Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (10622. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
19 Misafir - 19 Masaüstü
5 sn
349.734
Cevap
2.720
Favori
21.317.388
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Rainbow six siege 13 liralık olan versiyonu almayı düşünüyorum tek sıkıntı 4gb ramim var önerilerde 6gb diyor en düşük ayarlarda oynatırmı acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi razorrrr -- 23 Kasım 2017; 13:59:32 >
  • dün origin access aldım ilk 2 kere 4.08 tl çekmiş sonrada 19.13 tl çekmiş. bu 8 lirayı neden fazladan çekmiş bilgisi olan var mı ?
  • Mobil ödemeyle oyun alabilen var mı? Bende numarayı girdikten sonra hata veriyor sürekli.

Edit: Canlı desteğe yazdım, faturalı hatlar şu an mobil ödemeyi kullanamaz dedi. Çok saçma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0MG90 -- 23 Kasım 2017; 14:29:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: razorrrr

Rainbow six siege 13 liralık olan versiyonu almayı düşünüyorum tek sıkıntı 4gb ramim var önerilerde 6gb diyor en düşük ayarlarda oynatırmı acaba

Al çalışmaz ise iade edersin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gye_Baek kullanıcısına yanıt
    Bende öyle düşündüm fakat 32 gbmış oyun adil kullanım kotasında olduğum için bayağı geç yüklenecek
  • 0MG90 kullanıcısına yanıt
    Faturalı hatlar için kaldırdılar mobil ödemeyi sadece ön yüklemeli hatlarda kullanılabiliyor.
  • Umbrella Corporation kullanıcısına yanıt
    Hocam ona net birşey diyemem ben sadece steamde gördüğüm yorumu belirttim.Ben single denemiştim kafede oyunu sarmıştı.Bu tarz oyunlar arada vakit geçirmelik 3-5 al atmalık bunun bilincinde hareket edilirse bence daha iyi olur.En net söyleyeceğim şey Grafik olarak epey tatmin ediciydi.
    Ben bir bu rainbow siz starter edition araştırıcam 13TL six siege sürümü 69,50TL neden öyle acaba.Uygun fiyata pek fps yok bu ara.Şu oyuna da gözüm çarptı gene böyle zombie tarzı avlı Zombie Army Trilogy.Bunada Ağustos da serverları boş denmiş yorum olarak belki bu indirim zamanı yükselir.13 TL buda uygun.
  • razorrrr kullanıcısına yanıt
    4gb ram sıkıntı olmaz ekran kartın yeterli ise oynatır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mar00N

quote:

Orijinalden alıntı: carlos1111

Hepsi güzel oyunlar. Long Dark ı 10tl iken almadım, şimdi hikaye modu gelmiş diye fiyatı yükseltmişler. Bu sefer hiç alasım gelmiyor 2 katı fiyata. Survival tarzı oyunları seviyorum 5 gün daha var belki bir istisna yapabilirim onun için. :)

Hi2 den alın 15 tl. Cidden çok güzel oyun kolay kolay bu fiyata düşmez kaçırmayın bence.

hi2games fiyatları yükseltmiş bilseydim dün alırdım oyunları artık çok fark yok alasımda kalmadı hi2games'ten

• Hocam kartınızı onaylamak için 1 dolar çekilir iade edilir normalde ancak benimde başıma eylül ayında geldi benden de Origin 2 dolar aldı origin live chate defalarca yazmama rağmen 13 Eylülde benden aldıkları 2 doları bana hala geri iade etmediler. Koskoca EA 2 doların üstüne yattı chatte bana sürekli bankanı ara muhabbeti yaptı bankamı 2 kere aradım hiçbir sorun yok ben zaten başka iadeler aldım hesabıma geldi ne hikmetse EA nın ki gelmedi.
    Bu konu altında 2-3 kez yazdım uyarmak için demek sizinde başınıza geldi umarım iade edilir benim 2 dolarım gibi üstüne yatılmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EjderhaNefesi

Hocam ona net birşey diyemem ben sadece steamde gördüğüm yorumu belirttim.Ben single denemiştim kafede oyunu sarmıştı.Bu tarz oyunlar arada vakit geçirmelik 3-5 al atmalık bunun bilincinde hareket edilirse bence daha iyi olur.En net söyleyeceğim şey Grafik olarak epey tatmin ediciydi.
    Ben bir bu rainbow siz starter edition araştırıcam 13TL six siege sürümü 69,50TL neden öyle acaba.Uygun fiyata pek fps yok bu ara.Şu oyuna da gözüm çarptı gene böyle zombie tarzı avlı Zombie Army Trilogy.Bunada Ağustos da serverları boş denmiş yorum olarak belki bu indirim zamanı yükselir.13 TL buda uygun.

Aman o 13 tl olandan uzak dur Starter Edition'du o sanirim.Onda normal operatorlere max 1000 degil her birine 12.000 para istiyor.Almani tavsiye etmem surekli recruitle oynamak zorunda kalirsin.

• Beyler Dying Light alınır mı? Şuan Dying Light: The Following – Enhanced Edition 39 Liraya satılıyor
  • Arkadaşlar Tower Defense oyun önerisi olan var mıdır? Ara ara bulamadım ve RTS olarak generals,red alert tadında önerisi olanları dört gözle bekliyorum :)

• SylvanSky S kullanıcısına yanıt
    Türe hakim değilim ama Orcs Must Die! olabilir.
  • Rainbow six ege alacaklar için bir uyarı starter sürümünü alıp çok pişman olan var keşke normal sürümünü alsaydım diye, çünkü oyunu sevince operatörleri açmak istiyorsun ve bu aşırı zaman alıyor, normal sürümde 2 3 oyun atınca 1 operatör açabiliyorsun starter sürümünde 25 30 maça denk geliyor, ben normal sürüme sahibim buna rağmen yeni operatörleri açmak için season pass almayı düşünüyorum.
  • Umbrella Corporation kullanıcısına yanıt
    Sürekli recruit ile oynamak zorunda kalmıyorsunuz. Oyun size zaten 2 savunma 2 saldırı operatörü veriyor. İlk gelen boost ile ve görevlerin yardımıyla diğerlerini de açıyorsunuz. İllaki zaman alıyor fakat bence bu kötü bi durum değil en azından hedefiniz oluyor şu operatörü açmak istiyorum diye.

Arkadaşlar ben daha öncesinde sanırım 18 ya da 26 lira iken hatırlamıyorum starter edition aldım. Hiçte pişman değilim. Çünkü arada uçurum var fiyat olarak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Luc4sHood -- 23 Kasım 2017; 15:59:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blooods

Sürekli recruit ile oynamak zorunda kalmıyorsunuz. Oyun size zaten 2 savunma 2 saldırı operatörü veriyor. İlk gelen boost ile ve görevlerin yardımıyla diğerlerini de açıyorsunuz. İllaki zaman alıyor fakat bence bu kötü bi durum değil en azından hedefiniz oluyor şu operatörü açmak istiyorum diye.

Arkadaşlar ben daha öncesinde sanırım 18 ya da 26 lira iken hatırlamıyorum starter edition aldım. Hiçte pişman değilim. Çünkü arada uçurum var fiyat olarak.

ya bu 2 savunma 2 saldırıyı nasıl veriyor ? arkadaşla bizde aldık, hesapta sadece recruit ve 600 gri parayla başladı, hiç operatör vermedi bize ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Blooods

Kaliyorsun acsan bile zaten her takim icin 2 karakter aciyorsun onuda cogunlukla baskasi aliyor zaten.Kullandim biliyorum cunku.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Umbrella Corporation -- 23 Kasım 2017; 16:1:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ajzen

Beyler Dying Light alınır mı? Şuan Dying Light: The Following – Enhanced Edition 39 Liraya satılıyor

Hocam daha The Following paketini oynamadan, sadece ana oyuna tek başıma 20 saat harcadım neredeyse. Arkadaşınızla oynarsanız daha zevkli gelecekmiş gibi hissettim ben, lakin tek başına bile oynatıyor oyun
  • Texassm0ke kullanıcısına yanıt
    Pardon hocam 2şer değil 1er operatör veriyordu sanırım ben yanlış hatırladım. Fakat 1er tane vermesi gerek. Mesela örnek olarak bu videoda gördüğünüz gibi 1er operatör açık geliyor.

https://www.youtube.com/watch?v=CcJbdkYGxZw
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.