Şimdi Ara

Sony PlayStation için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (1144. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
36.197
Cevap
644
Favori
2.764.811
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11421143114411451146
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: murat_x7

Evet hocam o fiyata evineze kadar sorunsuz bir şekilde geliyor.

Kusura bakmayın . Cahil sorusu soracağım. Gümrüğe nasıl takılmıyor. 75 euro değil miydi üst sınır ?
  • HansGoyder kullanıcısına yanıt
    Hocam şu an gümrük sınırı 30 € oldu. Ama şöyle bir durum var almanyadan alacağınız için oradaki gördüğünüz almanya vergisi dahil hali. Siz tr alım yapacağınız için almanya vergisi düşecek. Vergisiz hali üzerinden amazon tr için gümrük parasını hesaplayıp ekliyecek. Vergilerde aynı olduğu için o fiyata vergi dahil almış olacaksınız. Vergiyi amazon sizden peşin alacağı için gümrük işlerinide amazon halledip gümrük parasını ödeyecek ve ps4 kapınıza kadar gelecek. Yani kısacası hersey dahil 259 euro ücretle kapınıza kadar gelecek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Hocam şu an gümrük sınırı 30 € oldu. Ama şöyle bir durum var almanyadan alacağınız için oradaki gördüğünüz almanya vergisi dahil hali. Siz tr alım yapacağınız için almanya vergisi düşecek. Vergisiz hali üzerinden amazon tr için gümrük parasını hesaplayıp ekliyecek. Vergilerde aynı olduğu için o fiyata vergi dahil almış olacaksınız. Vergiyi amazon sizden peşin alacağı için gümrük işlerinide amazon halledip gümrük parasını ödeyecek ve ps4 kapınıza kadar gelecek. Yani kısacası hersey dahil 259 euro ücretle kapınıza kadar gelecek.

Cevabınız için çok teşekkürler. Bu vergi olayı amazon.de deki tüm elektronik eşyalar için geçerli mi peki ?. Madem bulduk son damlasına kadar kullanalım :))

• Aynen hocam türkiyeye gönderdiği tüm ürünler için işleyiş bu şekildedir.

• quote:

Aynen hocam türkiyeye gönderdiği tüm ürünler için işleyiş bu şekildedir.

:(( . Sipariş vermek istediğimde malesef ürünün tr vergisini siz orda ödüyorsunuz . bizim bunu burdan (Almanya- amazon.de ) hesaplama gibi bir durumumuz olamaz dediler.
  • Pazartesi sipariş verdim cuma geldi gümrük falan her şeyi hallediyor hocam amazon boşuna ikinci eldeki uyanıklar ve bizim kazıkcılarla uğraşmayın bana maliyeti 1.008 TL oldu tam olarak alın aldırın.

• quote:

Orijinalden alıntı: gcey

Pazartesi sipariş verdim cuma geldi gümrük falan her şeyi hallediyor hocam amazon boşuna ikinci eldeki uyanıklar ve bizim kazıkcılarla uğraşmayın bana maliyeti 1.008 TL oldu tam olarak alın aldırın.

Hayırlı olsun hocam. Bende almayı düşünüyorum ama acaba bu 259 Euro'luk fiyat belli bir süre için mi geçerli?
  • Arkadaşlar playstationda fazla anlamam. Eksik almamak adına soruyorum.

amerika da amazon yada başka bir sitede en ucuza nerden alabilirim. Yardımcı olabilir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Doancrula

quote:

Pazartesi sipariş verdim cuma geldi gümrük falan her şeyi hallediyor hocam amazon boşuna ikinci eldeki uyanıklar ve bizim kazıkcılarla uğraşmayın bana maliyeti 1.008 TL oldu tam olarak alın aldırın.

Hayırlı olsun hocam. Bende almayı düşünüyorum ama acaba bu 259 Euro'luk fiyat belli bir süre için mi geçerli?

Bilmiyorum hocam ama büyük hizmet amazon un yaptığı bizim ülkemizdeki fiyatlar malum ve çok hızlı geliyor.

• quote:

quote:

quote:

Bilmiyorum hocam ama büyük hizmet amazon un yaptığı bizim ülkemizdeki fiyatlar malum ve çok hızlı geliyor.

Aynen hocam. Şahsen alıp almamak arasında kararsızım aslında almak hiç aklımda yoktu düne kadar. Ama bu fiyatı gördükten sonra fikrim baya değişti. Bu fiyatı kaçırırsam çok üzülürüm. Fiyatın tekrar eski haline ne zaman döneceği falan yazsaydı keşke. Ya da hep bu fiyatta mı sabitlenicek artık o da belli değil. 330 Euro'muş normal satış fiyatı sanırım. Bir anda böyle 70 euro düşmesi ilginç. Eski fiyata döner ve ya Türkiye'ye gönderim kaldırılır ve ya stok biterse diye endişeleniyorum açıkçası :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

Aynen hocam. Şahsen alıp almamak arasında kararsızım aslında almak hiç aklımda yoktu düne kadar. Ama bu fiyatı gördükten sonra fikrim baya değişti. Bu fiyatı kaçırırsam çok üzülürüm. Fiyatın tekrar eski haline ne zaman döneceği falan yazsaydı keşke. Ya da hep bu fiyatta mı sabitlenicek artık o da belli değil. 330 Euro'muş normal satış fiyatı sanırım. Bir anda böyle 70 euro düşmesi ilginç. Eski fiyata döner ve ya Türkiye'ye gönderim kaldırılır ve ya stok biterse diye endişeleniyorum açıkçası :)

benim de aklımda yoktu zaten iyi bir kasa var elimde ama dayanamadım bakalım çok hoşuma gitti ama alet :D

• Dostlar selam birkaç sorum olacak,bu cuh-2016A, [CUH-1216B] bunlar ne anlama geliyor?En sorunsuz,sessiz model hangisi?Teşekkürler
  • Merhaba arkadaşlar, Teknosa sepette ps4 yanına 2. kol hediyeli bir kampanya yapmış.

http://www.teknosa.com/urunler/125089017/ps4-1tb-slim-konsol-horizon-zero-down-uncharted-4

1tb slim versiyon 2 oyun birde 3 aylık psn var, genel piyasasını çok bilmiyorum konsolun sizce nasıl fiyat.

Oyunlar 2. elde 100+100 yapsa, 250 2. kol üzerine 57 tl psn 1193 gibi rakama geliyor.

Ne dersiniz alınırmı bu fiyata

• quote:

Orijinalden alıntı: S.M.M.M,

Merhaba arkadaşlar, Teknosa sepette ps4 yanına 2. kol hediyeli bir kampanya yapmış.

http://www.teknosa.com/urunler/125089017/ps4-1tb-slim-konsol-horizon-zero-down-uncharted-4

1tb slim versiyon 2 oyun birde 3 aylık psn var, genel piyasasını çok bilmiyorum konsolun sizce nasıl fiyat.

Oyunlar 2. elde 100+100 yapsa, 250 2. kol üzerine 57 tl psn 1193 gibi rakama geliyor.

Ne dersiniz alınırmı bu fiyata

2. kolu göremedim hocam ben üründe?

• Doancrula kullanıcısına yanıt

Edit: Teknosa kampanyası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _yurekli_ -- 21 Nisan 2017; 15:10:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _yurekli_

Edit: Teknosa kampanyası

Şimdi anladım hocam teşekkürler güzel kampanyaymış.

@S.M.M.M, hocam senin soruna gelirsek. 500 GB bana yetmez o yüzden 1 TB tercihimdir ve 2 yıl TR garanti istiyorum derseniz güzel kampanya.

Şahsen ben aynı kampanyayı 1 yıl garanti ve 500 GB olarak toplamda 1.380 TL'ye gelecek şekilde almayı tercih ederim.

Amazondan 500 GB konsol + 2 Game Pad = 259 Euro = 1.010 TL
    Uncharted 4 (Sıfır) = 120 TL
    Horizon (Sıfır) = 190 TL
    3 Aylık PSN üyeliği = 60 TL

(Oyunları takas piyasasına göre ama sıfır olarak hesapladım.)

• Doancrula kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam cevabınız için, Amazon.de den çok ürün almışlığım var lakin bu sefer nedense elip gitmedi.

Dediğiniz gibi amazonda bulunan ürün ile teknosa arasında 320 tl lik fark oluyor, onuda 1 yıl ekstra garanti, 500gb hdd farkı ve taksit imkanına saydım

Hali hazırda xbox one kullanıcısıyım 1.5 terabayt yetmiyor şuan için, o yüzden almışken 1 terabaylık modeli tercih ettim.

Hayırlısı artık verdim siparişi, Teknosadan beklemeyeceğim hızda kargoya vermişler bile ürünü
  • Maşallah hocam 1,5 tb yetmiyorsa , 500 GB'ı düşünmeye gerek bile yok, haliyle iyi olmuş seçiminiz :) Hayırlı olsun, güle güle kullanın inşallah.
  • Sıfır ve Eurasia garantili PS4 Pro 1464 tl'ye geliyor. Son gün yarın. Detaylar burada;
    http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=125742310

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erencaner

Sıfır ve Eurasia garantili PS4 Pro 1464 tl'ye geliyor. Son gün yarın. Detaylar burada;
    http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=125742310

Ps VR içinde geçerli bu fiyat. Teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 11421143114411451146
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.