Şimdi Ara

Mount & Blade: Warband İnceleme (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
57.266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok güzel ve geniş kapsamlı bir oyun orjinalide 30tl pahalı değil
  • iyi oyun
  • çok sardı beni, arkadaş da merak edip kurdu denedi, onu benden çok sardı
    sonra neyse oynuyoruz ayrı ayrı, az önce konuştuk, aynı kızı sevmişiz kalradyada
    ama onun rodoklarla arası bozukmuş, ben daha bozmadım, ondan erken elde edeceğim inşallah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zurrani

çok sardı beni, arkadaş da merak edip kurdu denedi, onu benden çok sardı
    sonra neyse oynuyoruz ayrı ayrı, az önce konuştuk, aynı kızı sevmişiz kalradyada
    ama onun rodoklarla arası bozukmuş, ben daha bozmadım, ondan erken elde edeceğim inşallah.

Kızla aram 21 oldu bile bunun inatçı bi babası var.onu gebertsem kız varmaz değilmi bana

• varmaz

kahramanları ya da asilleri öldürebiliyor muyuz, yoksa sadece esir mi alabiliyoruz?
  • arkadaşlar bence en zayıf krallık rodok krallığı. Genellikle yaya şovalyesi olduğu için çok kolay yeniliyor. Ben genellikle ordumu sarranid memlüklülerinden oluşturuyorum. Rodokluları yenip RedWarriors Krallığını kurdum
  • Warband şimdiye kadar oynadığım en iyi oyunlardan biri, örneğin Ass.Creed II 'yi biraz oynadım fakat devamlı Warband dünyasına dalmak istiyorum, Creed fln yalan oldu, Dirt 2'yi kurmadım bile. Orjinal alıdığım için çok memnunum parasını fazlasıyla hak ediyor, MW2 ye verdiğim paraya bile bir ara acıdım. Belki yakında ayrıntılı bir inceleme/rehber yapabilirim, çünkü oyunu tam anlamadan zevkini çıkartmak kolay değil. Bu arada multiye çok ama çok az giriyorum, ben singleplayer'dan daha çok zevk alıyorum.
  • Kesinlikle single player modu güzel bencede.multisi 3. sınıf bir tps. her yerde yığınla bu şekil multi oyun var.

Şimdi soruma gelirsek.Rodokları sindirdim 3 kalelerini aldım.ama diğer krallıklar tanımadı beni ve aynı anda savaş ilan ettiler.

Nasıl kabul ettirecez kendimizi bunlara ? İlla kellemi alacaz yine
  • Singleda konu neredeyse birebir aynı önceki ile.
    Bu sebeple baştan oyunu keşfetmeye gerek yok.

1.102 versiyonu için çalışan Trainer bilen var mı?
  • Oyunun bir konusu yok, konuyu sen yaratıyorsun. Bunda fark kendi krallığını kurup yönetmek ve Caldaria'yi tek devlet yapmaya çalışmak.

quote:

Orijinalden alıntı: El-Cezeri

Singleda konu neredeyse birebir aynı önceki ile.
    Bu sebeple baştan oyunu keşfetmeye gerek yok.

1.102 versiyonu için çalışan Trainer bilen var mı?
  • neco cok guzel yorumlamısın bu oyunu kesınlıkle ıncelıcegım basarılarının dewmını dılerım.. :)
  • @zurrani
    Öldüremiyoruz,sadece bayıltıyoruz.
  • Çok eski bir M&B fanı olarak oyunu sevdim.Çoklu oyuncu desteği gayet başarılı ancak biraz alışmak gerekli.Yeni gelen ırk Sarranaid Sultanlığı da güzel olmuş.Evlenme sistemi de güzel olmuş.Verilen 30 liraya değen bir oyun.
  • mesajım olsun akşam bakacağım
  • Oynadım 1-2 multi maçında güzel fakat sonraları sarmamaya başladı
  • Süper bir oyun. Türk oyun sektörü içinde bir köşetaşı.
  • Single da iyi multisi de çok sarıyor yaz aylarında. Yabancı ülkelerde de çok popüler bi oyun helal olsun.
  • arkadaşlar oynuyıcam ama leptop 2 kere monutörden agrızaladı zarar verirmi ?
  • oyun başta sarıyor ancak benim gibi taht talibinin davasına sakın karışmayın kanımda var rodok'a devrim yapayım dedim yok olmuyor arkadaş lordlar ikna olmuyor en sonunda yeter dedim 3 tane lordu ikna ettikten sonra girdim velucayı işgal etmeye kalktım sonrası çok acı biz 4 lord onların 17 lorduna karşı savaşmaya karşı çalışınca sonuç kaçınılmaz oluyor 67 tane svadya şövalyem vardı hepsi öldü atlarıyla birlikte :(

multiplayer bir yere kadar zevk veriyor ancak oyun artık mekaniğe bağlıyor blok vur blok vur tekme at blok vur gibi sürekli aynı hareketler kombolar. en saran oyun modu ise kesinlikle ctf yani bayrak kapmaca 30vs30 girdiğimde ts3'ten oyunu düzenli oynayan bu serverda çok eğlendim 22nd serverıydı bu sanırsam. oyunda bir çok türk serverı da mevcut ttnetin serverı bile var ancak ben daha çok deathpoke sunucusuna giriyorum.
  • Grafik Berbat Ses Berbat Oynanabilirlik Berbat Sadece Hikaye Biraz İyi
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.