Şimdi Ara

Starcraft 2'mi yoksa başka bir RTS'mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.073
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yıllarca konsolda oyun oynayıp konsol kültürünü sonuna kadar içime çekmiş biri olarak artık şu PC oyunculuğuna başlama vaktimin geldiğine karar verdim.Tur bazlı strateji olarak Civilization V'i aldım.Sizce RTS olarak Starcraft 2'mi almalıyım yoksa başka bir RTS mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: umut söyler

Yıllarca konsolda oyun oynayıp konsol kültürünü sonuna kadar içime çekmiş biri olarak artık şu PC oyunculuğuna başlama vaktimin geldiğine karar verdim.Tur bazlı strateji olarak Civilization V'i aldım.Sizce RTS olarak Starcraft 2'mi almalıyım yoksa başka bir RTS mi?

StarCraft 2'den başka bir seçenek yok şu anda oyun piyasasında.
  • Crusader kings 2 yada europa universalis 4 oyna bence ilaçlı indirip oyunu öğrenmelisin ama anca
  • starcraft ve starcraft2 yapilmis en iyi rts oyunlaridir baska herhangi bir oyunu arkadaslarinizla 3v3 4v4 oynayarak guzel vakit gecirebilirsiniz ama gercek rts oyunlari 1v1 oynanir ve kesinlikle sc2 bu konuda hem oyuncu kitlesi hemde oyun olarak en iyisi. ayni zaman da blizzardin etkisini de unutmamak lazim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Europa Universalis IV öneririm. Ki bu oyunu ben Türkçeleştiriyorum. Daha bitmedi ama bitince daha rahat oyuna alışacaksın emin ol. :)
  • umut söyler U kullanıcısına yanıt
    SC 2 gerçekten güzel oyundur, lakin WW2 temasını seviyorsan eğer COH 2 oynamanı öneririm. En azında almasan da bir incele, öğren derim...
  • rtslerin cogunu denedim hocam izlemekten bile zevk aldigim tek oyun starcraft 2 oldu cok kompleks bir oyun stratejiyi damarlarina kadar hissediyorsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de C&C serisinin tüm oyunları, Civ 3, 4, 5 in tüm ek paketleri, starcraft 2 ve ek paketi, company of heroes ve 2 nin ek paketleri, total war serisinin tüm oyunları olmasa da empire total war (diğerlerini de oynamışlığım var) orijinal olarak bulunmakta. Daha tabi ki europa universalis, hearts of iron serisini saymıyorum onları da saatlerce oynadım orijinal almadan önce. Men of War, sudden strike vs de oynadım MoW serisi orijinal aldım zaten. En zevk aldığım oyun SC 2 çünkü adamlar yapmış abi oyun değil sinema resmen. Sırf Campaign için bile alınır ek paketiyle. Multisini söylemiyorum zaten alternatifi yok şuan multide.
  • quote:

Orijinalden alıntı: orc123456

quote:

Yıllarca konsolda oyun oynayıp konsol kültürünü sonuna kadar içime çekmiş biri olarak artık şu PC oyunculuğuna başlama vaktimin geldiğine karar verdim.Tur bazlı strateji olarak Civilization V'i aldım.Sizce RTS olarak Starcraft 2'mi almalıyım yoksa başka bir RTS mi?

Company Of Heroes 2 gibi sc den daha fazla ayrıntı, taktik ve en önemlisi mikro yönetimi barındıran bir oyundan bihaber...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Litigant

quote:

quote:

Company Of Heroes 2 gibi sc den daha fazla ayrıntı, taktik ve en önemlisi mikro yönetimi barındıran bir oyundan bihaber...

bla bla bla bla, bir numarali RTS starcarft 2 su anda, ligleri olsun, turnuvalari olsun...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Litigant

quote:

quote:

bla bla bla bla, bir numarali RTS starcarft 2 su anda, ligleri olsun, turnuvalari olsun...

Büyük ihtimal CoH2 ye açıp bakmadın bile hemen en iyisi demişsin bu kadar fanboyluk olmaz ki bla bla diye cevap vermişsiniz?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.