Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (10616. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: berkjk , berkjk , Judassem , imjohnnystark , Kayser Daha Az
5 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 18 Misafir (1 Mobil) - 20 Masaüstü3 Mobil1 Android
5 sn
349.757
Cevap
2.719
Favori
21.319.696
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Bu arada görmemiş arkadaşlar olabilir metro 2033 redux ve metro last light redux ikisi 11.62 tl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mafia 1 niye indirim almamışya çok saçma 2-3 almış .
  • WARTIME kullanıcısına yanıt
    Hocam single oynamak için bi kaç görev vs var ama çerezlik yani ana hikaye gibi bi şey söz konusu değil. Oyunun %95i multiplayer için donatılmış
  • @Drima

O kadarı da olmaz artık dicem ama son 1 sene de cok garip şeyler oldu ki o da olur mu olur belli olmaz.

@Drima

Düzenli olarak oyun satın alanlar için özellikle ilk indirim döneminde aldığı indirimli haliyle daha avantajlı olur dediginiz gibi. Ancak benim gibi 40 yıl da bi oyun alanlar icin pek farkeden bi sey olmaz. Büyük ihtimal rainbow six alıcağım sadece. :)

• *GameOver* kullanıcısına yanıt
    Evet onu ben de duymuştum. O zaman eğer alırsam en mantıklı seçim Apex Edition gibi duruyor. JETS vs daha sonra alınabilir.

Gerçekçi savaş simülasyonu , bir sürü mod ve RP sunucuları ilgimi çekiyor aslında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FrecoB -- 23 Kasım 2017; 1:47:21 >
  • Ya bırısı su gabena soylesınde cok satanlara bakarken oyunların dlclerı cıkmasın.Ana oyunlar cıksın ne bu boyle her bır sayfanın 10tanesınden 9u dlc.Icım dısım dlc oldu
    Sağ taraftan "Oyunlar"a tıklayın hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Afusan

Sevgili dostlar H1Z1 alayım diyorum 7 liraya düşmüşken ama gerçekten o kadar mı kötü yahu ? Çok mu bug var

bug dan değil hocam aç internetten bi pugb gameplay izle birde h1z1 izle, inan vaktini boşa harcamış olursun. benim şahsi fikrim h1z1 in bir seneye yada sonraki senelerde falan free olacağı yönünde. rekabeti zaten kaybetti artık gider ayak ne kazanırsak mantığıyla 7 liraya düşmüş oyun
  • Yakinda oyunda alamayacagiz 150-200tl pc oyunu nedir cidden? Onceden AAA yapimi oyunlar 1 sene sonra %75 indirim ile 7-12 tl arasi aliyorduk simdi %75 almaz zaten alsa bile 20-30tl arasi oluyor.

• Yok onu bılıyorumda ben cok satanlara ve dunya capında cok satanlara bakıyorum.Amacım populer oyunlardakı ındırımlerı gormekAma dlclerden gelmıyor ana oyunlara sıra
  • bilgennyk kullanıcısına yanıt
    Eyvalla hocam ben bulasmayayım en ıyısı oyleyse.Multı benı stres edıyor
    Tamam hocam ben de o sayfadan bahsediyorum. Sağ taraftan "Seçilen türleri görüntüle" bölümünden "Oyunlar"a tik atıp filtreleyin.
  • MoÇü kullanıcısına yanıt
    Online fps ile aranız iyiyse taktik yaparak güzel oyunlar döndürebilirsiniz rainbow six'te. Fiyatına göre kesinlikle alınmalı bence.
  • Çooook uzun süredir konsolda oynadığımdan daha bu sene steam hesabı açtım ve şu an için bunları topladım

Tam daha bakamadım bunlara ek Fallout nv full dlc + Borderlands düşünüyorum ve bu indirimi bu şekilde kapatırım :D

110-120 civarı harcadım şu an için sanırım,ama konsoldan sonra dünya varmış dedirtti yalan yok
    Rica ediyorum hocam 1vs1 kalınca oyunda gerçekten stres oluyor insan.
  • Ao Sol kullanıcısına yanıt
    Shift 2 yeterdi hocam shift 1 gereksiz olmuş bence. Listede dlcler hariç her oyunu deneyimledim nfs undercover dışında hepsi zevkli oyunlar. Edit: Konsolda bu hafta gran turismo sport+ac origins+ final fantasy 15e toplamda kardeşlikle 2 kişi 360 lira harcadık, anca yarıya bölündü. Konsoldan sonra hayli ucuz geliyor oyunlar haklısınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilgennyk -- 23 Kasım 2017; 1:58:55 >
  • Heee ıste ohh be sınır oldum bıldıgın saolasın
  • Witcher 3 kafamı çok karıştırıyor. 1 ve 2'yi oynamadan oynamak istemiyorum ama beni öldürsen o ikisini de oynamam çok arada kaldm
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgennyk

Shift 2 yeterdi hocam shift 1 gereksiz olmuş bence. Listede dlcler hariç her oyunu deneyimledim nfs undercover dışında hepsi zevkli oyunlar. Edit: Konsolda bu hafta gran turismo sport+ac origins+ final fantasy 15e toplamda kardeşlikle 2 kişi 360 lira harcadık, anca yarıya bölündü. Konsoldan sonra hayli ucuz geliyor oyunlar haklısınız.

Hocam zaten Nfs konusunda şöyle bi durum vardı

Ben de önceden almış olduğum hot pursuit vardı ve nfs paketi 26-27 liraya düştü haliyle 1 oyun olduğu için (Pakette undercover - shift 1-2 ve burnout)

Yani paket aldığımdan daha iyi gözüktü bilemiyorum artık hep kandırıyoruz zaten kendimizi

Ets full paket zaten bayağı indirimde görünce,Allah gözümüzü doyursun ne diyelim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ao Sol -- 23 Kasım 2017; 2:2:48 >

• Vrataski V kullanıcısına yanıt
    Hocam 1+2 nin Türkçe hikaye anlatımlı videoları var. izleyin onları. Ardından witcher 3e başlayın çok bi kaybınız olmaz zaten oyuna 200+ saat gömeceksiniz.
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.