Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (623. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: shupusbu , neverktulu , SelimmDD Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 18 Misafir - 20 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
349.735
Cevap
2.720
Favori
21.317.721
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 621622623624625
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Steam'e gelmezse gelmesin ne var bunda. Steam'in karşısında EA gibi, Gamersgate gibi, Direct2drive gibi, GMG gibi rakipleri olmasa bu kadar indirimi rüyanızda görürdünüz.

Kaldı ki Origin'de henüz netten alınan keyler yüzünden banlanma diye birşey yok. BF3 çıkınca çok rahat 40 tl'ye falan düşer keyler gittigidiyor'a. Bizim açımızdan da iyi olur.
  • cellaturcica,veteriner misiniz,nickinizden dolzyı soruyorum?
    Ya durum şöyle,tek platform üzerinde hepsi olsun,farklı farklı hesaplarla uğraşmayayım diyorum.
  • Veteriner değil doktorum

Tek platformda toplamak iyi de rekabet olmazsa olan bize olur. Bence BF3'ün steam'e geç çıkması veya hiç çıkmaması bizim hayrımıza
  • insanlarda olduğunu bilmiyordum,daha çok hayvanlarla kafayı bozduğumuzdan sanırım :)

Haklısınız bir bakıma ama zaten okula geldiğimden benim acele alma gibi bi şans veya isteğim yok,tatile gittiğimde işte steame çıkarsa oradan,çıkmazsa diğer patformlardan alacağım :)
  • Steam,Facebok,Xfire,twitter vb. bir arada tutan Raptr adlı bir platform var ancak Türkiye'den pek kullanan yok sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TriguneXtreMe

Steam,Facebok,Xfire,twitter vb. bir arada tutan Raptr adlı bir platform var ancak Türkiye'den pek kullanan yok sanırım.

Kullanmaya başladım sağol çok hoş birşeymiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: srv5

Bu Humble Bundle için 1 dolar vermiştim 2. paketedemi sahip olacağım?

Edit: Gelmiş.

Merak ettim: İlk Humble Bundle'de hangi oyunlar vardı?

gelmiş derken ben de önceden almıştım gelen giden yok :S nerden bakıyoruz :D

Edit: buldum :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EdmeE -- 5 Ağustos 2011; 1:58:14 >
  • Arkadaşlar yeni bilgisayar aldım ve şu an ki bilgisayarımda bulunan steamapps ı diğer bilgisayara aktaracağız fakat bir sorunum var,save dosyaları ne olacak ? sadece steamapps yerine bütün steam klasörünü aktarırsak save dosyalarında bir veri kaybı yaşar mıyım ?
  • Brink'i denedim az evvel. Açıkçası çok hoşuma gitmedi fiyatı ileride daha çok düşerse o zaman düşünürüm.

Şu Raptr güzel de güvenli mi? Neticede steam şifremizi giriyoruz programa?

@SellYourSoul bazı oyunlarınki steamapps'ta bazıları ise belgelerimde saklanıyor. Bence belgelerimdekileri de yedekle
  • quote:

Orijinalden alıntı: CellaTurcica

Brink'i denedim az evvel. Açıkçası çok hoşuma gitmedi fiyatı ileride daha çok düşerse o zaman düşünürüm.

Şu Raptr güzel de güvenli mi? Neticede steam şifremizi giriyoruz programa?

Steam şifresi yok profilinin açık olması lazım sadece. Community id'sini giriyorsun.
  • Hocam webden olanı mı diyorsun? Client olarak da kullanabiliyorsun raptr'yi
  • Client kullanıyorum aynı şekilde. Alt tarafta Steam hesabım online gözüküyor. Yalnız başta sitede belirttiğim için tekrar Client'ten eklemeye kalksam şifre istiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi archVillain -- 5 Ağustos 2011; 2:26:14 >
  • Steam forumlarına baktım valve çalışanları raptr için desteklediğimiz bir platform değil, şifrenizi kimseyle paylaşmayın diyor.
  • Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad ön sipariş vermeye değer mi? FPS pek oynamam hatta hiç nerdeyse ama bu tür 2. dünya savaşı olunca iş değişiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dextercan

Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad ön sipariş vermeye değer mi? FPS pek oynamam hatta hiç nerdeyse ama bu tür 2. dünya savaşı olunca iş değişiyor.

Videolarını izlesen iyi olur çok alışıldık koş koş adam vur tarzında değil ondan. Taktik FPS olarak geçiyor. Mesela bildiğim kadarıyla Arma'da bile tank 1 kişi kullanılırken RO'da tank 1 kişi aktif olarak kullanılmıyor. Sürücü ve tank komutanı şeklinde 2 kişi kullanıyor.
  • The Elder Scrolls V: Skyrim pre-purchase açılmış durumda.

59.99$
  • tüh ya humble'a 6 dolar verdim

ama tekrar düşününce, sağlık olsun bir sürü oyun var içinde diye avundum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saşha

quote:

Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad ön sipariş vermeye değer mi? FPS pek oynamam hatta hiç nerdeyse ama bu tür 2. dünya savaşı olunca iş değişiyor.

Videolarını izlesen iyi olur çok alışıldık koş koş adam vur tarzında değil ondan. Taktik FPS olarak geçiyor. Mesela bildiğim kadarıyla Arma'da bile tank 1 kişi kullanılırken RO'da tank 1 kişi aktif olarak kullanılmıyor. Sürücü ve tank komutanı şeklinde 2 kişi kullanıyor.

Simülasyon havası var yani. Aslında istediğim sekilde tam. Singleplayer i zevkli olur ama multiplayer a rağbet olur mü acaba?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Saşha

quote:

Simülasyon havası var yani. Aslında istediğim sekilde tam. Singleplayer i zevkli olur ama multiplayer a rağbet olur mü acaba?

Bence esas multi'si keyifli olur, 2. dünya savaşında geçen Battlefield

• arkadaşımın elinde bink var ve eğer Quake con paketini alırsa,bu paketin içinde bulunan brink'i bana hediye olarak gönderebilir mi ?
  • 
Sayfa: önceki 621622623624625
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.