Şimdi Ara

Smart Recovery Pro güvenlik yazılımı video incelemesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
0
Favori
22.815
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: ogi

arkadaşlar bu aldığınız şeyin yazılım olduğunu unutmayın usb falan hikaye yani

ama anlık görüntüler yazılımın yanında verilen USB'nin içinde saklanıyor. sonuç olarak usb'nin de işlevi var.
  • @cam-selcik

USB sadece aktivasyon için geçerli. Aldığınız image ler sabit diskde saklanıyorlar
  • Teşekkürler, ben 'RollBack-Professional' kullanıyorum gördüğüm kadarıyla aynı işi yapıyorlar.
  • Ürün elime ulaştı. Bu akşam kutusunun fotograflarını vs. koyarım. kurulumun ekran görüntülerini de eklerim.
  • işte ürünün kutusunun fotografı.

Smart Recovery Pro güvenlik yazılımı video incelemesi

Kurulumu başlattığımda aşağıdaki hatayı aldım, ne yapmalıyım?
    Vista Home Premium İngilizce kullanıyorum. 160 GB Seagate SATA2 7200RPM harddiskim var.
    Smart Recovery Pro güvenlik yazılımı video incelemesi

• @can-selcik

Oldukça ilginç bir hata vermiş. Kullandığınız disk sistemi nedir? Vista Business yüklü makina ve NTFS disk biçimi ile biçimlendirilmiş 4x80GB samsung diskten oluşan bir düzeneğe hatasız bir şekilde kurdum ve çalıştırdım programı

Bence ithalatçısı olan Kont'u arayarak teknik yardım isteyin...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Speed-Step

@can-selcik

Oldukça ilginç bir hata vermiş. Kullandığınız disk sistemi nedir? Vista Business yüklü makina ve NTFS disk biçimi ile biçimlendirilmiş 4x80GB samsung diskten oluşan bir düzeneğe hatasız bir şekilde kurdum ve çalıştırdım programı

Bence ithalatçısı olan Kont'u arayarak teknik yardım isteyin...

NTFS kullanıyorum. Vista Home Premium İngilizce yüklü. 160GB Seagate 8MB Cache 7200RPM SATA2 HardDisk'im var. Format attım yine de değişen birşey olmadı. O zaman yarın Kont Teknik Desteği ararım. Bakalım onlar bir çözüm bulabilecekler mi?
  • Yarın fırsat bulabilirsem ben de home premium yükler denerim. elimde 160GB 8MB cache li disk var en azından sorun nerede onu anlarız
  • quote:

Orjinalden alıntı: Speed-Step

Yarın fırsat bulabilirsem ben de home premium yükler denerim. elimde 160GB 8MB cache li disk var en azından sorun nerede onu anlarız

Teşekkürler.
  • ben bunun tek lisanslısını kullanıyorım um 2-3-5-ve 10 lisanslısıda varmış ama bulamadım bulan varmı
  • Sistem çokünce yani, pc açılmaz olunca işe yarıyormu, kurtarma dosyalarını USB belleğe kaydediyormu?
  • @doktor

Sabit disk hasar görmediği sürece işe yarıyor. Kurtarma dosyaları sabit diskte saklanıyorlar fakat Program Windows'dan evvel çalışmaya başlayabiliyor...
  • ben aldım ama bilgisayarımı kilitlelemeye başladı.Açılışta kitlenip kalıodu bilgisayarım.Geri iade ettim.
  • bilgilenmiş oldum inceleme için teşekkürler
  • Müthiş bir program.Bilgi çin tşkler.
  • çok güzel bir inceleme program hakkında bilgi sahibi oldum teşekkürler
  • sadece 1 pc kullanımı için sanırım???

• Valla ne desem az kalır, cnet'teki incelemelerden kat kat daha iyi incelemeler yapıyorsunuz tebrik ederim... Ayrıca kullandığınız Türkçe konusunda, diğer inceleme yapan arkadaşlardan çok daha ileridesiniz, bu da ayrıca çok mutlu etti beni...

Tanıtılan ürünü ise deneyeceğim...

İncelemelerinizi bundan sonra sürekli takip edeceğim, teşekkür ederim tekrar...
  • Videodan anladığım kadarıyla hem sistemi yedekliyor hem de verileri.
    Peki usb bellekle kullandığımızda hepsini usb yemi yedekleyecek yoksa hdd den kurtarma işlemi gerçekleştirerekmi yapıcak aksi halde (örn; 50,60 gb veriyi) geri getirmek mümkün olmaz sanırım.
  • Gerçekten Çok güzel program Paylaştığın için sağol
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.