Şimdi Ara

Ücretsize Düşen Kalıcı Oyun Fırsatları ve Key Paylaşımı [ANA KONU] (716. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir (2 Mobil) - 6 Masaüstü2 Mobil
5 sn
21.682
Cevap
2.083
Favori
2.378.545
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
100 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 714715716717718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu aralar AC III'ü tekrar oynama hevesine düştüm. Ama bu sefer DLC'leri de alayım Uplay için dedim. Bütün DLC'leri aldım ama son Tyranny of Washington: The Redemption'ı alacakken indirimi kaçırdım. Kinguin, G2A gibi yerlere baktım ama hepsinde fiyatlar 30TL civarı. Açıkçası üstünden 7 sene geçmiş ve böyle küçük bir DLC pakedine o kadar vermek istemiyorum. Diğerlerine 11TL civarı ödemiştim. Bu fiyattan satabilecek, elinde The Redemption'ın Uplay CD Key'i olan arkadaş varsa, benimle iletişime geçerse çok iyi olur.
  • MW56W-TVM70-JX9HL Eon fleet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ---H2O--- - kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam.

• Rica ederim.

Şunu da buraya bırakayım
    Enn Tactico: 3DIZ3-7IVCZ-3BAJ2

• quote:

Orijinalden alıntı: ---H2O---

Rica ederim.

Şunu da buraya bırakayım
    Enn Tactico: 3DIZ3-7IVCZ-3BAJ2
    alınmış :)

• Eon Fleet - 4TP06-7G9FT-NGKFR
    Hungry Shadows - NJFV9-DH0IW-A252Y
    Tactical Operations - PZWRI-0TZQX-54CHW
    En Tactico - TEYK9-GPAK5-FYPHA
    Zombow - T6AV8-JQNJ7-GDMK3
    Casual Penalty - 68M6G-TD9GH-0AIWR
    Star Sweet - RVTA9-2YNIB-J5MCR
    Stund Hill - A8GII-DFACH-KZTG7
    Knights of Hearts - 4XZK0-5IR43-B4DKW
    StepX - 8KGFA-A272F-4B6GJ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ---H2O--- -- 16 Şubat 2019; 18:21:22 >
  • quote:

Eon Fleet - 4TP06-7G9FT-NGKFR
    Hungry Shadows - NJFV9-DH0IW-A252Y
    Tactical Operations - PZWRI-0TZQX-54CHW
    En Tactico - TEYK9-GPAK5-FYPHA
    Zombow - T6AV8-JQNJ7-GDMK3
    Casual Penalty - 68M6G-TD9GH-0AIWR
    Star Sweet - RVTA9-2YNIB-J5MCR
    Stund Hill - A8GII-DFACH-KZTG7
    Knights of Hearts - 4XZK0-5IR43-B4DKW
    StepX - 8KGFA-A272F-4B6GJ
    Hocam emeğine sağlık ama hepsi bir şekilde alınmış. Oyunların tamamına yakını bilindik giveaway sitelerde dağıtılanlardan değil, özel değilse keyleri nerelerden edindin?
  • keamle kullanıcısına yanıt
    Oyun botu açmıştım daha önce o yüzden ücretle almıştım. Cevher fiyatları çok fazla düşünce botu kapattım. Elimde çok fazla kaldı. Ben de burdan dağıtmaya karat verdim. Ara ara buraya eklemeyi düşünüyorum.

• quote:

Oyun botu açmıştım daha önce o yüzden ücretle almıştım. Cevher fiyatları çok fazla düşünce botu kapattım. Elimde çok fazla kaldı. Ben de burdan dağıtmaya karat verdim. Ara ara buraya eklemeyi düşünüyorum.
    Hocam cevabın için teşekkür ederim. Özel mesaj gönderemiyorum o yüzden mesaj yazamadım. Sorun olmazsa seninle steam üzerinden arkadaş olmak isterim. Özelden yazarsan adresini seni ekleyeyim.

Konu kirliliği yaratmamak için bende başlık takipçilerine oyun keyi atayım.
    Caveman World Mountains of Ungha Boonga:
    9CVRG-WBFT7-38NQX
    QIZA9-MEPCG-EY0X5

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keamle -- 16 Şubat 2019; 23:36:41 >

• Varmı cs go prime kodu
  • quote:

Orijinalden alıntı: _PauL_WaLKeR_

Varmı cs go prime kodu
  • _PauL_WaLKeR_ kullanıcısına yanıt
    13 tane 3
  • Ambarad kullanıcısına yanıt
    Ben bunlarla uğraşmamak için AC : Odyssey'i Gold olarak aldım, mart ayında çıkacak olan AC III'ü Remastered olarak hediye edecekler. Yoksa ana oyun ucuz, season passi pahalı falan bayağı uğraştırıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FORZAFATHER

Ben bunlarla uğraşmamak için AC : Odyssey'i Gold olarak aldım, mart ayında çıkacak olan AC III'ü Remastered olarak hediye edecekler. Yoksa ana oyun ucuz, season passi pahalı falan bayağı uğraştırıyor.
    Birden aklıma gelen bir şeydi. AC III'ün Remastered versiyonunun çıkacağını bile bilmiyordum. İndirimleri kovalarken öğrendim. Remastered'de ne Remastered. Gri tondan sarı tona evriltmişler. Millet AC III: Yellow Edition diye dalga geçiyor
  • torkema61 kullanıcısına yanıt
    Ne güzel günlerdi di mi :)
  • _PauL_WaLKeR_ kullanıcısına yanıt
    anılarımı depreştirdin. Allah razı olsun :)
  • torkema61 kullanıcısına yanıt
    kalmadı malesef eski ortamlar
  • Ambarad kullanıcısına yanıt
    Ahah, farkettim bende o durumu. Eleman bile yerliden çok filipinliye benzemiş artık. :) Ben sırf Odyssey'in DLC'leri için almıştım gold versiyonu. Tabii III'ün DLC'leri ve Liberation Remastered da getirisi oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FORZAFATHER

Ahah, farkettim bende o durumu. Eleman bile yerliden çok filipinliye benzemiş artık. :) Ben sırf Odyssey'in DLC'leri için almıştım gold versiyonu. Tabii III'ün DLC'leri ve Liberation Remastered da getirisi oldu.
    Sizin için güzel olmuş hocam. Ben AC serisini AC III'ü oynadıktan sonra bırakmıştım. O zaman -özellikle İtalya'dan sonra- Amerikan devrimi konusu ilgimi çekmedi. Bir de oyunun yapısı gereği tarihler ilerledikçe ve oyunun içine ateşli silahlar girince, oyundaki "Süikastçi" havası benim için anlamını yitirmişti.

Ama daha sonra merak ettim AC III'den sonra olanları. Syndicate'e kadar oynadım. Syndicate'i oynarken ise dayanamadım ve oyunu yarısında sildim. Dövüş mekanikleri gerçekten berbattı. Çok gömülen Unity bile, Syndicate'den daha keyifliydi benim için. Bütün bunlar olunca, AC III'ün fena bir oyun olmadığını farkettim. Tekrar oynama hevesine düştüm. Bu sefer DLC'leriyle beraber oynamak için böyle bir arayışa girdim. Origins ve Odyssey'i oynamadım. Seri iyice amacından, anlatılmak istenenden sapmış durumda. Eski oyunlarıyla kendimizi avutuyoruz işte.

• Ücretsiz

Caveman World: Mountains of Unga Boonga
    https://bedava.randomoyun.com/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeLyWar -- 20 Şubat 2019; 17:48:30 >
  • 
Sayfa: önceki 714715716717718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.