Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (8825. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: CptShn , bulduren Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 25 Misafir (3 Mobil) - 23 Masaüstü4 Mobil1 iOS
5 sn
349.734
Cevap
2.720
Favori
21.317.575
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 88238824882588268827
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Black Ops 3 90TL d&r da 100 tl'ye kutulusu var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim bilgisayarın açacağı bi rocket league var oynamadığım. alalım bakalım.
  • WoodPecker. W kullanıcısına yanıt
    Aral game..
  • Olan oyunu tekrar alamıyor muyuz biriniz desin yahu 2 sattir olmuyor millete bi cs go hediye edelim dedik olmuyor satınalamıyorum hediye edemiyorum linkler kapalı
  • equasezy1 kullanıcısına yanıt
    Ticaret işi o derece diyorsun yani neyse bizde zevkimizi alırız

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ark Rust falan aldım ama pc kaldırır mı alırken onu hiç düşünmedim. Indireyim kaldırmazsa iade

• quote:

Orijinalden alıntı: Ustanak

Aral game..

Aynen ya multiplayerını alabilirdim aslında önceden ama oyun düşer diye almadım

• Rust mu The forest mi beyler ?
  • Bence istediğiniz oyunları almakta acele etmeyin en azından bir kaç gün bekleyin sonuçta yarın veya bir sonraki gün bitmeyecek indirimler 4 temmuza kadar sürecek,önümüzdeki günlerde yeni indirimler de gelecektir almak istediğiniz oyunlar daha güzel bir indirim oranı ile tekrar mağazaya sunulabilir.Zaten fark yaratacak çok fazla indirim yok bana göre,en azından yaz indirimlerinin hakkını veren indirim değiller.Bethesda ve Ubisoft nasıl bir indirim politikası izliyor anlayabilmiş değilim.Far Cry Primal'ın hala asıl fiyatı düşmedi,Assassin's Creed Serisinin 3. oyununa kadar 5 liraya düşen 4 Assassin's Creed oyunu bu indirimlerde 10 liradan satışta,Rogue de gözle görülebilir bir fiyat artışı olmasa da onunda indirimi kırpılmış geçtiğimiz indirim döneminde 27 liraydı,Syndicate hala çok yüksek fiyata satılıyor.Bethesda'nın Ubisoft'tan farkı yok.İndirim dönemlerinde 15 Lira olan Skyrim Legendary Edition bu dönemde 42 liraya yükselmiş ve normal Skyrim 15.50 Lira olmuş,Fallout 3 ve New Vegas özel sürümleri bir önceki indirimler de 10 lira olurken bu indirimler de 18.60 liraya fırlamış,Fallout 1,2 ve Tactisc oyunun bulunduğu paket keza öyle,Wolfenstein:New Order bir önceki indirimlerde 22.25 iken bu indirimler de 44.50 liraya yükselmiş.The Evil Within bundle geçtiğimiz indirimler de 24 lira iken bu indirimlerde sadece oyun 44.50 lira olmuş,eski Elder Scrolls oyunlarının ise bahsedilecek bir yanı yok kaç yıllık oyunlar hala adam gibi indirim görmüyorlar sanırım çeyizine saklıyor onları Bethesda.Bana göre Fallout 4 ve Doom indirimlerinin sebebi ise Season Passları,adamlar zaten oradan geçirmeyi hedef almışlar oyunların fiyatını düşürüp herkese aldırma derdindeler.Doom'un DLC'leri hakkında bir bilgim yok ama Fallout oyunlarında DLC satın almanıza gerek yok,satın almadan da oynarsınız,hele ki 170 lira gibi absürt bir fiyat istenirken hiç almayın derim.Paranızı elinizde bir süre daha tutmanız da fayda var önümüzdeki bir kaç günde zaten doğru düzgün indirimlerin gelip gelmeyeceği belli olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CheKD -- 24 Haziran 2016; 3:38:11 >

• quote:

Orijinalden alıntı: H.B.V

Olan oyunu tekrar alamıyor muyuz biriniz desin yahu 2 sattir olmuyor millete bi cs go hediye edelim dedik olmuyor satınalamıyorum hediye edemiyorum linkler kapalı

Hocam sepete eklerken kendim için al ve hediye olarak al var oradan hediye olarak al ı seçince de mi olmadı ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zeiden kullanıcısına yanıt
    Tamamdır hocam sağolun yüksek ihtimal alıcam gibi hem türk oyuncuları takması ayrı fiyatlandırmayla gelmesi cezbediyo insanı

• TheLordOfTheGames kullanıcısına yanıt
    seçemiyorum onları tıklanmıyor ne cepten ne telden usta.
  • Neo1negatif kullanıcısına yanıt
    The forest bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: DeamoNZ

empire total war a benzer oyun arıyorum varmı böyle bişey indirimde ?

Shogun 2 total war fall of samurai. Bu da aynı yıllar gibi hocam çok efsane oyundur

• H.B.V kullanıcısına yanıt
    Steam cüzdanınızda yeterli para var mı ? Ya da ödeme yöntemini seçtiğini yerde yerli miktar olmadığı için olabilir.Olmadı yarın denersiniz hocam çok yoğun şu an 1 oyunu 10 dakikada aldım pc den.

• Neo1negatif kullanıcısına yanıt
    Rust ta imkan çok ıvır zıvır dolu, içerik bol. (İlle de multi idi şimdi ne alemde bilemem çok oldu oynamayanı)
    Forest'ın atmosferi yeter.. (Single da oynanabilir)
    Gameplaylere bak, karar ver derim.
  • TheLordOfTheGames kullanıcısına yanıt
    para var her şey var ama o link tıklanmıyor hocam sanırım yarın denemelyim sağolun bu arada
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ryo41

Portal 2 yi satın alayım mı? Hiç oynamadım orjinal ile crackli torrent olandan farkı nedir? Multiplayer mı var?

Coop oynayabilirsin bir arkadasin ile Su anda en iyi puzzle senaryo oyunu.

• Ustanak U kullanıcısına yanıt
    The forest'i ekledim hocam sepete, yanında dead by daylightda ekledim. var mı başka önerebilceğiniz multiplayer saran bir oyun. yaz bittikten sonra solo takılıcam onun için tek girdiğim zamanda zevk verse yeter. 25 tl bakiyem kaldı
  • quote:

Orijinalden alıntı: BurayaNerdenÜyeOluyoruz

Ark Rust falan aldım ama pc kaldırır mı alırken onu hiç düşünmedim. Indireyim kaldırmazsa iade

sistem gereksinimlerine veya performans test sitelerine baksanıza boşuna kota yemeyin.

• 
Sayfa: önceki 88238824882588268827
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.