DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
[SSS] Sevgililer Gününde Yapılacak En Güzel Sürprizler
42
Cevap
3
Favori
4.528
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> [SSS] Sevgililer Gününde Yapılacak En Güzel Sürprizler
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
Mesaj
  • 15 Ocak 2012 19:39:51 Konu Sahibi
   Arkadaşlar yaklaşıyor yine lanet olasıca gün

   Fikirlerinizi bekliyorum.


   1. Gül Yaprakları
   Gül yapraklarını her yerde kullanmanız mümkün. Evin içinde yatağınıza gül yapraklarından bir yol yapabilirsiniz. Gül yapraklarını yatağınıza serpebilirsiniz. Yatakta gül yaprakları inanılmaz bir romantizm yaşatır. Bulunduğunuz ortam müsaitse ve birine yaptırma imkanınız varsa, muhabbetinizin en romantik anında üstten masanıza ya da hemen yanınıza gül yaprakları serptirebilirsiniz. Evlenme teklif edecekseniz hayır demesi imkansız :)

   2. Fotoğraf Sürprizi
   Birlikte çekilmiş en sevdiğiniz fotoğrafları bir fotoğrafçıya giderek çerçevelettirin. Fotomontaj yoluyla ikinizin fotoğrafına çok güzel bir hava katabilirler. Mesela kalp içinde ikinizin fotoğrafı. En sevdiğiniz fotoğraflardan küçük bir albümde hazırlamanız hoş olabilir.

   3. Aşkınızı Çizin
   Eğer resim yapabiliyorsanız ya da çiziminiz kuvvetliyse, aşkınızı kağıda yansıtmaya ne dersiniz? Onun fotoğrafını en zarif çizgilerle kağıda dökün.

   4. Mum Işığında Yemek
   Belki biraz klasik, ama hala en romantik alternatiflerden biri mum ışığında bir akşam yemeği. İster bir restoranda, isterseniz en sevdiği yemeklerden oluşan bir mönü eşliğinde evde; hafif bir müzik eşliğinde bu gecenin keyfini çıkarabilirsiniz.

   5. Romantik Mum Yolu
   Mumların romantik gücü tartışılmaz! Evinizin giriş kapısından başlayarak yatak odanıza kadar yere küçük, renkli mumlar yerleştirerek bir ‘mum yolu’ yaratın. Eşiniz yatağınızın kenarındaki son muma ulaştığında kendisini orada bekliyor olun. Bunu gül yapraklarıyla daha romantik hale getirmeniz mümkün.

   6. Küçük Tatlı Hediye

   İstediğiniz boyda bir ayakkabı kutusu edinin ve üzerini resim, yazı, fotoğraf, çiçek, vs. ile süsleyin. İçine de en sevdiği şekerlerden veya çikolatalardan doldurun. Bir de ‘sen bunlardan çok daha tatlısın’ yazılı bir kart eklemeyi unutmayın.

   7. Biraz Macera

   Çılgın bir kişiliğe sahipseniz, onun işyerinde dış cephe camları silen asansöre binin. Çalıştığı kata geldiğinizde camı tıklatıp 'seni seviyorum' yazan notu gösterin. Türkiye’de bunu pek yapamazsınızda, karşı binaya gidip camına taş atıp önce onu telaşlandırıp, sonra seni seviyorum pankartını da gösterebilirsiniz. Ama bunun sonucu ne olur çok emin değilim :) bizimkiler çakıl taşı yeine bildiğimiz taşlardan atıp camı kırabilirler :)

   8. Aşkınızı Anons Edin

   O gün birlikte bir mağazaya alışverişe gidin, sonra birden ortadan yok olun ve onu ne kadar çok sevdiğinizi mağazada mikrofonlar aracılığıyla anons edin. Elbette tüm bunları mağaza yetkilileriyle önceden organize etmeyi unutmayın.

   9. Özel Bir Gece

   Uzun zamandır onunla yalnız kalamadığınızı mı düşünüyorsunuz? O zaman maddi durumunuza göre şık bir otelde bir oda ayırtın ve bu özel günün başbaşa tadını çıkarın.

   10. Nostalji Yaşatın

   Onu eski zamanlara geri götürmek ve gülümsetmek istiyorsanız, kenarda köşede unutulmuş mutlu bir çocukluk fotoğrafını büyüttürüp çerçeveletin.

   11. Bir Tekne Kiralayın

   Eğer sevgiliniz denizi seviyorsa, onun için küçük bir tekne kiralayabilirsiniz. Ay ışığında yapacağınız romantik bir gezi hoş bir sürpriz olabilir.

   12. Ona Özel Şiir

   Eğer gerçekten romantizm rüzgarları estirmek istiyorsanız, sevdiğiniz için bir şiir yazmayı deneyebilirsiniz. Kırmızı bir kağıda dökeceğiniz satırlardan oluşan şiiri küçük bir kalp kutuda hediye edebilirsiniz. Çok harika bir şiir olması o kadar da önemli değil, önemli olan içinizdeki duyguları ona yansıtmanız.

   13. Evde Piknik

   Bahar aylarında yemyeşil kırlarda piknik yapmak çok güzel olabilir. Ama bu mevsimde de imkansız değil. Salonunuzda kocaman bir alan açın ve yere bir piknik sofrası kurun. Kokulu mumlar, loş bir ışık ve romantik bir müzik ortamı daha da farklılaştıracaktır.

   14. Kendi Puzzlenızı Yapın

   Büyük bir kartondan kalp şekli yapın ve üzerine bir aşk sözcüğü yazın. Sonra bu kartonu dilediğiniz kadar küçük parçalara bölüp şık bir kutunun içinde ona armağan edin. Ardından bu parçaları birleştirerek puzzle yapmasını isteyin.

   15. Billboard'da İlan-ı Aşk

   Eğer maddi durumunuz elveriyorsa, evinizin yakınlarında bir billboard kiralayın ve ona ordan aşkınızı ilan edin.

   16. Aşkınızı Kaydedin

   Bir kaset veya CD’ye onu ne kadar sevdiğinizi ve sizin için ne kadar önemli olduğunu anlatan bir konuşma kaydedip ona hediye edin. Bunu resimlerinizle birlikte bir video şeklinde yapmanız daha da güzel olacaktır. Tabi videoya güzel bir fon müziği eklemeyi unutmayın.

   17. Arabasını Süsleyin

   Arabasına çiçekler, çikolatalar ve aşk sözcüklerinin bulunduğu minik notlar yerleştirin. Sonra da bir bahane uydurup onu arabaya gönderin.

   18. Aşk Balonu

   Ona aldığınız hediyenin ucuna üzerinde 'seni seviyorum' yazan kocaman bir balon bağlayıp yatak odasında yatağın üzerine koyabilirsiniz.

   19. Ona Özel Aşk Şarkısı

   Müzikle aranız iyiyse, ona aşkınızı anlatan bir şarkı yapmaya ne dersiniz? Tabii şarkıyı da kendiniz söylemek şartıyla.

   20. Radyodan Aşk İlanı

   Sürekli dinlediği bir radyo programı varsa, ona bu program aracılığıyla da aşkınızı ilan edebilir ve şarkınızı gönderebilirsiniz. Elbette bunun organizasyonunu önceden planlamalısınız. Bunu başka ortamlarda da organize etmek gayet mümkün.

   21. Sade ve Romantik

   İster çalıştığı işyerine, isterseniz eve; ona 'Seni seviyorum' notuyla göndereceğiniz tek bir kırmızı gül kalbini ısıtacaktır. Yalnız size gül için bir önerim olacak. Gülün yanına bir şiir iliştirebilirsiniz ve gül kutusuna gül yapraklarıda koymanız çok daha romantik bir ortam oluşturacaktır. Hiçbir kız gül yapraklarına dayanamaz.

   22. Ona Özel Havai Fişek Gösterisi

   Maddi durumunuz elveriyorsa, onun için bir havai fişek gösterisi düzenleyebilirsiniz.

   23. Sevginizi Örün

   En sevdiği renklerden oluşan bir atkı veya bere örüp, soğuk kış aylarında içinin ısınmasını sağlayabilirsiniz.

   24. Gazeteye İlan Verin

   Her Sevgililer Günü'nde gazetelerde aşk ilanları yayınlanıyor. Siz de gazeteye bir ilan vererek, ona olan aşkınızı herkese duyurabilirsiniz.

   25. Aşk Pastası

   Sevgililer Günü'ne özel bir pasta yapabilirsiniz. Kırmızı gıda boyası kullanarak kalp şeklinde bir pasta yapın ve üzerine krem şantı ile 'seni seviyorum' yazın.

   26. Yatakta Kahvaltı

   Belki diğer günlerde de bunu yapıyorsunuz, ama çiçekler, aşk sözlerinin bulunduğu minik kartlar ve küçük bir hediye eşliğinde bu özel günde yapılacak kahvaltı da özel olacaktır.

   27. Şarkılarınızı Kaydedin

   Sizin için özel olan bütün şarkıları bir kasete veya CD'ye kaydedin. Kapağını da birlikte çekilmiş bir fotoğrafınızla süsletin.

   28. Ofiste Sürpriz

   İş yerindeki çekmecesine, odasının duvarlarına, sandalyesine, dolaplarının üzerine yani kısaca onun ulaşıp görebileceği her yere tatlı sevgi mesajları yerleştirebilirsiniz.

   29. Küçük Bir Tatil

   Eve dev bir dünya haritası alın ve en sevdiği ülkeleri kalplerle işaretleyin. Bir kalbin içine de 'çekmeceye bak' ya da benzeri bir not yazın. Çekmeceye de o ülkeye gitmek için iki tane uçak bileti koyun.

   30. Posterini Asın

   İkinize ait en sevdiğiniz resmi poster olacak kadar büyüttürün ve bu posteri gideceğiniz mekana asın.

   31. Minik Bir Dost

   Eğer uzun zamandır kedi, köpek, kuş veya balık sahibi olmak istiyorsa, neden Sevgililer Günü'nde olmasın?

   32. Sahnede Aşk

   Sadece ikiniz için bir tiyatro salonu kiralayın ve sahneye şık bir sofra kurun. Perde açıldığında ve garson sizi sahneye davet ettiğinde tüm salonu romantizm kaplayacaktır.

   33. Yollarına Gül ya da Gül Yaprakları Serpin

   Eğer bir restoranda yer ayırttıysanız, kapının girişinden masanıza kadar olan yola önceden gül döktürün ve gül yaprakları arasında ona masaya kadar eşlik edin.

   34. Size Özel Takı

   İster başharflerinizden oluşan bir kolye ucu, isterseniz isimlerinizin yazılı olduğu bir yüzük ya da herhangi başka bir takı. Önemli olan sadece size özel olması.

   35. Hikayenizi Yazın

   Nasıl tanıştığınızı ve onu ne kadar çok sevdiğinizi satırlara döküp bunu küçük bir mektup olarak bastırabilirsiniz.

   36. Aşkınızı Gökyüzüne Yazın

   İmkanınız varsa küçük bir uçak kiralayın ve kuyruğuna aşkınızı anlatan bir afiş astırın.   < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ~MetroPoL~ -- 15 Ocak 2012; 21:55:34 >   |
   |
   _____________________________  • Yüzbaşı
   552 Mesaj

   iOS Beta Tester
   15 Ocak 2012 19:41:25
   sevgililer günü tuzağına düşüp kutlamayın

   her gün özel değil mi ? başka bir gün hediye alın hem sürpriz olur.

   sevgililer gününde hediye geleceğini biliyordur ve sürpriz kalmıyor ortada
   |
   |
   _____________________________

  • Yüzbaşı
   576 Mesaj

   iOS Beta Tester
   15 Ocak 2012 19:41:35
   _____________________________

   i5 Skylake 6600 @ 3.9Ghz | ASRock Z170 Gaming K4 @ 3866+Mhz (OC) | MSI GTX1070 8GB GAMING X | TEAM Elite+ 16GB 2x8 DDR4
   Dark N10
   #steam ID: ru1ns_
  • Yüzbaşı
   525 Mesaj

   iOS Beta Tester
   15 Ocak 2012 19:41:45
   Ona patronun kim olduğunu göster !
   |
   |
  • Yarbay
   2619 Mesaj

   iOS Beta Tester
   15 Ocak 2012 19:43:53
   quote:

   Orijinalden alıntı: U Mad Bro?   |
   |
   _____________________________

  • 15 Ocak 2012 19:46:11 Konu Sahibi
   Konuyu çorbaya çevirmeyin arkadaşlar.
   Ciddi yorumlarınızı bekliyorum.
   |
   |
   _____________________________  • Teğmen
   211 Mesaj
   15 Ocak 2012 19:48:23
   en iyi hediye klasik tek taş olur galiba
   _____________________________

   denmobil
  • Teğmen
   195 Mesaj
   15 Ocak 2012 19:50:34
   Güzel ,düşük maddiyatlı süprizler varsa yazın beyler laızm olacak :D.Ben kız arkadaşımla pes fln atmayı düşünüyorum(kız kendisi istiyor :D )
   ama süpriz olarak neler yapılabilir ?
   _____________________________

   GaLaTaSaRaY 1905 tarih yazar
   Şereftir Seni Sevmek Senle Ağlayıp Gülmek

  • 15 Ocak 2012 19:52:14 Konu Sahibi
   quote:

   Orijinalden alıntı: goka

   en iyi hediye klasik tek taş olur galiba

   Hocam küçük maddiyatlı öğrenciyiz malum
   |
   |
   _____________________________  • Teğmen
   211 Mesaj
   15 Ocak 2012 19:53:36
   güel bi kunye yada kolye ben 14 ocakta aldım işde 50tlye patladı...
   _____________________________

   denmobil
  • Binbaşı
   1569 Mesaj
   15 Ocak 2012 19:53:40
   _____________________________

  • Çavuş
   56 Mesaj
   15 Ocak 2012 19:54:05


   |
   |
   _____________________________

   He never stops, he never stays,
   He never asks to be thanked.

  • Yarbay
   2606 Mesaj
   15 Ocak 2012 19:55:51
   quote:

   Orijinalden alıntı: Permanent.   |
   |
   _____________________________

   Ren Nehri'nin akışına
   Ölürüm Deutschland
  • Teğmen
   112 Mesaj
   15 Ocak 2012 19:59:53
   Önlerden yerimizi alalım. Takip
   |
   |
   _____________________________

   ● Galatasaray ●
  • 15 Ocak 2012 20:01:51 Konu Sahibi
   quote:

   Orijinalden alıntı: goka

   güel bi kunye yada kolye ben 14 ocakta aldım işde 50tlye patladı...

   Onlarda çok klasikleşti be hocam.
   Dün doğum günümdü.
   Hep klasik hep klasik hediyeler...
   |
   |
   _____________________________  • Teğmen
   211 Mesaj
   15 Ocak 2012 20:04:54
   yani o zaman düşünelim biraz
   |
   |
   _____________________________

   denmobil
  • Er
   5 Mesaj
   15 Ocak 2012 20:10:00
   belkı klasıktır ama canta uygundur cıcekle bırlıkte tabı :)
   |
   |
   _____________________________

  • Binbaşı
   1973 Mesaj
   15 Ocak 2012 20:11:41
   Takipteyim bende,hiçbişey gelmedi aklıma..
   |
   |
   _____________________________


  • Bloodbath
  • 15 Ocak 2012 20:19:22 Konu Sahibi
   Web site yapsak nasıl olur ki

   O kadar biliyoruz bari bu sefer kendimiz için tasarlasak ?
   |
   |
   _____________________________Reklamlar
SEO
SEO
izmir havalimanı transfer
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
1,827
1.2.122

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.