Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (8715. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
28 Misafir - 28 Masaüstü
5 sn
349.776
Cevap
2.719
Favori
21.321.013
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 87138714871587168717
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bf bad company 2 almayı düşünüyorum oyun eski ama oynayanı varmı ne dersiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RaymonD7

Bf bad company 2 almayı düşünüyorum oyun eski ama oynayanı varmı ne dersiniz?

Hikayesi için almıştım + Vietnam paketi mevcut Deluxe versiyonunda, tavsiye ederim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: trashopolis

bende sürekli paypalla yapıyordum ilk defa oldu

Paypal ile en son Meksika origin den bf hardline almıştım sorunsuz şimdi paypal da yok ancak vpn ile paypal i kullanacağız sanırım.

• Hawk-Claw kullanıcısına yanıt
    Ben genelde mülti versiyonu için istiyorumda bir tavsiye alayım dedim teşekkürler.

Mülti'de oyuncu sıkıntısı varmı diye.

• quote:

Ben genelde mülti versiyonu için istiyorumda bir tavsiye alayım dedim teşekkürler.

http://bfbcs.com buradan bakabilirsiniz sol kısmından.

• Hawk-Claw kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler burada sıfır görünüyor neyse ben düşüneyim biraz alternatiflere bakayım :)
  • quote:

Teşekkürler burada sıfır görünüyor neyse ben düşüneyim biraz alternatiflere bakayım :)

Aynen, Bf4 yoksa tercih edin.

• Crysis 3 originden almayı planlıyorum hem türkçe olduğu için rahat anlaşılır. Crysis 3 ün multiplayerinde oyuncu sıkıntısı var mı hala oynanıyor mu?
  • Fm 16 34 tl mi ne olmuş kaçmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: brsfenerbahce

arkadaşlar güncelleme yaparken kayıp içerik hatası alıyorum , nedir bu ?
    çıldıracağım 2 gündür

indirme bolgeni china-hong kong yap, eu ve us regionda sikinti var bu ara blockluyor downloadi nedense

• quote:

Orijinalden alıntı: smd

on siparislerde genelde oyun ciktiktan sonra para tahsil edilir

teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: konays

Crysis 3 originden almayı planlıyorum hem türkçe olduğu için rahat anlaşılır. Crysis 3 ün multiplayerinde oyuncu sıkıntısı var mı hala oynanıyor mu?

Ben oynamıyorum ama arkdaşlardan hala düzenli oynayan var sıkıntı çıkacağını sanmıyorum
  • bf4 premium almaya değer mi?
  • Origin'den vpn ile alinan oyunlarda sikinti olur mu ? Yeni uyelik acarak mi alsam yoksa kendi uyeligimle mi ? Steam'deki gibi hesabin banlanmasindan korkuyorum. Unravel ile fifa'yi alasim var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kvothé

quote:

Orijinalden alıntı: konays

Crysis 3 originden almayı planlıyorum hem türkçe olduğu için rahat anlaşılır. Crysis 3 ün multiplayerinde oyuncu sıkıntısı var mı hala oynanıyor mu?

Ben oynamıyorum ama arkdaşlardan hala düzenli oynayan var sıkıntı çıkacağını sanmıyorum

Hocam bende almayı düşünüyorum indirimler 15 ine kadar devam eder mi?
  • 3.24 e bende bf4 aldım chrome hola ile çok basit kullanıcı adı şifre sorduğu yerde eklentiye tıklayıp sağ üst köşesindeki kapama butonuna basınca şifre girip devam ettim kredi kartı ile sorunsuz aldım
  • Indirimlerde ARK almayı planliyorum. Oyunu önerir misiniz?

• quote:

dostum ben hala oynarım bf bad company 2 ve oyuncu sorunu hiç yok kesinlikle tavsiye ederim pişman olmazsın
  • Meksika Origin den alışveriş yaparken dolar mı kullanıyor yoksa kendi para birimini mi kullanıyor?Bide Origin Acces nedir .Ordaki oyunları üyelik devam ettikçe mi oynayabiliyoruz yoksa belli bir sınırı var mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Galactus23 -- 12 Haziran 2016; 15:06:52 >
  • 
Sayfa: önceki 87138714871587168717
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.