Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (11416. sayfa)

5 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 27 Misafir (2 Mobil) - 29 Masaüstü3 Mobil
5 sn
349.752
Cevap
2.720
Favori
21.319.076
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş

Orijinalden alıntı: BulcaNNN

Bende siteye üye olup aldım. Banka tarafından bi sıkıntı olmadı.
    Fakat siteden e-maile gelen mesajdaki download kısmına tıklayınca telefon no onayı istiyor.
    Sms gönder diyoruz sms gelmiyor.

Alıntıları Göster
    Numaranızı, başına 0 koyarak yazdınız değil mi?

@torkema61

Hocam bizim kedi benle yatıyor, o yüzden alabildim.

• el_jericho kullanıcısına yanıt
    kedi benle de yatıyor ama ben yine de şekilli bişey olsun eğlensin falan diye aldım. yanına da güzel bi oyuncak ekledim
  • yarım saattir cdkeysten bana mesaj falan gelmiyor. beklemeye devam
  • Bende de 10 dk beklediğim halde mesaj gelmemişti, ben en son arattırdım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne mesajmış yahu 1 saat oldu :))
  • saintroyo kullanıcısına yanıt
    Ben de alacaktım fallout da içime kurt düştü şimdi.

• hattımı vodafone'dan türk telekom'a taşıdıktan sonra yabancı bir siteden sms gelmemeye başladı bana (hattım 543 ile başlıyor) türkiye'de operatör değiştirince banka smsleri için bloke kaldırmak gerekiyor, belki bu mantık ile gelmiyordur diye site ile iletişime geçtim telefonumu sildiler tekrar eklemeye çalıştım yine sms gelmiyordu. yanlış hatırlamıyorsam daha önce de bir yerde okumuştum, sanırım kullandığımız operatör ile numaranın ilk 3 hanesi uyuşmuyorsa bazı yerlerden sms gelmiyor. (turkcell 53x vodafone 54x tt 50x gibi) gelmeyenler dediğim koşula uymuyorsa o yüzden olabilir belki, aynı olduğu halde gelmiyorsa dikkate almayın bu mesajı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 14 Mart 2019; 19:34:25 >
  • Cdkeysten bana da sms gelmemişti, telefonla aratarak çözmüştüm.
  • Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

https://store.steampowered.com/app/976730/Halo_The_Master_Chief_Collection/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dynamole -- 13 Mart 2019; 0:35:24 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Dynamole

https://store.steampowered.com/app/976730/Halo_The_Master_Chief_Collection/
    En az 150 lira olur

Bence..

• Winter Is Coming kullanıcısına yanıt
    Microsoft, Steam'de uygun fiyatlara oyun satıyor. 60 dolar bile olsa bizde 92 lira olur.
  • Arkadaşlar SSD bozulduğu icin bilgisayar açamıyorum şuan ama asıl söylemek istediğim bu değil.

Mail gelmiş Vampyr %60 indirimli ve F1 diye bi yarış oyunu. Artifact almıştım denemek için beğenmedim iade ettim 110 lira bakiyem var.

Sizce bu iki oyunu alayım mı? Fiyatları iyi mi? Steam mobil üzerinden hiç almadım sıkıntı olur mu? Bu oyunlar zaten istek listemdeydi. F1 olmasa da olur ama Vampyr hakkında özellikle ne düşünüyorsunuz?

• Dynamole kullanıcısına yanıt
    İşte bu çok güzel bir haber. Microsoft suyunu çıkarana kadar baya güzel bir seriydi.

• F1'e ufak da olsa bir hayranlığınız varsa 23 TL'ye bedava bir oyun. Tek sıkıntısı klavye ile oynaması birazcık zor, gamepad veya direksiyon olursa çok daha keyif alırsınız.
  • Halo'yu görünce çok sevindim. Ama keşke 5. oyunda olsaydı. Seride tek oynamadığım o. Zamanında ilk Halo'yu pc'de oynamıştım. Cd'si duruyor olabilir hatta. Ne oyundu be. Halo serisindeki yapay zeka hala hiçbir oyunda yok. Birde Legendary zorluğu ise gerçekten kan alır kan. :) Fiyatı da 100 TL bandında olursa gelde oynama. Ohh miss. :)
  • F1 2018 cuma gününe kadar oynaması ücretsiz,deneyip karar verebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dynamole

Microsoft, Steam'de uygun fiyatlara oyun satıyor. 60 dolar bile olsa bizde 92 lira olur.
    Aynı oyunun konsol sürümü 30 dolardan piyasaya çıkmıştı. Hadi yanına Halo Reach'de eklediler, 10 dolar da o, 40 dolar. Microsoft'un steamdeki bütün oyunları Steam'in kurunu kullanıyor o sebepten (herhangi bir son dakika golu yemezsek) 61 liradan tertemiz çıkar bu paket
  • Dwarf Fortress Steam'e geliyormuş. Rimworld tarzı oyunları sevenler için klasik sayılır.

https://store.steampowered.com/app/975370/Dwarf_Fortress/
  • kampanyayı geç duymustum 2 asus ürünüm olmasına rağmen kaçırmıştım kodları ekleyemedim ona rağmen bugün mail geldi Tebrikler, 1 ay geçerli Origin Access kodunuzu etkinleştirin ve Anthem'in 10 saatlik deneme sürümüne sahip olun. bilginize
  • quote:

Orijinalden alıntı: CheKD

Dwarf Fortress Steam'e geliyormuş. Rimworld tarzı oyunları sevenler için klasik sayılır.

https://store.steampowered.com/app/975370/Dwarf_Fortress/
    Eski oyunlar yavaş yavaş dijital platformlara geliyor. Ne güzel ya. Rimworld oynadım ama oynanış kolay olmasından ziyade biraz detaylı gibi yarıda bırakmıştım belki tekrardan ona da başlarım.

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.