuşuz demekki
  • arkadaşlar tv olmadan 25 mbps en düşük ne kadarlık teklif alan oldu acaba?

• 
Sayfa: önceki 176177178179180
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.