Şimdi Ara

FULL İSİM YAZILI OLTU-HEMATİT-OPAL TESPİHLER 19.99TLden BAŞLAYAN FİYATLAR// ÜCRETSİZ KARGO (156. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.747
Cevap
87
Favori
201.189
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 154155156157158
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam güzel günlerde,sağlıkla kullanmanızı diliyorum.Yeni alışverişlerde görüşmeyi dilerim.Saygılar sunarım.
  • Ürünler elime ulaştı. İmame için özel istekte bulunmuş ve tarif ettiğim şekilde kısaltılmasını rica etmiştim. Tamda istediğim gibi olmuş. hersey için teşekkür ederim. İyi satışlar dilerim.

FULL İSİM YAZILI OLTU-HEMATİT-OPAL TESPİHLER 19.99TLden BAŞLAYAN FİYATLAR// ÜCRETSİZ KARGO
  • KaRiSMaTiCH kullanıcısına yanıt
    Hocam ilginiz için teşekkür ediyorum.Güzel günlerde, sağlıkla kullanmanızı diliyorum.

NOT:Değerli DH üyelerimiz, toz kehribar kampanyamızda kırmızı toz kehribarımız 2 adet kalmıştır.Bu ürün tükendiğinde kampanyamız sona erecektir.Aşağıdaki linkten ulaşabilir, dilediğiniz renkten sipariş geçebilirsiniz.Saygılar sunarım.

http://urun.gittigidiyor.com/antika-sanat/isme-ozel-puskullu-toz-kehribar-tespih-6x10mm-kazaziye-benzetme-puskul-280124117
  • Hocam merhabalar kısa bir süre önce sallamalık ürün talebinde bulunmuştunuz.Az önce sallamalık kullanıma uygun olarak hazırladığım 7 seçenekli toz kehribar kampanyamıza başladım.Aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.Dilediğiniz rengi/renkleri seçebilirsiniz.Talebe bağlı olarak püsküldeki ip kısmı da kısaltılabilecektir.Saygılar sunarım.

7 RENK SEÇENEĞİ İLE ÇOK ÖZEL TOZ KEHRİBAR TESPİH KARGO DAHİL 14,99TL İÇİN TIKLAYINIZ

FULL İSİM YAZILI OLTU-HEMATİT-OPAL TESPİHLER 19.99TLden BAŞLAYAN FİYATLAR// ÜCRETSİZ KARGO

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zikir_taneleri -- 16 Mayıs 2017; 18:59:33 >

• zikir_taneleri kullanıcısına yanıt
    BABALAR GÜNÜ ÖZEL KAMPANYAMIZ BAŞLAMIŞTIR!!! 2 ADET İSME ÖZEL HARF PÜSKÜLLÜ TESPİH SADECE 24,99TL!!!BİRİ BABANIZA BİRİ KENDİNİZE&BİRİ BABANIZA BİRİ EŞİNİZE!!!

KAMPANYAMIZA İKİ SEÇENEK DAHA EKLENMİŞTİR.

OLTU TAŞI TESPİHİN YANINA 8 SEÇENEKTEN KENDİNİZE UYGUN OLANI SEÇEREK FIRSATTAN DİLEDİĞİNİZCE YARARLANABİLİRSİNİZ...ALIM SONRASI SATIN ALDIĞINIZ TESPİHLERE TAKILACAK HARFLERİ GG ÜZERİNDEN VEYA BURADAN BİLDİREBİLİRSİNİZ!!!BU FIRSAT KAÇMAZZZZ

BABALAR GÜNÜNE ÖZEL HARFLİ 2 TESPİH 6 SEÇENK İLE KARGO DAHİL 24,99TL İÇİN TIKLAYINIZ

EKLENEN YENİ SEÇENEKLER:

• 3 adet bileklik 2adet tesbih siparişim az önce ulaştı elime. Hepsi tam istediğimiz gibi olmuş. Tekrar teşekkürler. Özellikle Mat kuvars tesbihi çok beğendim. Bileklik alacaklara tavsiyem oltu taşı ile mat kuvarsı kombin şeklinde alıp takabilirler. Pembe-mor akik bileklikler de bayanlara ucuz yoldan kaliteli bi hediye için düşünülebilir :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iKD44 -- 17 Mayıs 2017; 14:24:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam sağlıkla kullanmanızı diliyorum.Yeni alışverişlerde de görüşmeyi dilerim.Saygılar sunarım.
  • Değerli DH üyelerimiz, Orjinal sıkma- ateş -zar kehribar çeşitlerimizde %25 ekstra indirim yapılmıştır.Aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.Saygılar sunarım.

http://dukkanlar.gittigidiyor.com/TESBIHCI_KADIR_AGA/Kehribar-Tespihler/
    SON SİPARİŞLERİMDE SORUNSUZ OLARAK GELDİ TEŞEKKÜRLER...

YENİDEN GÖRÜŞMEK ÜZERE :))
  • roadstar82 R kullanıcısına yanıt
    Hocam, sağlıkla kullanmanızı diliyorum.Yeni alışverişlerde görüşmek üzere, saygılar sunarım.

NOT:DEĞERLİ DH ÜYELERİMİZ AŞAĞIDAKİ BABALAR GÜNÜ KAMPANYAMIZDA DAHA ÖNCE OLTU TAŞI TESPİHİMİZDEN ALMIŞ OLAN ÜYELERİMİZ İÇİN DİLEDİKLERİ TAKDİRDE SEÇENEKLER ARASI DEĞİŞİM YAPILABİLMEKTEDİR.ÖRNEĞİN KAHVERENGİ SEÇENEKTEN SATIN ALDINIZ FAKAT OLTUYU İSTEMİYORSUNUZ, OLTU YERİNE DİĞER 7 SEÇENEKTEKİ TESPİHTEN BİRİNİ SEÇEREK BİZE HARFLERİ BİLDİRDİĞİNİZ MESAJ İÇERİSİNDE BİLGİ VERMENİZ YETERLİDİR.

AYRICA HARF YERİNE TUĞRA-AYYILDIZ-KARTALTÜYÜ-YAPRAK-ÜÇHİLAL PÜSKÜL UCU TAKILABİLMEKTEDİR.BU ŞEKİLDEKİ TALEPLERİNİZİ DE SİPARİŞ SONRASI BİLDİRMENİZ YETERLİDİR.SAYGILAR SUNARIM

BABALAR GÜNÜ ÖZEL KAMPANYAMIZ BAŞLAMIŞTIR!!! 2 ADET İSME ÖZEL HARF PÜSKÜLLÜ TESPİH SADECE 24,99TL!!!BİRİ BABANIZA BİRİ KENDİNİZE&BİRİ BABANIZA BİRİ EŞİNİZE!!!

KAMPANYAMIZA İKİ SEÇENEK DAHA EKLENMİŞTİR.

OLTU TAŞI TESPİHİN YANINA 8 SEÇENEKTEN KENDİNİZE UYGUN OLANI SEÇEREK FIRSATTAN DİLEDİĞİNİZCE YARARLANABİLİRSİNİZ...ALIM SONRASI SATIN ALDIĞINIZ TESPİHLERE TAKILACAK HARFLERİ GG ÜZERİNDEN VEYA BURADAN BİLDİREBİLİRSİNİZ!!!BU FIRSAT KAÇMAZZZZ

BABALAR GÜNÜNE ÖZEL HARFLİ 2 TESPİH 6 SEÇENK İLE KARGO DAHİL 24,99TL İÇİN TIKLAYINIZ

EKLENEN YENİ SEÇENEKLER:

Konumuzu ilk kez ziyaret ederek ürünlerimizden almak isteyen DH üyelerimizin sıkça sormuş olduğu birkaç soruya kolaylık olması açısından buradan yanıt vermek isterim;

1-Ürünlerimiz Yurtiçi Kargo ile gönderilmektedir.

2-Hafta için hergün saat 15.30 a kadar yapacağınız alımlar aynı gün kargolanmakta olup, cumartesi günleri ise 12.30 a kadar yapacağınız alımlar aynı gün kargolanmaktadır.

3-Alıcı öder kargo ibareli ürünlerimizin kargo ücreti 4,60tl dir.

4-Ücretsiz Kargo ibareli bir ürünün yanında ALICI ÖDER kargo ibareli dilediğiniz kadar ürün satın alabilirsiniz.Bu durumda kargo ücreti tarafımızca karşılanacaktır.ÖRN:İSME ÖZEL OLTU+MİSİNA+BİLEKLİK aldığınızda isme özel oltu ücretsiz kargo olduğu için tümü tek pakette gönderilir.

5-GG dışında havale veya eft ile ödeme yapabilmektesiniz.Havale/eft ödemelerinde GG fiyatından %10 indirimli olarak ürünlere sahip olabilirsiniz.

6-Ürünlerimizin açıklama kısmında ürünün habbe boyutları ve imameden boyları belirtilmiştir.Bu bilgiler ışığında size en uygun boyutta ürünü seçebilirsiniz.

7-Her türlü sorunuzu gerek GG üzerinden mesaj ile gerekse DH üzerinden PM ile iletebilirsiniz, en kısa zamanda yanıtlanacaktır.

Saygılar sunuyorum.

• roadstar82 R kullanıcısına yanıt
    Cem Bey talep ettiğiniz 99luk palmiye ağacı tespih dizayn edilmiştir.Bilginize,saygılar sunarım.
  • Hayırlı işlerrr. Akik kuka tesbih göremedim var mı ustad?

99 lu neler bulunuyor sizde?

Burçlara göre öneriler de duymuştum

• myz1453 kullanıcısına yanıt
    Hocam merhabalar,Şuan için dükkanımızda 9mm oltu taşı 99luk namaz tespihi ve iğde ağacı 99luk tespihimiz mevcuttur.Dükkanımızda yine 33lük olarak kukamız mevcuttur.Doğaltaş ürünleri ise genel olarak bileklik şeklinde sunmaktayım.

Talep halinde aşağıdaki ürünlerimizde de 3 adet satın alındığında talebe göre 99luk dizayn yapmaktayım.Saygılar sunarım.
    http://urun.gittigidiyor.com/antika-sanat/orjinal-imameli-orjinal-firuze-tesbih-8mm-275469254
    http://urun.gittigidiyor.com/antika-sanat/1-kalite-sedef-tespih-8mm-ozel-dizayn-274552587
    http://urun.gittigidiyor.com/antika-sanat/orjinal-firuze-tesbih-8mm-koyu-renk-yeni-urun-277869764
    http://urun.gittigidiyor.com/antika-sanat/en-cok-aranan-urun-gul-agaci-tespih-8mm-279172132
    http://urun.gittigidiyor.com/antika-sanat/en-cok-aranan-urun-ceviz-agaci-tespih-8mm-279172134
    http://urun.gittigidiyor.com/antika-sanat/en-cok-aranan-urun-gurgen-agaci-tespih-8mm-279172131

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zikir_taneleri -- 20 Mayıs 2017; 0:57:41 >

• Gecen hafta 3 adet tespih almistim hepsi gayet guzel biraz bekledigimden uzun cikti ama gayet gosterisli tespihler emeginiz icin tesekkurler hocam

• nirvana4ever kullanıcısına yanıt
    İlginiz için çok teşekkür ediyorum.Sağlıkla kullanmanızı diliyorum.

Yeni alışverişlerde görüşmek üzere,saygılar sunarım.
    Teşekkür ederim ustad. Sizden Oltu almıştım gg dan daha önce. Konuyu ekliyorum favori lere dönmüş yapacağım bol kazançlar

• myz1453 kullanıcısına yanıt
    Beklerim hocam, gerekli yardım sağlanacaktır.Görüşmek üzere, saygılar sunarım.

NOT:Değerli DH üyelerimiz, özel kampanyalarımıza aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.Aşağıda belirtildiği üzere orjinal sıkma ve ateş kehribar çeşitlerimizde %25 ekstra indirim uygulanmıştır.Bu sayede 99tl den başlayan fiyatlara orjinal kehribar sahibi olabilirsiniz.Çekim yumuşaklığı ve hızlı renk değiştiren hamuru ile kendinize veya sevdiklerinize muazzam bir hediye alabilirsiniz.

ÖZEL PÜSKÜLTOZ KEHRİBAR TESPİHLER 7 SEÇENK İLE KARGO DAHİL 14,99TL İÇİN TIKLAYINIZ

---------------------------------------%25 İNDİRİMLİ ORJİNAL KEHRİBARLARIMIZ-------------------------------------------------
    %25 İNDİRİMLİ ORJİNAL KEHRİBAR ÇEŞİTLERİMİZ İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ

---------------------------------------KİŞİYE ÖZEL HARF PÜSKÜLLÜ KAMPANYALARIMIZ-------------------------------------------------

İSME ÖZEL PÜSKÜLLÜ OLTU TAŞI TESPİH KARGO DAHİL 19,99TL İÇİN TIKLAYINIZ

Değerli DH üyelerimiz, babalar günü özel 2 adet isme özel tespih 24,99tl kampanyamızda sıklıkla farklı kombinasyon istekleri gelmektedir.

Kombinasyonlar arasında tüm seçeneklerin yanında oltu taşı tespihimiz yer almaktadır.Buna karşın müşterilerimizin talepleri üzerine oltu taşı çıkarılarak 8 seçenek içerisinden seçilen iki ürün gönderilebilecektir.

Örneğin; Gül ağacı+Hematit tespih isteyen müşterimiz Bordo seçenekten alımı gerçekleştirdikten sonra harf isteğini ileteceği mesajında Gül ağacı ve Hematit gönderilmesini belirttiği takdirde arzu etmiş olduğu iki ürün harfler takılarak gönderilecektir.

NOT:İstisna olarak sadece OLTU+OLTU kombinasyonu yapılamayacaktır.Bilginize,saygılar sunarım.

Bilgi almak istediğiniz tüm durumlarda GG üzerinden veya buradan sorularınızı iletebilirsiniz.

http://urun.gittigidiyor.com/antika-sanat/isme-ozel-puskullu-2-tespih-tek-fiyat-babalar-gunu-ozel-282304361

• selamlar, kehribar tesbih almak istiyorum ama tereddütlerim var. Orjinal damla alamam ama gidip plastikte almak istemiyorum. Ateş kehribar dediğiniz tespihler hakkında bilgi verebilirmisiniz?
  • 
Sayfa: önceki 154155156157158
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.