Şimdi Ara

Sony PlayStation için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (1424. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
36.197
Cevap
644
Favori
2.764.814
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14221423142414251426
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkese iyi geceler. Aklıma takılan birkaç soru var bilen arkadaşlar cevaplarsa sevinirim. Şimdiden teşekkürler

1) Amazon'dan alışveriş yaparken TL ve Euro ödeme seçenekleri var. TL seçeneği Euro'ya göre daha fazla çıkıyor. Alırken ödeme seçeneği olarak Euro seçersek karttan Euro mu çekiyor yoksa çekim anındaki kura göre çevirip TL mi çekiyor. Siz alışveriş yaparken hangi seçeneği seçiyorsunuz ? (Eğer direkt euro çekilen kredi kartı varsa bu tip kredi kartı nasıl temin edilir?)

2) Ben açıkcası PS4 almayı düşünüyorum (4K tv'im olmadığı ve eski tip bir TV'de kullanacağım için). Amazon'da satılan PS4'lerin yazılım sürümü nedir? Kırdırıp sadece offline oyun oynama amacındayım. Amazon'dan alacağım PS4'ler kırılır mı?
  • msb_bjk kullanıcısına yanıt
    Tam olarak aynı durumdayız kart kapalı bir şekilde fifa versiyonu iptal edip bunu aldım. Amazon.de den bir şeyler bekliyorum :D Teslim tarihide uzun gözüküyor. Erken kargoya vericeklerini sanmıyorum.
  • Amazon dan alırken dikkat edin dolar yada euro üstünden alın. Benim şansıma parayı mesai saatleri dışında çekti kur fazlaydı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sinan943 S kullanıcısına yanıt
    tarayıcısı iyi çalışıyor ordan herşeyini halledersin, netflix vb uygulamalar var onlarda yardımcı oluyor.
  • kdrc kullanıcısına yanıt
    Turkiyeye gonderim yok gosteriyor bende. Sizde de oyle mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • zerok Z kullanıcısına yanıt
    Lira ile ödemeyi seçerseniz Amazon kendi kurundan çevirir yüksek çıkar

Euro ile ödemeyi seçin bankanız parayı çekeceği an kuru kendi belirleyip çeviriyor ve ona göre TL çekiyor

Her zaman Amazon’un çevirdiğinden daha ucuza çeviriyor

O yüzden Euro ile ödeyin

• ziyaretci298 kullanıcısına yanıt
    Sepete atıp ilerlemeden gönderip göndermediğini anlayamazsın. sepete at son aşamaya gel GBP Sterlini seç siparişi ver.
  • 34sem kullanıcısına yanıt
    Cuma indirim gelecek sanırımda cuh7116 sürümü bu, RDR2 Bundle olan cuh7216 en yeni sürüm umarım onada indirim gelir amazon.de den alırız.
    Şukunu verdim Abdulkadir kardeşim, de indirim yapmaz diye aldım yaparsa iptal eder ordan alırız hayırlısı olsun.
  • jasonjustice kullanıcısına yanıt
    Cuma günü sıkı takip et mediamarkt sitesini, bu fiyata düşerse alırsın.
  • Arasıra olan 199 olan ps4 'ün linkini atabilecek var mı?

• AbinizDöndü kullanıcısına yanıt
    PlayStation 4 Slim 1TB Console - Marvel's Spider-Man Bundlehttps://www.amazon.com/dp/B07HHW8C4V/ref=cm_sw_r_cp_apa_pID9BbJE0FGQN

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • amazon uk'den rdr'li bundle'ı almaya çalışırlen hesaba kilit yedik iyi mi Güvenlik sebepleriyle diyor, sürekli .de .uk vs üzerinden almaya çalıştıkça oldu heralde. sıkıntılı olan ise çözmek için mail attık ordaki adımları izleyin diyor ama gelen giden bir mail yok
  • Yeni ps4 pro stokları amazon.de ye gelmeye başladı. Önce normal şimdide fifa sürümü stokta bunlara indirim gelebilir.
  • https://www.amazon.de/gp/product/B07GKHM4C8/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

indirim geldi

pro + fifa 19 2.275TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kdrc -- 22 Kasım 2018; 2:7:56 >
    RDR2 sürümüne indirim beklemekten helak olduk
  • Fiyat nasıl alınır mı

• Acaba daha düşer mi 2275 değerlendirelim mi

ıng banka kartımla satın almak istiyorum limit olmasına rağmen 5 dk sonra siparişin iptal olduğunu görüyorum bankayı aradım sorun yok dedi. Bir fikriniz var mı ?
    Güzel fiyat fakat hala aradayım cuma günü daha büyük bir indirim gelir mi acaba diye.
  • 
Sayfa: önceki 14221423142414251426
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.