Şimdi Ara

Sony PlayStation için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (1235. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
36.197
Cevap
644
Favori
2.764.814
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12331234123512361237
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amazon.de den alınma, sıfır, kutusu hiç açılmamış, siyah ps4 pro 1500TL.
    2yıl amazon 1 yıl TR garanti.
    Bende beyazı var kitapçığında yazıyor.
  • Amazon.de den black friday de ps4 pro alan arkadaslar odedigi tutarin bir kismini geri alan var mi ? Duyduguma gore gumrukten gecerken bazen ucuza geçebiliyormuş. artan parayi amazon karta geri öduyormus. Boyle bir sey yasayan var mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak0308

Amazon.de den black friday de ps4 pro alan arkadaslar odedigi tutarin bir kismini geri alan var mi ? Duyduguma gore gumrukten gecerken bazen ucuza geçebiliyormuş. artan parayi amazon karta geri öduyormus. Boyle bir sey yasayan var mi ?

evet diyelim gümrük vergisinin tamamını kullanmadılar o zaman paranın üstüne amazon çökmüyor size geri iade ediyor parayı
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Amazon.de ye garanti olayini sordum arakdasim baska birine satarsa ne olur diye soyle cevapladı:

Amazon.de ürünlerinde 2 yıl amazon güvencesi altındasınız. Arkadaşınızın ürünü bir başkasına satmasında bir sorun olmaz fakat bir sorun ile karşılaştığında bizimle arkadaşınızın iletime geçmesi gerekmekte çünkü ürün arkadaşınızın hesabında olduğu için başka hiç kimseye bilgi verememekteyiz. Bunun dışında ayrıca 1 yıl başka bir garantisi bulunmamakta.

Bu dedigine gore 1 yil tr garantisi yok.Onu da sormuştum. Sadece 2 yil amazon.de garantisi varmis.

• Dostlar ps4 icin tr de en ucuz ne kadar var slim 500 gb.Ben yeniden ps alacam gibi malum excler cikiyor

• Be4die kullanıcısına yanıt
    en uygun istanbul bilişim'de gördüm nakit 1095 tl. ben de çok güzel fiyata sattım ps4'ü sonra pişman oldum, şimdi bulamıyorum uyguna.

https://www.istanbulbilisim.com/sony-ps4-500gb-slim-siyah-oyun-konsolu-fiyati-68598.html
  • Benim 3.alisim olacak hocam bu defa alirsam.Istanbul bilisim guvenli midir?Bir de ps fiyatlari ucmus o ne oyle battlefront 2li paket 1849 tl bir de yilbasi geliyor yani.

• Be4die kullanıcısına yanıt
    aynen fiyatlar uçuk amazon kampanyası bekliyoruz o da yok. firma hakkında bilgim yok hocam cihazı araştırırken buldum en uygun orada.
  • Amazondan gecen ay son anda döndüm.Pc ile devam ederm nolacak diye sonra ps exler gosterildi simdi pismanim

• arkadaslar ps4 pro veya ps4 ile. tarayicidan online dizi izleyebilirmiyim

• quote:

Orijinalden alıntı: burak0308

Amazon.de den black friday de ps4 pro alan arkadaslar odedigi tutarin bir kismini geri alan var mi ? Duyduguma gore gumrukten gecerken bazen ucuza geçebiliyormuş. artan parayi amazon karta geri öduyormus. Boyle bir sey yasayan var mi ?

geçen sene black friday den ps4 slim aldım. 720 liraya geldi. gümrüge ödedigim 200 lirayıda geri verdiler. 500 liraya ps4 almış oldum :D ama o zaman gümrük vergisi yüksekti. bu sene iade edeceklerini sanmam.
  • https://urun.gittigidiyor.com/video-oyun-konsol/sony-ps4-pro-1-tb-playstation-4-pro-1-tb-oyun-konsolu-320180638

yapı kredi kartınız varsa 100 lirada puan alırsınız baya uygun ben geçen hafta konsol aldım almasam alırdım bunu ::)
  • bana %5 indirim de çıktı ama kartta yer yok iade bekliyorum. 1642 liraya alırdım yoksa şu an. iyi fiyat.
  • quote:

Orijinalden alıntı: imlacı

bana %5 indirim de çıktı ama kartta yer yok iade bekliyorum. 1642 liraya alırdım yoksa şu an. iyi fiyat.

valla ben geçen hafta uncharted ve last of us setli 1 tb modelini 1500 e aldım ona göre çok iyi fiyat.
  • slim aldınız sanırım. aslında çok fark yok 4k tv almayı düşünmüyorum, full hd 27" monitörde oynuyorum. pro mu alsam yoksa yeniden paketli slim mi onu düşünüyorum.

1000 liraya iki kollu sattım şimdi aynı şeye fifa 18 artısıyla 1700 vermek düşündürüyor, bir taraftan da olsun yenilemiş olurum diyorum. bilemiyorum. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-07CE3F799 -- 18 Aralık 2017; 12:44:24 >
  • Mediamarkt'ta 1 TB PS4 + Fifa 18 + 2.Kol 1700 TL fiyatı var.

Turk telekom prime veya ttnet müşterileri de 100 TL indirim kodu alabiliyor.

+ Mediamarkt'ın maximum karta 100 TL puan kampanyası var.

İnternette fiyat gözükmüyor ama mağazalarda stok durumunu öğrenebilirsiniz

Özetle 1 TB PS4 + Fifa 18 + 2.Kol = 1500 TL gibi bir fiyata geliyor.

Gayet uygun ve c.tesi günü ankara ankamall mağazasında değerlendirildi :)
  • istanbul bilişim den alınır mı beyler?

amazon mu bekleyelim xbox one x im var zaten ama exc oyunlar için alacağım sadece

https://www.istanbulbilisim.com/sony-ps4-500gb-slim-siyah-oyun-konsolu-fiyati-68598.html?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sozelcidonanimhaber

Konsol + FIFA 18 377 euro mu ?https://www.amazon.de/gp/aw/d/B078211FRJ/ref=mp_s_a_1_12?ie=UTF8&qid=1513563987&sr=8-12&pi=AC_SX236_SY340_FMwebp_QL65&keywords=playstation+4+pro

evet ama sepete gelince fiyat çok artıyor.130 euro vergi biniyor nedense bu üründe, yoksa 377 euro olsa iyi fiyat olurdu.

• 
Sayfa: önceki 12331234123512361237
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.