Şimdi Ara

Sinemia Yine 14.99 TL. Oldu (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
5
Favori
12.059
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Önce yanlışlıkla sinema bileti hediye diye mail attılar. Sonra özür dileriz dikkate almayın diye attılar. Daha sonra tekrar özür dileriz sinemia 2 girişlik kodunuz şudur diye mail attılar.
  • İkincisi 1 tl kampanyası devam ediyor mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kustumize

Önce yanlışlıkla sinema bileti hediye diye mail attılar. Sonra özür dileriz dikkate almayın diye attılar. Daha sonra tekrar özür dileriz sinemia 2 girişlik kodunuz şudur diye mail attılar.

Bana 5 biletlik hak var diye mail attılar 2 ye mi düşmüş. Ben daha kodu kullanmadım bekliyor eylüle kadar mış.
  • Turkcell in 1alana 1 bedava kodu bu sistemde kullanılıyor mu?

Kullanılmıyor ise sebebi nedir sonuçta biletin parası karttan çekiliyor Turkcell veriyor.
  • edirneli86 E kullanıcısına yanıt
    Ben iki hakkı da kullandım ve üyeliği iptal ettim çünkü avantajlı değil bence. Aynı paraya sinemaya gidebiliyorum.
  • edirneli86 E kullanıcısına yanıt
    cinemaximum da cogunlukla davetiye kodu veriyo. Bana hep davetiye kodu cikti ondan kullanamazsin.

• Bkmden gelen hediye 1 aylık Sinemia üyeliği bitince 19 tlden mi fiyatlandırılıyor? Bilen var mı?

• orhunn O kullanıcısına yanıt
    Siz söyleyince kontrol ettim 25 tl çekmişler hocam. Acaba ayda 2 film mi 3 film mi olucak?

• orhunn O kullanıcısına yanıt
    Sordum 2 film :( Eylül'de 2 filme gidip kapatıcam

• Merhaba

21.09.2017 tarihinden itibaren Sinemia Premium üyeliğin sana özel indirimli fiyat olan aylık 34.99 TL’ye yükseliyor. Paketin indirimsiz aylık fiyatı 39.99 TL’dir. Eğer hesabında değişiklik yapmak istiyorsan buraya tıkla.

Hadi şimdi üyeliğinde bir yolculuğa çıkalım;
    Sinemia ile aylık ortalama sinema bileti harcaman 75 TL’nin üzerinde, ama Sinemia Premium üyeliğin ile yanlızca 34.99 TL paket ücretiyle sinema keyfine sahip olmaya devam edeceksin. İşte Sinemia üyeliğin ile ayrıcalıklı sinema keyfini yaşadığın filmlerden öne çıkanlar...

veda vakti geliyor galiba
  • sinemia eskisi gibi değil. bence uzak durun
  • sparcoo kullanıcısına yanıt
    sinemia yı bilmem ama holywood eskisi gibi değil gidecek bir tane film yok 1 aydır.
  • NeMiVaR kullanıcısına yanıt
    Yaz mevsimi genelde dandik filmler çıkar

• Sinemia pişmanlıktır.

• ottoman984 kullanıcısına yanıt
    - Yavşaklar bu ayda 1 imax sınırını yeni getirdiler

- Özellikle iptal etmediğiniz sürece kartınızdan çekip aboneliği devam ettiriyor

Kafalarına göre bir şeyleri değiştirip duruyolar. 1.5 yıldır kullanıyorum, ilk çıktıklarında çok iyilerdi gerçekten, şimdi zıvanadan çıkmış durumdalar. 24.05.2016 tarihinde 9 aylık aldığım aboneliği 17.02.2017 tarihinde bitirmeye çalıştılar, dedim matematiksel bi hata yapıyorsunuz galiba, gelen cevap biz 1 ayı 30 günden sayıyoruz. Aynı şekilde 1 yıllık sattıkları abonelikleri de 360 gün sayıyolarmış. İsterseniz dava açabilirsiniz gibi yüzsüz yüzsüz cevap vermişlerdi. Ondan sonra tekrar aldığım abonelikten inanılmaz pişmanım. Bu ayda 1 imax olayıyla gerçekten çok küfür yediler. Başka salak salak sınırlamalar da getirdiler bunun dışında. Yakında batarlar diye umut ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Meniz -- 20 Ekim 2017; 10:43:5 >
  • Meniz kullanıcısına yanıt
    ANladım hocam bulaşılmaz bunlara. senelik 3-5 gü hesabı yapıyorlarsa demek ki zor durumdalar.
  • En para 15 liraya veriyor bu üyeliği ama anlaşılan hiç girmemek bu işe, en iyisi çek kazan ile sakız ve bilet galiba :)

• Sinemia pişmanlıktır. Aslında süper bir düşünce olmasına rağmen başında kimler varsa bu işi beceremediler. Dere geçilirken at değiştirdiler. Yıllık üyelik alıp sadece imax film izlemek isteyenleri ayda bir kezle sınırlayıp mağdur ettiler. Yarın bir gün" imax de neymiş biz imax sözü vermedik imax diye bir şey yok. hatta gözülüğünüzü niye biz ödüyoruz lan kendiniz evden getirin" demeyeceklerinin garantisini kimse veremez. Bu yüzden ben 15 lira gibi fiyatlar bulduğum zamanlar alıyorum sadece. Yıllık almayı düşünüp sürekli vazgeçiyorum.
  • Enpara kampanyasıyla 15 tl ye aldım.Aralık sonuna kadar 9 filme gidebileceğim.Imax e zaten ayda 1 iyi film geliyor şahsen memnunum.Diğer üyeliklerin sıkıntılı olduğunu burdan öğreniyorum inşallah bizi de tokatlamazlar

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.