Şimdi Ara

Sony Xperia XZ Premium (139. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.255
Cevap
36
Favori
334.509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam şu an tatildeyim. Servis tercihiniz için teşekkür ederim. Bir telefon alayım tatil dönüşü servise göndereyim. Tuhaf bir olay programla çalışıp programı kapatınca çalışmaması.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DODANLI kullanıcısına yanıt
    Tamamdır hocam kolay gelsin sıkıntılı bi durum umarım düzelir
  • slord236 S kullanıcısına yanıt
    Ölüme çare yok hocam. Gerisi boş. Düzelmeyecek bir şey değil. Teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: slord236

Bu kulaklık sorununu XZde ilk defa sizden duyuyorum Z5 premium kronik sorunuydu bu inşallah XZde de kronik değildir. Geçmiş olsun bence servise verin garanti olsun iş o program da işe yaramıyor bi süre sonra diye biliyorum. Servis için tavsiye Ankara teleservis. Bir günde Z5in ekran kasa komple yenileyip bitirdiler işi saolsunlar. Tam sıkıntılı cihazları garantiye verme zamanları şu sıralar boş oluyor

Peki kasada nasıl bir sorun vardı benim z5p krom ve köşeler bitik durumda soyuldu ufak darbeler var soket bozuk versem kasa değişir mi ücretsiz, basınç testi yaptınız mı

• quote:

Orijinalden alıntı: iayksl

quote:

Bu kulaklık sorununu XZde ilk defa sizden duyuyorum Z5 premium kronik sorunuydu bu inşallah XZde de kronik değildir. Geçmiş olsun bence servise verin garanti olsun iş o program da işe yaramıyor bi süre sonra diye biliyorum. Servis için tavsiye Ankara teleservis. Bir günde Z5in ekran kasa komple yenileyip bitirdiler işi saolsunlar. Tam sıkıntılı cihazları garantiye verme zamanları şu sıralar boş oluyor

Peki kasada nasıl bir sorun vardı benim z5p krom ve köşeler bitik durumda soyuldu ufak darbeler var soket bozuk versem kasa değişir mi ücretsiz, basınç testi yaptınız mı

Evet basınç testi başarılı. Kasada bir yerde kırık 3-4 yerde boya atması 2 yerde ezik vardı. Benim ekranda beyaz lekeler vardı ondan dolayı verdim kasa da değişti. Belki ekran kasa bitişik olarak ellerinde vardı bilmiyorum. Soket bozuk biraz ufak bi bahane olarak durabilir daha sağlam bi sorun bulabilirseniz onu söyleyin yok mu ekranda beyaz lekeler gölgelenme vs onları da ekleyip verin. denemekten zarar gelmez.

• Arkadaşlar sayfalara biraz bakındım ama göremedim. Sony Xperia XZ'de dahili fm radyo var mı acaba.
  • surfcasting S kullanıcısına yanıt
    Radyo Ve 3G Görüntülü Görüşme Malesef Yok
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: iayksl

quote:

Evet basınç testi başarılı. Kasada bir yerde kırık 3-4 yerde boya atması 2 yerde ezik vardı. Benim ekranda beyaz lekeler vardı ondan dolayı verdim kasa da değişti. Belki ekran kasa bitişik olarak ellerinde vardı bilmiyorum. Soket bozuk biraz ufak bi bahane olarak durabilir daha sağlam bi sorun bulabilirseniz onu söyleyin yok mu ekranda beyaz lekeler gölgelenme vs onları da ekleyip verin. denemekten zarar gelmez.

Size sıfır ürün vermiş olabilirler imei çakarak sadece köşelerde led olduğu içün biraz ışık var başka sorun yok

Korkuyorum servisten z1 ve z3c yi perte çıkardı ikisine bin lira para verdim servise 2 ay çalıştı telefonlar

• Selamlar telefonumun ekranındaki bulutlanma benzeri durumdan dolayı teknosaya mesaj attım değişim için,14 gün içinde değişim hakkım olduğunu söylediler.Sizlerden ricam son parlaklıkta mavi yeşil tarzı düz renklerde ekranı kontrol eder misiniz?Sizlerde durum nasıl. Bir abim de 2 xperia kullandım ikisinde de böyle oldu falan dedi korktum açıkçası.Genelleme yapmak yanlış olur ama xperialarda böyle bir sıkıntı varsa iade etmeyi düşünüyorum.Çok da sevmiştim ama ne yapsam bilemedim.Bir akıl verin bana.
  • a.ihsan kullanıcısına yanıt
    öncelikle geçmiş olsun hocam nasıl bir bulutlanma oluyor
  • AydiN_8520 A kullanıcısına yanıt
    Hala kullanmakta olduğum Xperia-Z de dahili radyo var ara ara kullanıyorum, XZ de olmaması büyük bir eksiklik bana göre.
  • Generation Y kullanıcısına yanıt
    çok teşekkür ederim bulutlanmdan kastım ekran sararmasını düşünün alt tarafta düz renklerde o bölgede beyazlama gibi bir durum mevcut.tabi normal kullanımda farkedilmiyor ama ben çok takıldım bir de ilerde problem büyüyebilir diye düşündüm
  • iayksl İ kullanıcısına yanıt
    Sıfır ürün değil arka kapak değişmemiş. Yani bir riski de var tabi eskisine göre daha profesyonellermiş gibi geldi ama sizin tercihiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: DODANLI

Ölüme çare yok hocam. Gerisi boş. Düzelmeyecek bir şey değil. Teşekkür ederim.

Geçmiş olsun Mehmet hocam :(

• Z5 üzerine 850 tl xz alınır mı?

• a.ihsan kullanıcısına yanıt
    bence garantiye verin ekran değişimi yapsınlar, dediğiniz gibi ileride o beyazlama büyüyebilir
  • Generation Y kullanıcısına yanıt
    Hocam direk telefon değişimi yapıcak teknosa lakin sizce iade mi etmeliyim korkuyorum yeni gelende de bir sıkıntı çıkarsa diye.İlk defa aldım çünkü bu parada bir telefon az para değil mübarek Şu da var yenisini vermiceklerse garantiye de yollayıp ekran değiştirmezdim.Elektronikte servise gitti mi hayır etmeyebiliyor,zaten çok göze batmıyor.
  • ..ScReaM kullanıcısına yanıt
    Sağolun Mesut Hocam. Ya geçecek bir şey de yokmuş aslında. Kulaklık bozukmuş. Telefonu sıfırladım servise verecektim. Bir daha deneyeyim dedim başka kulaklık taktım çalışıyor :)))

• se_runtome kullanıcısına yanıt
    Hocam ben kapalı kutu 2000 e aldım. Eğer cihazınız garantisi devam eden temiz bir cihazsa 850 biraz fazla geldi bana.

• DODANLI kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun hocam
  • 
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.