Şimdi Ara

Sony Xperia™ XZ1 (Sony Mobile) - ANAKONU (106. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.627
Cevap
66
Favori
437.347
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Saydam olanın duruşu güzel ama sert plastik olduğundan kayma ihtimali çok. O yüzden siyah aldım. Sevmezsem değiştiririm. Note4 çok ısınıyor ve şarjı az gidiyordu. Bu telefonun işlemcisi Note 8 deki işlemci. Isınmıyor. Bugün çok kurcaladım sabah 7 buçuktan beri hep kurcalıyorum, video çekiyorum, video izliyorum daha yeni şarjı 12ye geldi. Ayrıca fotoğraf kalitesi belirgin iyi.
  • ravenick kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Network signal info adlı programdan sinyal ölçümü yaptım

Bu şekil dalgalı çıktı. Düz bir çizgi şeklinde devam etmeli diye biliyorum. Xa1 ultrada şebeke sorunu bu şekilde anlaşılıyordu. Sizce bu durum normal mi deneyenler yazarsa sevinirim

Sony Xperia™ XZ1 (Sony Mobile) - ANAKONU

• Arkadaşlar merhaba. Bu ayın sonuna kadar telefon kararımı vereceğim. İki model aklımda var.

Birincisi xz premium, diğeri xz1.

Sizce hangisini tercih etmek daha mantıklı olur.

Yorumlarınızı bekliyorum.

• husamsdu kullanıcısına yanıt
    En sıcak günlerde dahi, yoğun video izleyip, internette olmama karşın aşırı bir ısınma olmadı o konuda bir sorunum yok. Ama, pil konusunda sonuna kadar haklısınız. Zaten Samsung'un bir türlü çare bulamadığı gediğidir pil. İyi ki, hızlı doluma uygun "Spigen F27QC" araç dolum aygıtı almışım yoksa doğru dürüst kullanma imkanım olmayacaktı. Spigen kılıf kullanmakla isabetli bir karar vermişiniz ileride başınız ağrımaz. Note 4 gibi çıt kırıldım bir telefonu en az 7-8 kez düşürmeme karşın bırakın hasar almasını bir çiziği bile, yok. Tekrar iyi kullanımlar dilerim.

http://www.hepsiburada.com/spigen-sony-xperia-xz1-kilif-rugged-armor-black-g11cs22411-p-HBV000008OJQB

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kurtar72 -- 21 Ocak 2018; 22:51:29 >

• aknasmub kullanıcısına yanıt
    Maddiyat sorun değilse ikisinide almayın.

Şubat 26da efsane kasa sony cihaz tanıtılacak.. O cihazı görünce elinizdeki cihazdan soğuma ihtimali çok fazla.. Eğer idare edecek bir cihaz varsa elinde bence bekleyin.. Mayıs gibi satışa çıkmış olur.. Ama yok bütçe kısıtlıysa ve alacam bekleyemem diyorsanız xz1 ile xzp arasındaki fark boyut bence.. Xzp büyük ve ağır bir cihaz.. Sorun olmazsa alın.. Büyük gelir derseniz xz1 alın.. Temelde ikiside aynı cihazlar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4CF12F62C -- 21 Ocak 2018; 22:2:8 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • RavenoLL R kullanıcısına yanıt
    Telefonu sabit bir yere bırakıp yaptım testi

• Söz ettiğiniz model XZP tarzı ve onun ardılı bir model olarak büyük ekran olacak "Sony Xperia XZ2 Premium" model adıyla piyasaya sürülecek. Eğer XZP almayı düşünüp de, parayı sorun etmeyecek kitle kesinlikle beklesin derim. Aşağıdaki bağlantıda görüntüleri var gerçekten bu kez olmuş. Ancak, ufak bir ayrıntı büyüklüğü sorun etmeyenlere... Ekranın üstünde 15 altında da, 14 hoparlör deliği gerçek bir ses canavarı olduğunun kanıtı gibi. Ayrıca, 3,5 jak kaldırılmamış Sony'yi takdir ettim sürüden bir koyun olmadı herkes kaldırdı diye kaldırmadı.

https://www.youtube.com/watch?v=UX7lD4TANoQ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kurtar72 -- 21 Ocak 2018; 22:14:28 >

• kurtar72 kullanıcısına yanıt
    Youtube hesap adında konsept geçiyor, yani gerçeği hiç bir şekilde yansıtmaz. Bu videoda da olanı dikkate almamak lazım.

• Şu tasarım sertifikasını almış artık.. Çok fazla değişik olmayacaktır.. Boyut değişmez zaten.. Yoksa renk, power tuşunun yeri filan değil derdim.. Boyut böyle olursa efsane olur.. Sony kalitesini böyle bir ekran kasa oranı ile kullanmak..

• akif87 A kullanıcısına yanıt
    Evet konsept demiş ama diğer başka tanıtım videolarında da, "XZP 2" için aynı görüntü vardı yani 15+14 delikli hoparlör ızgarası. Aslında, genel çoğunluğun tasarımda hoş görmediği üst ve alt aralığı tıraşlayıp, ekran boyutunu genişletmiş yani, yıllardır yapılması istenen yapılmış geri kalan kısımda bir değişiklik yok gibi. İşlemci Snapdragon 845, pili 3.500mAh, 4,0 Hızlı Dolum özellikli, parmak ve göz iris taramalı kimlik tanıma özellikleri de, var iç belleği 64 ve 128GB'lik olmak üzere, iki sürümü olacakmış.

https://www.youtube.com/watch?v=SLs3u0S4ET8

https://www.youtube.com/watch?v=Kj1GN7wDsN8

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kurtar72 -- 21 Ocak 2018; 23:34:2 >

• kurtar72 kullanıcısına yanıt
    Tasarım bence böyle olmayacak xz1 in arkasındaki renk sensörü ve lazer otofokus yok bu tasarımda. Arka kısımda sadece flaş olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: DreamRiver

Telefonu sabit bir yere bırakıp yaptım testi

bilmiyorum hocam valla stabil bir bağlantı yok gibi

inş sıkıntılı değildir bilenler aydınlatırsa sevinirim

• Sony Xperia™ XZ1 (Sony Mobile) - ANAKONU

Berlin'den selamlar millet. OIS olsaymış tadından yenmezmiş lakin detaylar efsane millet. Daha anca böyle etrafı gezip fotoğraflamaya başladım, fırsat buldukça buraya atarım. Sağlıcakla kalın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BRC_KHAN -- 22 Ocak 2018; 10:12:17 >
  • husamsdu kullanıcısına yanıt
    Bende ilk siyah olanı almıştım ve kullandım biraz kılıf oldukça kaliteli çok koruyucu fakat biraz cihazı kapatıyor ve hafifte kabalaştırıyor. İki gün önce hepsiburda sa spigenin şeffaf olanını %40 indirimde gördüm ve fırsattan istifade aldım ve iyi ki de almışım kılıf muhteşem arka yüzeyi ile yan yüzeyleri farklı materyalden yapmışlar arka yüzey sert ve oldukça koruyucu ve çok berrak yan taraflar ise çok yumuşak olmamakla beraber arka yüzeye göre daha yumuşak ve arka yüzey gibi kaygan değil zaten tuş basım hissine diyecek yok görünümü de çok güzel ve kaliteli indirimde yakalarsanız bence kaçırmayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: BRC_KHAN

Berlin'den selamlar millet. OIS olsaymış tadından yenmezmiş lakin detaylar efsane millet. Daha anca böyle etrafı gezip fotoğrafla aya başladım, fırsat buldukça buraya atarım. Sağlıcakla kalın

Fotoğraf harika gerçekten bu cihaza ois koysalarmış gece çekimleri çok daha rahat olurmuş. Sende gayet başarılı çekim yapmışsın Burç eline sağlık. 👍

• Burç nereye gittin yine, ersin abi xz2 alacağım diyor, ama xz2 4gb ram 64 gb hafızalı dual f 2.0 modeli en az 4000tl den gelir

• XZ2??? Anlamadım hocam bu muhabbeti özelden bana link atabilir misinniz?

Tolyo teşekkürler hocam yorumlarınıza ötürü. Ufak ayaklı Tripod gibi bir aparat üstünde olsa Manuel çok güzel fotolar çekilir. Otomatik moda fena değil fakat ISO 800'ü geçtikten sonra cihazın kendi algoritması greni yok edeceğim diye detayları öldürmeye başlıyor

• Dün izmirde 3 tane vatan gezdim rev 5 mavi bulayım diye. One diye soran mı aramazsın zaten son sürüm Android 8 le geldi diyen mi rev 5 çıkmadı diyen mi. Dedim ekran problemi var çoğu kişide rev 5 alıcam yoksa almıyorum diye belirttim. Yok hiç ekran problemi yok yazarlar falan dedi çok bilirmişçesine şöyle bir baktım sanki kendi parasıyla alır gibi akıl veriyor tabi bilemiyorum yinede dedi siz bilirsiniz. Vatanın kaç şubesini aradıysam açmadı en son mavişehir gittim bomboş Bornova şube deki gibi kalabalık değildi. Orda da yoktu gelmişken gezeyim mavibahçeye gideyim umudum yoktu almaya sonra yedim içtim kafa o zaman dank etti teknosa dedim gittim rev 5 mavi bu orda bi Balçova da varmış İzmiri bilen bilir Balçova mavişehir arası uzaklığı. Hemen aldım dediğiniz testleri yaptım evde de kendim denedim. Velhasıl kelam baya uzattım ama burda forumda ki tüm arkadaşlara teşekkür ederim. Özelliklede konuyu kuran başlatan arkadaş burç, fotbes ve askaralıya. Bu konuda emeği geçen unuttuğum mutlaka vardır onlarada teşekkürlerimi iletirim. Gelir gelmez ilk önce burç'un dediği testleri yaptım sonra Wifi ve güncelleme pil için denilenleri de. Akşam şarj uçarak iniyordu şimdi gitmiyor resmen.

• BRC_KHAN kullanıcısına yanıt
    Bunuda test ettim. Bastırınca artan yada azalan birşey yok ama dediğiniz gibi düz çizgiler var bu konunun bahsi geçmese görmezdim çok dikkatli baktım kılcal yani resmen.

• 
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.