Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (5114. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Judassem , imjohnnystark , Kayser , torkema61 Daha Az
4 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 20 Misafir - 23 Masaüstü1 Mobil
5 sn
349.757
Cevap
2.719
Favori
21.319.704
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 51125113511451155116
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kusura bakmayın @igneli arkadaş daha önce istekte bulundu ona verdim
  • icz07 İ kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler :)
  • Merhaba dostum.

Neden böyle bir şey düşündün bilemiyorum şuan bir arkadaş ekledi ve arkadaşa elimden gelen en iyi şekilde yardımcı oluyorum. Nedense herkes hep bir kötü anlam çıkarma peşinde. Ne diyeyim. O zaman niye anlatmıyorsun diyeceksiniz. Adamın teki tek tek anlatmış ve üst konu kaç kişi okuyupta haberdar olmuş anlamış. Yarısı anlamamış bu yüzden direk yardımcı oluyorum fakat gene yanlış anlaşılıyorum ne diyeyim. İsteyen istediğini yapmakta özgür sizin inanmamanız onun inanması düşünceleri vb.

Yardım ettiğim arkadaşta Vonaleee
  • 2D DayZ gibi bir sey olacak hergalde :) multi gelirse dusmez tabii.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Papers Please iyi indirim görmüş, birde Türkçe yaması olsaydı çok iyi olacaktı.
  • Merhaba; 3 adet Dead İsland Epidemic var elimde mesajı alıntılayan ilk 3 kişiye gider. Steam id belirtin ben eklerim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mefisto-TR

Merhaba; 3 adet Dead İsland Epidemic var elimde mesajı alıntılayan ilk 3 kişiye gider. Steam id belirtin ben eklerim...

Steam adım ICoolSanch3z bana verirsen çok iyi olur ya
  • Spintires düşmez heralde değil mi?

• quote:

Merhaba; 3 adet Dead İsland Epidemic var elimde mesajı alıntılayan ilk 3 kişiye gider. Steam id belirtin ben eklerim...

Banada verirsen sevinirim hocam imzamda yazıyor nick

• Bu arada steam yaz indiriminde oylama yaparken kart gelmesi için 8 level olunması gerekiyor demişsiniz ama bende 5 level olunca gelmeye başladı neye göre değişiyor acaba?
  • quote:

3 olalım biz de

http://steamcommunity.com/id/solidsinek/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sheriat -- 21 Haziran 2014; 9:57:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dusaro

Kazanan takımdan sadece 30 kişiye oyun veriliyor.

30 kişiye oyun verileceğini biliyorum. Benim dediğim oyun içi item + emoticon + profil background gibi şeyler. Bunlar gelmedi.
    Hiçirşey vermiyorlarsa trading cardları satmak daha mantıklı en azından 3-5 USD gelir.
    Yoksa gökten oyun yağsa bizi bulmaz zaten :)
  • arma 3 ve insurgency için bir umut Strategy - FPS verdim baktımda payday kazanacak gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: mhmtcan

quote:

Orijinalden alıntı: Dusaro

Kazanan takımdan sadece 30 kişiye oyun veriliyor.

30 kişiye oyun verileceğini biliyorum. Benim dediğim oyun içi item + emoticon + profil background gibi şeyler. Bunlar gelmedi.
    Hiçirşey vermiyorlarsa trading cardları satmak daha mantıklı en azından 3-5 USD gelir.
    Yoksa gökten oyun yağsa bizi bulmaz zaten :)

Oyun içi item vs. bana geldi ama kartları satsam daha karlı olabilirdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: icz07

Bu arada steam yaz indiriminde oylama yaparken kart gelmesi için 8 level olunması gerekiyor demişsiniz ama bende 5 level olunca gelmeye başladı neye göre değişiyor acaba?

Aynen bende 5 level im az önce 4.oyu kullandım kart kazandınız dedi.

• quote:

Şansımızı kaçırdık mı tüh :)
  • quote:

Birini ben alabilirim

Steam:http://steamcommunity.com/id/Roayl1453/

• quote:

Orijinalden alıntı: tahir40

quote:

Birini ben alabilirim

Steam:http://steamcommunity.com/id/Roayl1453/

Verdim oyunları, kusura bakmayın.

• Kafayı sıyıracağım. Rüyamda Dishonored goty 66% indirime giriyor direkt alıyorum sonra skyrim legendary edition 75% indirime giriyor. Uykumdan uyandım bakayım doğru mı diye. :((((

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 51125113511451155116
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.