Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (11316. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
26 Misafir - 26 Masaüstü
5 sn
349.776
Cevap
2.719
Favori
21.321.090
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Biblo collecter için yediğiniz şeyler seviye arttıkça az xp veriyormuş 17.sv 253 xp
  • baLbesh kullanıcısına yanıt
    https://steamcharts.com/app/2630

https://steamcharts.com/app/218620

Payday2 daha iyi ama solo girmek için pek uygun değil, bıraktığım gibiyse sürekli güncelleme almaya devam ediyordur tam bir gb canavarı...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar, steam de bir oyun vardı fakat ismini bir türlü hatırlayamıyorum ve ona takmış durumdayım indirimde almak istiyorum acaba ismini bilen var mı diye de size sormak istedim.

Oyunda cadıya benzer bir kız ile ev müze gibi yerlerde hırsızlık yapıyorduk. Kız cadı olmayabılır ama kafasında öyle bir şapka vardı. Ve oyun içinde ki ailerin radarlarına takılmadan oda oda gezip bir şeyler calıyorduk. Ayrıca yanlış hatırlamıyorsam oyundaki karakteri sadece mouse ile kontrol ediyorduk ama bundan emin değilim. Acaba bilen çıkar mı ?

(oyunun tavsiyesi daha önce bu başlıkta görmüş ve istek listesine eklemiştim ama bir temizlik sırasında onuda kaldırmışım)
  • mahtant kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam hepsini kaydediyorum stranded deep ayrı güzel geldi gözüme
  • Fiyat değişince doğal olarak sepetteki ürünlerin fiyatı da değişiyor. Zaten steam orada uyarı koyuyor sepetinizdeki ürünlerin fiyatı değişti diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: j.sahin

Arkadaşlar, steam de bir oyun vardı fakat ismini bir türlü hatırlayamıyorum ve ona takmış durumdayım indirimde almak istiyorum acaba ismini bilen var mı diye de size sormak istedim.

Oyunda cadıya benzer bir kız ile ev müze gibi yerlerde hırsızlık yapıyorduk. Kız cadı olmayabılır ama kafasında öyle bir şapka vardı. Ve oyun içinde ki ailerin radarlarına takılmadan oda oda gezip bir şeyler calıyorduk. Ayrıca yanlış hatırlamıyorsam oyundaki karakteri sadece mouse ile kontrol ediyorduk ama bundan emin değilim. Acaba bilen çıkar mı ?

(oyunun tavsiyesi daha önce bu başlıkta görmüş ve istek listesine eklemiştim ama bir temizlik sırasında onuda kaldırmışım)
    A Hat in Time mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: jac0B0

Day of infamy ve insurgency pack aldım,
    Day of infamy acılmadı iade ettim,

Mount&Blade aldım pata küte öldürdüler oyundan hiç zevk alamadım iade ettim,

Day of Defeat ve Day of Defeat:Soruce aldım
    Cs nin 2.dünya savaşına uyarlanmış hali, cs oynarım daha iyi dedim sildim.

Piyasada oyun yok herkes pubg cs go oynayıp duruyo
    sen ne alsan silip iade edersin gaming'e bulaşma tavla oyna

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • equasezy1 kullanıcısına yanıt
    malesef o değilmiş baktım da

yinede çok teşekür ederim. hala aramadayım

Bu arada oyunu yukarıdan çapraz bir açıdan oynuyorduk. Uzun boylu cılız kız bir ana karakter vardı.

Düzenleme imla ve ekleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi j.sahin -- 23 Aralık 2018; 16:5:32 >
  • j.sahin kullanıcısına yanıt
    The Marvellous Miss Take.
  • 2 arkadaş oturduk içinde witch ve veya thief geçen bütün oyunlara steam üzerinden bakmaya çalışıyorduk ki 100lerce oyuna ragmen bulamamıştık. Ama sayende buldum çok teşekür ederim
  • şu book of demon un bi ara sanki envanterde %66 lık kuponu vardı uçtu gitti haliyle şimdi almak istedim %20 indirim var. neyse bekleyeceğiz artık daha fazla almasını.
  • saintroyo kullanıcısına yanıt
    steamden benimkini atacaktım ama bende sizin ki hala var gözüküyor oyunu sepete ekleyince fiyatı düşecektir
  • PoM07 kullanıcısına yanıt
    Cep telefonu ile Kod doğrulama var mı ?

Asf ile bir kere giriş yaptım birdaha bağlanmadı.
  • Shovel Knight kullanıcısına yanıt
    bir arkadaş gönderdi sağolsun. teşekkür ederim ilginiz için.
  • Frostpunk nasıldır arkadaşlar? Değer mi fiyatına.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tavla oynamak dışında, pc oyun tavsiyesi veren olur diye yazmıştım.
    Hem de oyun içeriklerinden bahsedip başkalarının da zaman kaybetmesini istemedim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Peaky

Frostpunk nasıldır arkadaşlar? Değer mi fiyatına.
    bol ayrıntılı bir oyun. strayeji seviyorsan bu oyunu her türlü seversin. fiyatı da en düşük bu seviyede oluyor zaten.
  • Valve komple paket 15,55 tl şuan kütüphaneye eklemek isteyen varsa
  • venomstr kullanıcısına yanıt
    Bütün oyunlar için sanırım 11 ocak son gözüküyor ama detaylı bir bilgi de yok gibi.
  • 2 sene daha oyun almam,zaten bu gidişle alamam Yılbaşı alışverişi bitti sonunda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ao Sol -- 23 Aralık 2018; 21:17:26 >
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.