Şimdi Ara

FULL İSİM YAZILI OLTU-HEMATİT-OPAL TESPİHLER 19.99TLden BAŞLAYAN FİYATLAR// ÜCRETSİZ KARGO (155. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.747
Cevap
87
Favori
201.189
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 153154155156157
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cem Bey, püskül ucu çeşitlerimiz listelenmiştir.Dükkanımızdan ulaşabilirsiniz.Saygılar sunuyorum.

NOT:Ayrıca 1 tespih dizmek için gerekli tüm malezemeleri tek seferde alabileceğiniz 4 farklı ürünümüz listelenmiştir.Eski kopuk tespihlerinizi değerlendirmek veya dizi taş alarak tespih yapmak isteyen müşterilerimiz aşağıdaki linklerden ulaşabilirler.
    http://urun.gittigidiyor.com/antika-sanat/bir-tespih-icin-gerekli-tum-malzeme-tip-1-lastikli-misinali-281891328
    http://urun.gittigidiyor.com/antika-sanat/bir-tespih-icin-gerekli-tum-malzeme-tip-1-281891138
    http://urun.gittigidiyor.com/antika-sanat/bir-tespih-icin-gerekli-tum-malzeme-tip-2-281891470
    http://urun.gittigidiyor.com/antika-sanat/bir-tespih-icin-gerekli-tum-malzeme-tip-2-lastikli-misinali-281891630

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zikir_taneleri -- 11 Mayıs 2017; 19:7:0 >

• quote:

Orijinalden alıntı: zikir_taneleri

Cem Bey, püskül ucu çeşitlerimiz listelenmiştir.Dükkanımızdan ulaşabilirsiniz.Saygılar sunuyorum.

NOT:Ayrıca 1 tespih dizmek için gerekli tüm malezemeleri tek seferde alabileceğiniz 4 farklı ürünümüz listelenmiştir.Eski kopuk tespihlerinizi değerlendirmek veya dizi taş alarak tespih yapmak isteyen müşterilerimiz aşağıdaki linklerden ulaşabilirler.
    http://urun.gittigidiyor.com/antika-sanat/bir-tespih-icin-gerekli-tum-malzeme-tip-1-lastikli-misinali-281891328
    http://urun.gittigidiyor.com/antika-sanat/bir-tespih-icin-gerekli-tum-malzeme-tip-1-281891138
    http://urun.gittigidiyor.com/antika-sanat/bir-tespih-icin-gerekli-tum-malzeme-tip-2-281891470
    http://urun.gittigidiyor.com/antika-sanat/bir-tespih-icin-gerekli-tum-malzeme-tip-2-lastikli-misinali-281891630

bilgilendirme için sağol ustam.pazartesi siparişleri bildireceğim hayırlı işler

• roadstar82 R kullanıcısına yanıt
    Beklerim hocam, görüşmek üzere.Saygılar sunarım.
  • Arkadaslar tesbihlerin fiyati normal dısardan alsaniz 10 liraya alirsiniz ama sakin aldiginiz ürünleri orjinal sanmayin . Yok gercek erzurum mus kehribarmis zimparaya surunce kahverengi iz birakiyormus bunlar eskidendi simdi artik tesbihlerde formülle yapiliyor bu ay 400 liraya kehribar aldim 1.kalite hamurdan, bakin formül kehribar aldim aynisinin 70 lira olani vardi birebir ayni ama kalitesini cekiminden anliyorsunuz. Oltuya gelince gürcistan oltusudur %99

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Covboy0606 kullanıcısına yanıt
    Değerli DH üyesi, daha önce bizden ürün almadınız.Herhangi bir konuşmamız da olmamıştır.Ancak sanıyorum ki konumuzdaki bilgilendirmelerimi okumadınız.Ayrıca kullanıcı yorumlarını da dikkate almadığınızı veya okumadığınızı anlamaktayım.

Öncelikle mevcut toz kehribar tespih kampanyamızdaki ürünümüz, daha önce de belirttiğim üzere ateş-sıkma kehribarların görünüm olarak taklitleridir.Yani saf kehribar olması mümkün değildir.Ayrıca şunu özellikle belirtmek isterim,toz kehribarlarımızın sadece püskülünü 10tl ye bulabilirsiniz.Tamamen el örmesi ve el işçiliğidir.Bunu sizin de bildiğinizi düşünüyorum.Dükkanımızda orjinal sıkma ve ateş kehribarlarımın farklı kategorisinin olduğunu ve fiyatlarının 130 ila 200tl arası değiştiğini görebilirsiniz.Dilerseniz aşağıdaki linkten belirttiğim kategoriye ulaşabilirsiniz.
    http://dukkanlar.gittigidiyor.com/TESBIHCI_KADIR_AGA/Kehribar-Tespihler/

Oltu taşı tespihimize geldiğimizde ise konumuzun başından beri müşterilerimize ürünümüzün yanında yedek test taşı göndermekteyiz.Bu taş ile dilerlerse test edebilecekleri gibi, bu taşa güvenmeyen müşterilerimizin de bu habbeyi yespihe takarak tespihten çıkaracağı herhangi bir taş üzerinde de test yapabileceği özellikle belirtilmiştir.Şuana kadar 20000 kadar oltu taşı tespihimizi müşterilerimize ulaştırdık.Sonuç ortadadır.Bununla beraber oltu taşı tespihlerimiz %100 orjinal Erzurum Oltusudur.Oltuda kimyasal karışım vs. sadece sıkma oltularda olmaktadır.O ürünlerde de yaktığınızda plastik kokusunu alabilirsiniz.Ürünlerimiz yakıldığında kömür kokusunu rahatlıkla duyabilirsiniz.Burada fiyata bağlı yorum yapan üyeler daha önce de fazlaca olmuştur.Lakin öncelikle keşke yorumları ve bilgilendirmeleri okusaydınız.Her türlü bilgi talebinizi özelden de iletebilirsiniz.Gerekli yardım tarafımca sağlanacaktır.Saygılar sunarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zikir_taneleri -- 13 Mayıs 2017; 12:41:32 >

• zikir_taneleri kullanıcısına yanıt
    BABALAR GÜNÜ ÖZEL KAMPANYAMIZ BAŞLAMIŞTIR!!! 2 ADET İSME ÖZEL HARF PÜSKÜLLÜ TESPİH SADECE 24,99TL!!!BİRİ BABANIZA BİRİ KENDİNİZE&BİRİ BABANIZA BİRİ EŞİNİZE!!!

OLTU TAŞI TESPİHİN YANINA 6 SEÇENEKTEN KENDİNİZE UYGUN OLANI SEÇEREK FIRSATTAN DİLEDİĞİNİZCE YARARLANABİLİRSİNİZ...ALIM SONRASI SATIN ALDIĞINIZ TESPİHLERE TAKILACAK HARFLERİ GG ÜZERİNDEN VEYA BURADAN BİLDİREBİLİRSİNİZ!!!BU FIRSAT KAÇMAZZZZ

BABALAR GÜNÜNE ÖZEL HARFLİ 2 TESPİH 6 SEÇENK İLE KARGO DAHİL 24,99TL İÇİN TIKLAYINIZ

BABALAR GÜNÜ ÖZEL KAMPANYAMIZ BAŞLAMIŞTIR!!! İSME ÖZEL HARF PÜSKÜLLÜ OLTU TAŞI TESPİH VE FİRUZE TAŞI TESPİH İKİSİ BİR ARADA SADECE 29,99TL!!!BİRİ BABANIZA BİRİ KENDİNİZE&BİRİ BABANIZA BİRİ EŞİNİZE!!!

BABALAR GÜNÜNE ÖZEL HARFLİ OLTU TAŞI TESPİH+FİRUZE TAŞI TESPİH BİRARADA KARGO DAHİL 29,99TL İÇİN TIKLAYINIZ

• Babalar gününe özel kampanya yapmanız güzel olmuş. Gül ağacı olan setten geçtim siparişi. Bu arada çok güzel bileklikleriniz varmış. akik olanlardan 2tane kız kardeşime, oltu taşı olandan da kendime aldım. Teşekkürler ilginiz alakanız için

• iKD44 İ kullanıcısına yanıt
    Hocam ürünleriniz yarın kargolanacaktır.Sağlıkla kullanmanızı diliyorum.Saygılar sunuyorum.
    BU KAMPANYAMIZ İLE HEM GG ÜZERİNDEN HEM HAVALE İLE TOPLAM 100 den fazla ÜRÜNÜMÜZÜ MÜŞTERİLERİMİZE GÖNDERDİK.BU KAMPANYAMIZDA SON GÜNE GİRMEKTEYİZ.TALEBE VE STOĞA BAĞLI OLARAK SONRASINDA KARAR VERİLECEKTİR.

ÇOK ÖZEL YEPYENİ KAMPANYAMIZ BAŞLAMIŞTIR.İSME ÖZEL KAZAZİYE BENZETME PÜSKÜLLÜ TOZ KEHRİBAR TESPİH 3 FARKLI RENK SEÇENEĞİ İLE DH ÜYELERİNE ÖZEL OLARAK KARGO DAHİL SADECE 14,99TL... DİLEDİĞİNİZ RENGİ SEÇİNİZ...ALIM SONRASI GG ÜZERİNDEN VEYA BURADAN DİLEDİĞİNİZ 2 HARFİ BELİRTMENİZ YETERLİDİR.GÖRENLERİN BİR DAHA BAKACAĞI MUAZZAM RENKLERDE VE GÖSTERİŞLİ BU KAMPANYAMIZ STOKLARLA SINIRLI OLACAKTIR.

NOT:KAHVERENGİ TOZ KEHRİBAR SON 25 ADET KALMIŞTIR...
    ATEŞ KIRMIZISI TOZ KEHRİBAR SON 6 ADET KALMIŞTIR...

İSME ÖZEL PÜSKÜLLÜ TOZ KEHRİBAR TESPİH 3 RENK SEÇENEĞİ İLE KARGO DAHİL 14,99TL İÇİN TIKLAYINIZ

• quote:

Orijinalden alıntı: zikir_taneleri

BABALAR GÜNÜ ÖZEL KAMPANYAMIZ BAŞLAMIŞTIR!!! 2 ADET İSME ÖZEL HARF PÜSKÜLLÜ TESPİH SADECE 24,99TL!!!BİRİ BABANIZA BİRİ KENDİNİZE&BİRİ BABANIZA BİRİ EŞİNİZE!!!

OLTU TAŞI TESPİHİN YANINA 6 SEÇENEKTEN KENDİNİZE UYGUN OLANI SEÇEREK FIRSATTAN DİLEDİĞİNİZCE YARARLANABİLİRSİNİZ...ALIM SONRASI SATIN ALDIĞINIZ TESPİHLERE TAKILACAK HARFLERİ GG ÜZERİNDEN VEYA BURADAN BİLDİREBİLİRSİNİZ!!!BU FIRSAT KAÇMAZZZZ

BABALAR GÜNÜNE ÖZEL HARFLİ 2 TESPİH 6 SEÇENK İLE KARGO DAHİL 24,99TL İÇİN TIKLAYINIZ

BABALAR GÜNÜ ÖZEL KAMPANYAMIZ BAŞLAMIŞTIR!!! İSME ÖZEL HARF PÜSKÜLLÜ OLTU TAŞI TESPİH VE FİRUZE TAŞI TESPİH İKİSİ BİR ARADA SADECE 29,99TL!!!BİRİ BABANIZA BİRİ KENDİNİZE&BİRİ BABANIZA BİRİ EŞİNİZE!!!

BABALAR GÜNÜNE ÖZEL HARFLİ OLTU TAŞI TESPİH+FİRUZE TAŞI TESPİH BİRARADA KARGO DAHİL 29,99TL İÇİN TIKLAYINIZ

yeni siparişleri havale geçtim Kadir ustam ufak ricamı kırmadığın için teşekkürler hayırlı işler...

• roadstar82 R kullanıcısına yanıt
    İlginiz için teşekkür ederimKargonuz bugün gönderilecektir.Saygılar sunarım.
  • anneler günü bittiği gün babalar günü kampanyaları

yok gençler çocuklar ramazan kurban bayramı sevgililer kadınlar günü yılbaşı her gün hediye güzel sektör valla hediyelik olayına girmek lazım

• inexo kullanıcısına yanıt
    Hocam hoşgeldiniz.Konumuza kattığınız değerden ötürü teşekkür ederim.Saygılar sunarım :)
  • Oltu Gulagaci sipariş ettik bakalım.

Hayırlı satışlar

Evet mesajınızı okumamıştım toz,pres olarak belirttiyseniz hiçbir sıkıntı yok ben özür dilerim. ama oltu taşına hala inanmıyorum gürcistan dersen ona inanırım ama has erzurum oltusu diyosunuz ikilemde kalıyorum fiyat açısından. özelden size mesaj atıyorum
  • Covboy0606 kullanıcısına yanıt
    Gerekli bilgi özelden de veriliyor hocam.Saygılar sunarım.
  • inexo kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim, saygılar sunarım efendim.
  • diabrek kullanıcısına yanıt
    Hocam merhabalar, kargonuz gönderilmiş ve sisteme bilgiler girilmiştir.Saygılar sunuyorum

NOT: BABALAR GÜNÜ ÖZEL KAMPANYAMIZ BAŞLAMIŞTIR!!! 2 ADET İSME ÖZEL HARF PÜSKÜLLÜ TESPİH SADECE 24,99TL!!!BİRİ BABANIZA BİRİ KENDİNİZE&BİRİ BABANIZA BİRİ EŞİNİZE!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zikir_taneleri -- 16 Mayıs 2017; 18:21:51 >

• Ürünü 24 saat içinde Isparta gibi bir yere ulaştırdın hocam eyw. Memnun kaldım teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 153154155156157
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.