Şimdi Ara

Stellaris (2016) [ANA KONU] (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
192
Cevap
5
Favori
6.662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şu oyuna türkçe çok yakışırdı ingilizcede çok sıkıntı değil ama öğrenme süresini arttırıyor birde uzun uzun yabancı terimlerle dolu olunca uykum geliyor şahsen okurken
  • İlk izlenim benim de olumlu yönde. Tabi daha çok zaman daha harcamam lazım gibi duruyor. Bir o kadar da Let's play izlemek lazım:). Irk yaratımını çok beğendim, neredeyse bütün bilim kurgulardaki ırkları buradan yapmak mümkün gibi diğer 4x'ler bu konuda sıkıntılıydı. Oyunda fazla ilerleyemediğim için içerik bakımından ne şekilde doyurucu tam bilemiyorum umarım onda da yanıltmaz Paradox.

Edit: Şimdi aklıma geldi. Oyunda gördüğüm iki farklı kazanma biçimi var. daha farklı şeyler beklerdim açıkçası. Science victory falan tarzında.
  • zor, akıcı, uzun, zor. ben de beğendim.
  • Oyun ilgimi çekti. Epeydir sıkı bir strateji oynamamıştım . Bu Nova Edition - Galaxy Edition falan bunlar ne fark yaratıyor bilen varsa aydınlatırsa sevinirim. İki katı fiyata çıkıyor oyun, çok mühim değilse 60TL ye düz alıp deneyeceğim?
  • acaluka kullanıcısına yanıt
    Pek fark yok. Oynanabilir ırk ekliyor. Olmasa da olur çünkü çok sayıda ırk var standart oyunda.

Görsellik olarak ben de çok beğendim. Bolca vaktimizi alacak gibi duruyor.
  • ygrkmklnc kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.

Hocam yaz indirimde %20 falan bir indirim görür mü acaba? Zaten o zamana kadar pek vaktim yok, oyun da epey çetrefilli, dediğiniz gibi zaman alacak öğrenmesi. Gerçi büyük ihtimal biraz daha let's play videosu izlersem dayanamıcam. Görseller harika, 27" IPS ile uzayın içinde gibi hissetmek olası
  • Oyunu bende denedim fena değil bazı konularda çok zayıf özellikle research ve savaş mekanikleri.Bunlarda iyi olsaydı severek oynayabilirdim.
  • Research bence oyunun en güzel taraflarından.

Belli bir sıra üzerinde değil. Bence o açıdan çok iyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • acaluka kullanıcısına yanıt
    Yaz indirimine 1 ay kaldı. Oyunun Türkiye fiyatı diğer ülkelere göre çok iyi. O yüzden indirim görmesi pek mümkün değil gibi. Dediğiniz gibi yüzde 20 indirim belki olur o da 10 lira fark eder. Al gitsin hocam :)
  • ygrkmklnc kullanıcısına yanıt
    Cidden ya doğrundiyorsun hocam. 10 Tl Paradox kardeşlerime feda olsun, güzel bir ekip zira. O zaman hafta sonu çayımı sigaramı alır yapışırım ekrana (:

• Çok sınırlı ve basit kalmış.Çok kötü bence.
  • Oyun güzel fakat derinleşmesi lazım onun dışında trade işinde karşı taraftan bişiy isteyemedim bir türlü?

• Oyun güzel hoşuma gitti. Paradox yapmış. Oyun başı biraz sıkıcı ama sonra güzelleşiyor. Bir paradox klasiği olarak en hızlıda oyun kasıyor. Tabi yine bir paradox klasiği olarak oyun dlcler ile zenginleşecek. Bir sene sonra görün siz bu oyunu. Ama bu halide güzel.

• semavi7 kullanıcısına yanıt
    Bağımlılık yaptı bu haliyle bile. DLC'ler ile nasıl olur hayal edemiyorum
  • Ekşide Chiper(tanımam kendisini) adlı arkadaş birçok kişiye yardımcı olabilecek kısa bir tutorial/oyun tanıtımı tadında bir şey yapmış. Quill'in Let's playleri arasına sıkıştırdım:)

Türkçe kaynak olarak izlemek isteyen izlesin:
    https://www.youtube.com/watch?v=9_TdXiE2aek
  • Şuda bitsin dur bide bu bitsin derken vakit almış başını gitmiş adamlar oyun yapıyor ama diplomasiye daha çok seçenek gelmeli. Ucuz fiyatlada çıkmış bize özel almayı duşunuyorum bağımlılık yapıyor resmen ama oyundaki galaksi türü random olmalı ve önceden gitmediğin yerler kapkaranlık olsa keşif hissi daha iyi olabilirdi ilk gelecek dlc yi cidden merak ediyorum ne eklicekler.Şu varki diğer firmaların oyunlarında ah şuda olsa ne güzel olur acaba eklenir mi dersiniz ama firma eklemez.İşin içinde paradox olunca bu potansiyelde bi oyun nerelere gelir acaba?

• Valla ne yalan söyliyim önceden paradox oyunlarına fazla el atmışlığım yoktu ama hep bilirdim dlclerle oyunlarını nasıl komplike hale getirdiklerini.

Şu an benim de ilgi alanıma girdiler Stellaris ile. O yüzden şu an daha iyi olabilirdi dediğimiz her yere en azından bir dlc gelecektir. Üstüne de bi de kapsamlı bir mod geldi mi deme keyfimize.

https://forum.paradoxplaza.com/forum/index.php?threads/stellaris-day-one-sales-breaks-paradox-records.927411/

Ayrıca 200K ünite satarak kendi firmalarının bütün rekorlarını kırmış Stellaris. Risk alınan böyle bir projeden bu başarının elde edimi çok güzel. Gerçi bunda piyasadaki space 4xlerinin genel olarak başarısızlığı da var yıllardır güzel bir şey çıkmıyordu.

• Benim çok hoşuma gitti gerçekten ilk başta baya karışık geldi ama oynadıkça daha da zevkli hale gelmeye başladı
  • Arkadaşlar tradede bir türlü karşıdan bisiy isteyemiyorum bi tusu felan mı var

• Hocam İngilizcem pek iyi değil sence bu oyunu çözüp zevk alabilirmiyim oyundan?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.