Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (13857. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: lazarus06 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 28 Misafir (1 Mobil) - 28 Masaüstü1 Mobil
5 sn
349.734
Cevap
2.720
Favori
21.317.398
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş

Orijinalden alıntı: Noctivagant

Benim de epic indiriminde o oyuna verdiğim 141 TL çuk diye içime oturdu. Bilseydim başka oyun alırdım o paraya.

Alıntıları Göster

Bu indirim döneminde aldıysanız iade edin, belki kabul ederler, şansınızı bir deneyin.

Epic'te ana oyun beleş verilmişti ama muhtemelen çoğu insan Epic Launcher'in hantallığı ve fazla kaynak tüketmesinden dolayı Epic'te verilen oyunu Demo olarak kullanıp, Steam indirimlerini beklemiştir DLC'li paket için, Humble Choice ile verilince de kapmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John Sheppard -- 10 Temmuz 2021; 15:43:1 >

• Nicholai Hel kullanıcısına yanıt
    Sadece buglardan arındırılmış optimizasyonu düzgün bir şekilde çıkarsalardı bu kadar tepki toplamazdı
    Yinede hikayesi çok başarılı bana göre
    İki tane büyük güncelleme yayınlandı küçük ölçekli güncellemeler yayınlandı ilk çıktığı haldekinden arasında fark yok
    Beklenen seviyeye gelir mi pek sanmıyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gargamel_

Ghost Reconu Neredeyse 1 ay olacak hala iade etmedi Ubisoft. Canlı yardıma bağlanıp neden iade etmiyorsunuz diyorum bir sürü kanıt istiyorlar. Her şeyin ekran görüntüsünü almam gerekiyormuş tam boy, 45 dakika konuştuktan sonra hiçbir sonuca ulaşamadım. Ertesi gün bir daha yazdım, temsilci bana sohbeti kapatın diyor :) 10 TL bir şey değil ama inat ettim alacağım o parayı.

Foward İndirim kuponuyla almısın bu oyunu 3 oyun birden yukardaki sipariş numarısını iade edebilirsin tek oyun iade edince belki sorun çıkarıyorlardır iade için 14 gün geçti belki kabul etmezler.

• John Sheppard kullanıcısına yanıt
    Türle alakam olmamasına rağmen fiyatı sebebiyle akşam alacaktım ama iş işten geçti. Zaten ne zaman oynardım bilmiyorum. İyi oldu artması benim açımdan.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Frost

Türle alakam olmamasına rağmen fiyatı sebebiyle akşam alacaktım ama iş işten geçti. Zaten ne zaman oynardım bilmiyorum. İyi oldu artması benim açımdan.

Ben de kaç kere heves ettim Civilization serisine başlamaya ama çok fazla vakit ayırmak gerekiyor öğrenmek için, o yüzden de hep erteledim. Ben de kim bilir ne zaman oynarım artık ama içime doğmuştu fiyat hatası olduğu ve o yüzden aldım. Hatta fiyat hatası olmasaydı, 2 hafta sonra iade ederim diyordum. Uzun bir süre sonra ilk defa fiyat hatasından oyun yakaladım. Metro Exodus (ilk duyurulduğunda), Borderlands 3 Ultimate Edition, EA Play gibi fırsatları hep kaçırmıştım ve üzülmüştüm, uzun bir zaman sonra ilk defa bir fırsatı kaçırmadım  

• HEMRES-42 kullanıcısına yanıt

14 gün geçmedi. Aldıktan 1 gün sonra iade ettim. Eğer dediğiniz gibi bir şey varsa bence çok saçma. Hafta içini bekleyip tekrar yazacağım.

• gargamel_ kullanıcısına yanıt

Ben de 2 oyun almıştım Div2 ve GR breakpoint 20 tl’ye. sonra pişman olup onları iade ettim ve GR breakpoint gold aldım. O iadenin sadece yarısı yani 10 tl’si yattı. Ubisoft belli ki sıkıntılı iade konusunda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

14 gün geçmedi. Aldıktan 1 gün sonra iade ettim. Eğer dediğiniz gibi bir şey varsa bence çok saçma. Hafta içini bekleyip tekrar yazacağım.

Firmayı savunduğum yok ama mantıklı olarak bence saçma değil bu açıdan bak istersen.

Sen 80 tl ve üzeri oyun paketi yapıp forward koduyla 60 tl indirim kazanıyorsun oyunu 20 tl alıyor 1 oyunu çıkarırsan 80 tl ulaşmayacağı için forward kodundan 60 tl indirimden faydalanamıyorsun.

80 tl ulaşın diye çok eski oyunlar bende ekledim 60 tl indirim kazanmak için oynamayacağım oyunlar var kesin.

Yani açıkçası iadeyi ben firma olsam bu paketinin 1 oyun iade etsen kabul etmem ya paketi iade alırım sonuçta özel bir indirim kodu olayı var işin içinde. Normal indirimli bir oyun alsan hemen yaparlar iadeyi

• HEMRES-42 kullanıcısına yanıt
    Kupon kodu ile alınan oyunlarda iade olmayacaksa sistemden iadeyi kapatması gerekmez mi? Hem oyun kütüphanemde değil hemde parasını vermiyor.

• quote:

Kupon kodu ile alınan oyunlarda iade olmayacaksa sistemden iadeyi kapatması gerekmez mi? Hem oyun kütüphanemde değil hemde parasını vermiyor.

Oyunu kütüphaneden kaldırmışlarsa kesin para iadesi yapmak zorundalar umarım alırsın parayı bir EA birde bu ubisoft sevmiyorum firma olarak para göz firmalar

• Teşekkür ederim yazıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: John Sheppard

Bu indirim döneminde aldıysanız iade edin, belki kabul ederler, şansınızı bir deneyin.

Epic'te ana oyun beleş verilmişti ama muhtemelen çoğu insan Epic Launcher'in hantallığı ve fazla kaynak tüketmesinden dolayı Epic'te verilen oyunu Demo olarak kullanıp, Steam indirimlerini beklemiştir DLC'li paket için, Humble Choice ile verilince de kapmıştır.

Alıntıları Göster

2 saat geçince iade olmuyor malum. Oyunun eksiklerini ve bazı gereksiz fazlalıklarını anladığımda 2 saati geçmişti oynayışım. Öyle olunca da ana görevleri bitirip rafa kaldırdım.

Fırsatı değerlendirmeniz iyi olmuş hocam.

Beni sinir eden şey Platinum Edition satıyorlar ama DLC'lerin çoğu yok. Oyuna başlamak için ana oyun fiyatı kadar da DLC almak gerekiyor.

Nasıl bir mantıktır bu anlamadım gitti. EA'den görüp onlara mı özeniyorlar nedir. 

• quote:

Orijinalden alıntı: VenomSV

Fırsatı değerlendirmeniz iyi olmuş hocam.

Beni sinir eden şey Platinum Edition satıyorlar ama DLC'lerin çoğu yok. Oyuna başlamak için ana oyun fiyatı kadar da DLC almak gerekiyor.

Nasıl bir mantıktır bu anlamadım gitti. EA'den görüp onlara mı özeniyorlar nedir. 

2K, EA'den de beter aslında, DLC konusunda. Borderlands serisinde de aynısını yapıyorlar, yarım yamalak oyun yapıp tam fiyattan satıyorlar, sonra oyundan daha pahalı DLC satıyorlar. Borderlands 2'de de böyleydi, Civilization 5'te de böyleydi, BL3 ve CIV6'da da aynı taktiği uyguluyorlar çünkü satıyor. Maalesef alıcısı olduğu sürece yani talep olduğu sürece, arz da olur.

Düşün Platinum Edition %53 indirimle €80 / $80.

• Civ 6 Platinum aldım fiyat hatası varmış %92 indirim görünüyordu

fiyat hatası olduğu için steam geri alır mı oyunu ?

• TheMuyu kullanıcısına yanıt

Sanmıyorum hocam. Steam'de bu tarz çok hata oldu ama hiçbirinde geri iade olmadı. Yani hatırladığım kadarıyla yok.

• torkema61 kullanıcısına yanıt

aynen hocam bende öyle düşünüyorum farklı bir site olsa belki geri alınırdı ama direkt steam üzeri olduğu için kalır böyle sanırım

• Hata mıydı o fiyatlandırma ya? Gerçi Xcom 2 de bir ara 92 indirim görmüştü bir daha görmemişti. Demek ki o da hataymış.

Az önca askerde olduğum süreçte Epic games'in verdiği oyunlara baktım da, ağlamıyorum gözüme beleş oyun kaçtı. Abi neler vermişler öyle ya. Darksiders serisi, Mutant Year Zero, Batman Collection vs. neler kaçırmışım neler. Allah kahretsin. 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zebercet -- 11 Temmuz 2021; 1:20:53 >

En azından DLC satacaklarsa AC serisindeki gibi, Witcher 3'deki gibi yada GTA IV EFLC gibi falan yapsalar bari. Bunlar en azından ana oyunu yarım yamalak satmıyorlar. Gerçekten DLC aldığını, oyun için ekstradan içerik için para verdiğini hissediyorsun.

Çok sinir oluyorum böyle oyun satan firmalara. Tüm içerikleri çıkmadan kolay kolay oyun almıyorum zaten bu tarz oyun satan firmalardan.

• Bana kalsa bu şekilde zaten almazdım bu oyunu ama Humble Choice ile verilince almış oldum. Paradox'un dağıtımcılığını yaptığı Cities Skylines'da da durum aynı dediğiniz gibi. Oyunu seviyorum ama firmanın her DLC için tek tek para istemesi beni deli ediyor.

New Frontier Pass'i almayı falan da düşünmüyorum zaten hocam. Ama bilgilendirme için teşekkürler. Belki dediğiniz gibi liderlere bakarım oynadığım zaman.

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.