Şimdi Ara

Xperia™ XZ Premium (Sony Mobile) Kullanıcılar Kulübü (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.962
Cevap
26
Favori
206.824
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    azıcık oynayım şunla:) bi rezil olsun sonra kendi haline bırakırım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mr. Kvnç kullanıcısına yanıt
    Amoled ekran ips ekran zevk meselesi ama markalar çoğunlukla üst seviye primium modelde amoled kuramıyor aynı model veya p yazarsa ekran amoled oluyor amoled ekran çoğunlukla üst seviye modellerde kullanılır ve S7 note 5 ekran kalitesi tüm testlerde 2 gömlek üstün xz sen seversin xz sev sana birşey diyen yok zevk meselesi, ben somut gerçek olan amoled ips ten daha primium be üst seviye bir teknoloji ve ekran istersen şimdi linkleri atayım da oku eğlen biraz öğren hem öyle ayıp tutma burda evet s4 leğen plastik ama diğer markalar çöp üretimi için plastik ile yıllarca en çok satan marka oldu z1 tft erkan berbat kameralı takoz bir telefondu keşke diğer markalarda dolu dolu donanımlı telefonlar yapsaydı lanet Samsung plastik satarak dünyanın en çok satan olmasaydı plastik s4 50 milyon üzeri satti, koru körüne savunmayın markaları eleştirin ki daha iyisini yapsınlar sonunda hepsi iyi geldin yapsın kullanıcı kazanir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• casper1981 C kullanıcısına yanıt
    onu bunu bırak da sordun mu s7 veya i7 takas isteyen var mi diye?

Şuan gidin herhangi bir Samsung mağazasına ve bana ekranı Screen Burn olmamış bir Note 5 bulun; diyecem ki haklısınız ama yok, kaldı ki ekranı sağlam bir teşhir ürünü S7 bile bulamazsınız çünkü Amoled'in bir ekran ömrü var, lakin vitrinde ne kadar XPERIA Z5 telefon varsa çoğunun halan ekranı sağlam ve cap canlıdır. Gidip incelemesi bedava. Benim o teşhir ürünlerini gördükçe Samsung alasım kaçıyor siz burda gelmiş ne anlatıyorsunuz bari sallayın da tasdikli sallayın neymiş AMOLED üst seviye bir teknolojiymiş, yesinler öyle teknolojiyi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BRC_KHAN -- 7 Mart 2017; 14:44:6 >
  • Xperia™ XZ Premium (Sony Mobile) Kullanıcılar Kulübü hepiniz böyle bir telefon beklemedinizmi, heyecanlanıp ama hayaller g6, s8, mı mix gerçekler takoz sony savunmayıp eleştirin buradakiler belki kullanıcı dinler böyle tasarım yapar, gerçi 10 senedir bekletin devam ediyor bir türlu patlamayan beklenti yüksek futbolcu gibi sony

valla kimse böyle telefon beklemedi. Sen kendi hayal dünyanda senaryo yazıp oynatiyorsun şu anda. Kardeş ciddiyim kafan yerinde mi bir doktora görün?

Ben böyle bi telefon beklemedim hocam. Sen kendi beklediğin böyleydi demi. Olmayınca bekledigin şey büyül bir burukluk hissetmişsindir.

Benim en sevdigim farklılık ise güç tuşu bir parmak izi okuyucusu ve özgün bir tasarım. Diğer markalar ? Hep aynı . Bi tane güç tuşu var ama parmak izi okuyucusuda var ayrı güç tuşunu kimse kullanmiyor. Bi açarken. İşte bide bu yüzden sony diyesim geliyor. En güzel yere koymuş adamlar parmak izi okuyucusunu

• Böyle şeyleri kimse görmez zaten sadece Sony kullanıcısı farkına varır. Bu arada bizim xz nin ön kamera sensörünü lg g6 arka kamerada kullanıyor ama sorsan millete lg nin ekranı vauvv..

• Midnightmrt M kullanıcısına yanıt
    haha ciddimisin hocam?

Evet hocam

LG teknolojide geriye sarıyor. İlk olarak ekranda gorilla glass 3 kullandıklarını ifade etmişlerdi Bir başka geriye gidiş de kamerada bulunuyor. LG G6'nın 13 MP dual kamerasında Sony'nin IMX 258 sensörü kullanıyor. Bu sensör;

* Sony Xperia XA

* General Mobile GM 5 Plus

* OnePlus X

* Xiaomi Mi4c

* Meizu m3e gibi ORTA SEGMENT CİHAZLAR

ile

*Xperia™ X

*Xperia™XZ

*Xperia™ X Performance

*Xperia™XZ Premium modellerinin ÖN KAMERASINDA KULLANILIYOR.

Belki buna da inanmayanlar çıkacaktır ama gerçekler bunlar :)

simdi çift kamera ya biri diğerinden kötü , kötü olanin sensoru muhtemelen 258dir.

İkisi de aynı sensör hocam 13mp Sony imx 258

G5 te öyleydi hocam bunda akıllanıp ikisini de aynı koymuşlar, lakin o 18:9 ekran çoğu uygulamada saçma çalışacak benden söylemesi

lg g6 bitmiştir o zaman. Lg g6 kulübüne de atın bakalım ne diyecekler

İsyan ederler hiç buluşmaya gerek yok şimdi çerçeve muhabbeti falan başlar hemen ama bizim ekranımız mohtoşomm vooovv falan hiç çekilmez

ben bulaşıyorum o zaman Bakın bilgiler gerçek değil mi? Gerçek değilse beni bitirirler

Gördük hocam o ''mohtoşomm'' ekranlarını, o kadar ''mohtoşomm'' ki 5 dk önce yaptığım işlemi ekrana bakarak görüyorum o denli iz bırakır
    Araştıralım öyle LG G6 konusuna gidelim merak ettim G6 alacaklar ne diyecek

• araştırdım doğru bilgi konuya da yazdım.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.