Şimdi Ara

Sony Xperia XZ Premium (284. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
8.255
Cevap
36
Favori
334.510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 282283284285286
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Simkart kesik mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • t.ayan T kullanıcısına yanıt
    Orijinal sim hocam kesmedim ben.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • f.emre F kullanıcısına yanıt
    Yinede farklı bir simle deneyip bakın. Sorun devam ediyorsa cihazda problem vardır bence.

• Cevaplarınız için teşekkür ederim arkadaşlar gecen gün akşam vakti fotoğraf çekindik bendeki o kadar kötü çekti ki anlatamam nişanlım da iphone 5s vardı xz den kat kat üstün resim çekmiş akşam fotoğraf kalitesi çok kötü o gün dedim o kadar para verdim ama eski bir telefon bundan daha iyi çekiyor, xz premium da bundan farklı olmayacak bu bir kesin tek yöneleceğim iphone 7 kaldı üste 1300 TL istedi telefoncu yalnız iphone 7 sıfır sizce ne yapmalıyım

• valla hocam ben de anlamadım xz nin pil performansını ve kamerasını , bazen iyi bazen kötü... bir dahaki telefonum apple olacağa benziyor. Belki bunu takaslarım bir iphone 7 ile ...
  • Generation Y kullanıcısına yanıt
    Hocam iphone'a geçmek istersiniz anlarım da gece çekiminden memnun olmayıp da İphone 7'den medet ummak... Pek fark yok aralarında fotoğraf kalitesi olarak açıkçası, ha IOS daha cezbediyorsa orası ayrı. Bu arada ben 2015 yılında çıkan telefonların kameralarına daha çok hayran kalmıştım açıkçası G4 gibi, kamera teknolojileri bence git gide gerilemeye başladı, ya da ne bileyim sensör geliştiricileri fotoğraftaki detayların keskinliği üzerine kafa patlatmayı bırakıp tamamen renk odaklı algoritmalar geliştirmeye başladı gibi. Şimdi her firma kamerasının bir özelliğini ön plana çıkararak reklam yapıyor biri diyor ki diğer kameram monochrome çekiyor öteki diyor ki ben diğer kameramla arkayı bulanıklaştırırım, öteki diyor ki kameram süper akıcı slow motion çekerim falan. Önce adam akıllı fotoğraf çeksinler de sonra diğer ek özelliklere bakarız...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BRC_KHAN -- 23 Mayıs 2017; 22:33:40 >
  • BRC_KHAN kullanıcısına yanıt
    Aynen size katılıyorum hocam ,
    Sizde de bazen oluyor mu nette gezerken veya netten video izlerken bazen ısınıyor bazen ısınmıyor bir türlü anlam veremedim ama ekran çok parlak iken hemen ekran ısınıyor
  • Generation Y kullanıcısına yanıt
    Ben XZ kullanmıyorum lakin hava sıcaklığına da bağımlı olarak ekran sıcaklığı cihazın ısınmasına etki eden 1 numaralı unsur, fakat XZ de 39 derece üstü sıcaklıkarı görmek pek normal bir durum değil hocam
  • telefonun sar değeri konusunda ne düşünüyorsunuz?

• Bence fazla, neden fazla, Sony'nin mühendisleri zamanında z3 ile bu değeri kafa için 0,62 W/kg (10g) a kadar geriletmişken XZ ayyuka çıkıp rekor kırması, mühendislerin bu konudaki özensizliğini gösterir. Önceden de yazmıştım adamlar "Bu millet 2 atom bombası yemiş, biraz radyasyondan bişi olmaz!.." kafasındalarsa bunu bilemeyeceğim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BRC_KHAN -- 24 Mayıs 2017; 16:46:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BRC_KHAN

Bence fazla, neden fazla, Sony'nin mühendisleri zamanında z3 ile bu değeri kafa için 0,62 W/kg (10g) a kadar geriletmişken XZ ayyuka çıkıp rekor kırması, mühendislerin bu konudaki özensizliğini gösterir. Önceden de yazmıştım adamlar "Bu millet 2 atom bombası yemiş, biraz radyasyondan bişi olmaz!.." kafasındalarsa bunu bilemeyeceğim...

Hocam daha önce de konuştuk sizinle ama artık Sony'i eleştirmeyi bırakın
  • Adam gibi bir galeri uygulaması tavsiye edecek var mı ?
  • T.GhostNetwork kullanıcısına yanıt
    Xz kullanıcısı olmadığı halde xz kullananlardan daha çok mesajı vardır bu herifin,mesaj kasıyor burada cevap vermeyin.

• BRC_KHAN kullanıcısına yanıt
    S7 edge gibi güncel bir model sar değeri düşüklüğüyle rekor kırmışken diğer modellerin sar değerlerinin yüksek olması bana ilginç geliyor. İphone gibi bir telefon sar değerlerinde çin menşeili telefonlarla yarışıyor. Hastanelerle anlaşmaları mı var nedir anlamadım gitti. Hiçbir incelemede sar değeri dile getirilmiyor. Sar değeri yüksek diye almadığım çok telefon var. Acaba ben mi abartıyorum yoksa insanlar mı ilgisiz?

Hocam niye eleştirmeyeyim, iyiye iyi kötüye kötü derim soruyorlar söylüyorum ben de, neden insanlara batıyor bu durum anlamıyorum açıkçası. Ben önemsediğim şeyleri eleştiririm çünkü herkes gibi daha iyi olmasını isterim önemsediğim şeylerin. Kaldı ki batarya değişimi için Ankara Teleservise yolladım telefonumu, olur da başına bir iş gelirse alacağım telefon gene XZ olacak...
  • walter61 W kullanıcısına yanıt
    Hocam sar değeri için şunu söyleyeyim size. Android bir telefonda SAR değerini insanların takması normaldir, çünkü bir sürü birbirinden farklı tercih var. Fakat iş İphone'a geldi mi isterse nükleer reaktör koysun, kimse iplemez, çünkü tek IOS onlarda. XZ'ye gelecek olursak sar değeri bilinen pek çok telefonun üzerinde fakat genele göre gayet ortalama ve kabul edilebilir seviyede. Ha bakmayın benim söylendiğime orası ayrı. Ayrıca hiçbir cihaz sar değeri kadar EM dalga yaymaz günlük kullanımda, cihazı zorlamanız lazım o değerleri görebilmeniz için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BRC_KHAN

Hocam niye eleştirmeyeyim, iyiye iyi kötüye kötü derim soruyorlar söylüyorum ben de, neden insanlara batıyor bu durum anlamıyorum açıkçası. Ben önemsediğim şeyleri eleştiririm çünkü herkes gibi daha iyi olmasını isterim önemsediğim şeylerin. Kaldı ki batarya değişimi için Ankara Teleservise yolladım telefonumu, olur da başına bir iş gelirse alacağım telefon gene XZ olacak...

İnsanlara batmaktan ziyade rahatsız ediyor sonuçta burda insanlar bu ürüne para veriyor ve siz sürekli bu ürünü kötülüyorsunuz her 10 yorumdan 7'si kötülemekle geçmiş Burda bu kadar fazla eleştirisel yazmanız bir şeyi değiştirmeyecek eğer iyi olmasını istiyorsanız Sony'nin BETA kullanıcılarına veya Sony forumlarında yazmayı tercih edin sizin için daha iyi olacaktır belki de bizim için çünkü eksikleri yok değil tabi ki var.

@calamityeas Ben genellikle quikpic kullanıyorum ama piktures'de güzeldir.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.alensw.PicFolder = QUIKPIC

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.diune.pictures = PIKTURES

@E.R.W. Cevap değil sadece bir serzeniş hocam

• calamityeas kullanıcısına yanıt
    Ben hemen hemen bütün amiral gemisi cihazları sıfır alıp satmış biri olarak en severek kullandığım cihaz XZ. Cihazı değiştirmeye kıyamıyorum. Bunun başlıca nedenlerinden biri de Albüm uygulaması. En kullanışlı galeri uygulaması bence. Çok pratik ve basit. Sizin aradığınız özellik nedir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Resmi klasör halinde göstermesi gerekli sadece şu basit şeyi yapmıyor. Bütün resimleri aynı anda görmek zorundamıyım yani.

@t.ghost hemen deniyorum umarım güzel çıkarlar. Teşekkürler

• calamityeas kullanıcısına yanıt
    Sol üstte seçenekler klasör var bence çok güzel önemli olanları da favorilere ekliyorum ulaşması çok kolay oluyor

• 
Sayfa: önceki 282283284285286
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.