Şimdi Ara

Sony PlayStation için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (1430. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
36.197
Cevap
644
Favori
2.764.811
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14281429143014311432
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kdrc

Amazon tarafından 2 yıl garantileri var. Bir sıkıntı yaşadığınız ulaşırsanız yardımcı oluyorlar.
    Yani cihazla Sony teknik servisleri ilgilenmiyor, arıza çıkarsa Almanya'ya geri göndermemiz lazım öyle mi hocam?
  • iCankat İ kullanıcısına yanıt
    Benim bildiğim kadarıyla yapabilmenin tek yolu hesaptaki euroyu liraya çevirmen. Ama sen yine de mh yi ara sor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sariduru kullanıcısına yanıt
    Cihazın içinden Garanti Belgesinde TR de geçeceğine dair Türkçe ibare olmasına rağmen Sony TR kabul etmiyor deniliyor, amazon.de 2 yıl kendisi garanti veriyor gönderdiğiniz kargo paranızı da iade ediyor TR Müşteri hizmetleri mevcut hiçbir sıkıntı yaşamazsınız. İsteğe bağlı olarak Sony TR servislerinde ücret ile işlem sağlanabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DenzeL_28 -- 22 Kasım 2018; 13:19:11 >
  • ARKADAŞLAR AMAZONDA XBOX ONE S 1 TB İÇİN EN İYİ FİYAT ŞUAN HANGİSİ ????
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Mühendis

Benim bildiğim kadarıyla yapabilmenin tek yolu hesaptaki euroyu liraya çevirmen. Ama sen yine de mh yi ara sor
    Enpara ile görüştüm euro hesabımdan çekme işlemi yapılamaz dendi. Garantiden sanal kartımı euro yaptım ona para aktarmaya calisinca da günlük euro limitim 0 tl olarak ayarlanmış devlet kimse euro alıp satmasın diye yaptı galiba düzeltin diye aradım şubeye gitmeniz gerekmekte diyor saçmalıklarla boğuşuyorum. Demek ki direkt enpara paracard ile satın alcam ürünü. Kur farkından kaç tl oynama yapar ki sizce?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rfve

** Yeniden Aynı fiyatta Satışta.

Xbox One S 1TB Konsol 2. Controller + 3 AY Gamepass + 14 Gün Live Gold

http://gg.gg/cgxbm

195 € - [ Kargo+Vergi Dahil ]

** Konsolu satın alınca Forza Horizon 4 oyununu €13,99 a almanız için kod gelecek
    Kod sadece almanya ve avusturya için olabilir. VPN ile alabileceği söyleniyor.
    HOCAM FİYAT 280 EURO ÇIKIYOR ... YANLIŞIN OLMASIN ?

• quote:

Orijinalden alıntı: DenzeL_28

Cihazın içinden Garanti Belgesinde TR de geçeceğine dair Türkçe ibare olmasına rağmen Sony TR kabul etmiyor deniliyor, amazon.de 2 yıl kendisi garanti veriyor gönderdiğiniz kargo paranızı da iade ediyor TR Müşteri hizmetleri mevcut hiçbir sıkıntı yaşamazsınız. İsteğe bağlı olarak Sony TR servislerinde ücret ile işlem sağlanabilir.
    Sağolun hocam cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim.
  • radyoo R kullanıcısına yanıt
    yanlışlık yok şuan kargo vergi dahil 195€
  • radyoo R kullanıcısına yanıt

Fiyat doğru . 169 € + Kargo ve vergi

• iCankat İ kullanıcısına yanıt
    hocam ben arayıp sormuştum dün.

"kredi kartları varsayılan olarak yurt dışına açıktır ve değişmez. hangi para biriminden alırsanız alın sisteme düştüğü andaki kurdan tl ye çevrilir dolar veya euro hesabınız olsa bile tl olarak ödersiniz" dediler.

ama sor istersen yine belki yanlış anlamışımdır.

• quote:

PlayStation 4 Pro - Konsole (1TB) + Spiderman + 1 DualShock 4

374 € [ Vergi + Kargo Dahil ]

http://gg.gg/chjuh
    Bu ürünün ilk resminde CUH 7216B yazıyor, ikinci resminde CUH 7116B yazıyor. Chatten MH bağlanıp sordum depoya felan sordu sanırım 7116B denildi, 7216B bekleyenler RDR2 sürümü dışında alternatif gözükmüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DenzeL_28 -- 22 Kasım 2018; 13:33:28 >

• quote:

Orijinalden alıntı: DenzeL_28

Bu ürünün ilk resminde CUH 7216B yazıyor, ikinci resminde CUH 7116B yazıyor. Chatten MH bağlanıp sordum depoya felan sordu sanırım 7116B denildi, 7216B bekleyenler RDR2 sürümü dışında alternatif gözükmüyor

Alıntıları Göster
    7116B ve 7216B arasında fark nedir hocam.
  • Opinion kullanıcısına yanıt
    7216B de ufak tefek revizyonlar oldu. güç kablosu ucu normal ps4 dekiler gibi 2 pinli ye dönüştü, ve önceki sürümlere göre daha sessiz çalıştığı söyleniyor.

PRO 7116B ve öncesi Güç kablosu

PRO 7216B Güç kablosu.

• Konu dağılmadan şöyle bir detay aktarayım. Ben de geçen sene öğrenmiştim. Biz yurt dışından hangi para birimiyle alış veriş yaparsak yapalım, önce dolara sonra ilgili para birimine çevriliyormuş. Bu nedenle direk o para birimiyle alım diye bir kavram da yok. Dünya ticareti bu şekilde işliyor.

Son zamanlarda ortaya çıkan gündem de bununla alakalı, Çin yada Rusya'nın kendi para birimiyle ticaret yaparız çıkışı bununla alakalı.

Bu arada bir detay daha: Biz bir hesaba eft yaptığımızda bu merkez bankası havuzu üzerinden gerçekleşiyor, Aynı şekilde bu dolar kur çevrimi de amerika merkez bankası havuzu üzerinden geçekleşiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Opinion kullanıcısına yanıt
    https://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2018-playstation-4-pro-cuh-7200-review

burdan bakabilirsin ses biraz daha azalmış ama cihazın ısınması 5-6 derece artmış.
  • http://gg.gg/chm49

199 $♦ ps4 stok geldi

• rfve kullanıcısına yanıt
    Geldi ama sepete atamıyorum...
  • quote:

http://gg.gg/chm49

199 $♦ ps4 stok geldi
    yav hani hocam saniyeler içindemi bitiyor bu
  • quote:

http://gg.gg/chm49

199 $♦ ps4 stok geldi
    328 dolar yazıyor ve kargosu da var...
  • Bende farklı görünüyor fiyat

• 
Sayfa: önceki 14281429143014311432
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.