Şimdi Ara

SnowRunner [PS4 ANA KONU] TÜM ZAMANLARIN EN İYİ OFF-ROAD SİMÜLASYON OYUNU (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
955
Cevap
23
Favori
39.109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Eyvallah, dikkate alırım. Oyunu premium aldım, dlc olarak 4. harita var sanırım. Orası nasıl?

brigand35
    Her ne kadar haritanın bir ucunda araç devrildiğinde 'biri olsa da düzeltse' desem de her şeyi kendim yaparsam daha keyif alırım gibi geliyor.
  • C-TRanger kullanıcısına yanıt
    Orası da oldukça güzel olmuş. Özellikle akşam kuzey ışıkları çok tatlı oluyor. Ayrıca buzlar da kırılıyor. :)
  • SnowRunner [PS4 ANA KONU] TÜM ZAMANLARIN EN İYİ OFF-ROAD SİMÜLASYON OYUNU
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sine-FİL

Orası da oldukça güzel olmuş. Özellikle akşam kuzey ışıkları çok tatlı oluyor. Ayrıca buzlar da kırılıyor. :)
    hâlâ video bekliyorum hacım 😬yükleyemedin galiba kamyonları😅
  • kratos47 kullanıcısına yanıt
    Valla başka oyunlara odaklandım şu aralar. :)
    13.5 GB güncelleme gelmiş. Şuan indiriyorum.
  • aynen birsürü yenilik yeni harita araç iç özelleştirme var da var
  • https://forums.focus-home.com/topic/53418/update-imandra-patch-is-out
    telefonda çevirici çalışmadı idare edin artık😬
    Yeni araç harika gözüküyor.
  • Mod olayı ps4'e gelecek mi bilginiz var mı?
  • NiTRocy kullanıcısına yanıt
    Hiç sanmıyorum hocam
  • ben gelecek diye biliyorum yanlış olmasın.yapımcıda twitten yazmıştı gelecek diye
    Mod desteği sınırsız olunca gelmez diye tahmin etmiştim. Keşke gelse dediğiniz gibi. Pc de harika araçlar tasarlıyorlar. Özellikle Traktörlerin fizik motorları muhteşem oluyor.
  • Farming Simulator'de ki kadar grlse yine yeter bence :)
    Geçen YouTube'da izledim. Birisi öyle bir traktör tasarlamış ki, özellikle çamurlardan geçmesi harika oluyor.:) Tabi mod desteği bile olmasa, Premium sürümün nerden baksanız 100 saatten fazla süresi var. Bu saatten sonra kesinlikle Premium alınmalı. Dileyen olursa Co-op da oynayabiliriz. Bende nerdeyse tüm araçlar açık.
  • Ben premium aldım. Vakit buldukça takılıyorum. Bu ara Aven Colony ve Surviving Mars'a takılıyorum gerçi. Dayanamadım ikisini birden aldım :)

Snowrunner'da glitch yaptın mı? Para kasmak baya zor. Para toplasan level yetmiyor baya zaman geçirmek gerek.
    İlk çıktığında yaptım. 6 Araç+ 500 bin civarı da para var. Dediğiniz gibi oyunda para çok zor kazanılıyor, Glitch şart. Coop oynamak isteyen varsa eklesin, görevlerde yardımcı olurum.

Psn:Sinefil_

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sine-FİL -- 7 Eylül 2020; 20:18:15 >
  • Tekrar oynamaya başlayınca sana ulaşacağım :)

Glitch dönemi bitti sanırım yeni biley çıkarsa bi denerim. Dediğin gibi şart sanırım
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.