Şimdi Ara

Sinemia Özel Sinema Kulübü | Ana Konu | Güncel Bilgiler Burada | (370. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.943
Cevap
112
Favori
282.123
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 368369370371372
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Biraz baktım ama kesin bir cevap bulamadım. 3D filmlerde gözlük ücretinde sıkıntı çıkıyor mu? Bazıları gözlük için ödeme yapmak zorunda olduğunu yazmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DCFroMLiFe

Biraz baktım ama kesin bir cevap bulamadım. 3D filmlerde gözlük ücretinde sıkıntı çıkıyor mu? Bazıları gözlük için ödeme yapmak zorunda olduğunu yazmış.

Çıkmaz gözlükler dahildir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3D gözlük bedeli fiyata dahil. Şifreyi ver bileti ve gözlüğü kap . Okadar

• 8 aydır 40 liradan kullandığım sinemiaya bu ay 89 lira dedi yenileme için bende iptal ettim. Bu ay tatilde istanbulda 4dx gittim birde normal her ay gittiğim kadar sinemaya gittim o battı herhalde gözlerine.
  • edgar1899 kullanıcısına yanıt
    Biraz sabret 1-2 gün sorna size 40-50TL'lik yampanyadan yararlandıralım diye geri dönüş yaparlar.
  • Duncan Idaho D kullanıcısına yanıt
    Keyifleri bilir artık ne diyelim zaten bir kaç aya onlar etmese ben edecektim.

• Ayda 3 film 19,99₺ den devam ediyorum 3 aydır , sanki digital platform gibi bağımlılık yaptı. Ayda 3 film yetiyor bana . Fazlasıyla çıkıyor zaten parası

• Turkcell in 1 alan 1 bedava kodları sinemia ile bilet alınca kullanılıyor mu?
  • arkadaşlar konumumu görmüyor program ya çıldırtacak beni bunlar bilerek mi yapıyo ne...

• edirneli86 E kullanıcısına yanıt
    türkcell geçmiyor bazı salonlarda arkadaşına bilet 1 tl var onu kullanabilirsin eğer yakınında varsa....

• fatih33yucel F kullanıcısına yanıt
    opetten alınanlar imax da geçiyormu??

• Hayir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • iyi akşamlar bkm expresten gelen 5 sinema biletli sinemia premium kodunu ilk özel mesajdan isteyen kişiye vereceğim.

Bana gelen mail de 5 bilet olarak yazıyor forumda 2 bilet diye soyleniyor artık ne alavere dalavere yaptıklarını bilemem.

https://www.sinemia.com/hediye-aktivasyon bu adresten aktivsyon yapabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: edirneli86

iyi akşamlar bkm expresten gelen 5 sinema biletli sinemia premium kodunu ilk özel mesajdan isteyen kişiye vereceğim.

Bana gelen mail de 5 bilet olarak yazıyor forumda 2 bilet diye soyleniyor artık ne alavere dalavere yaptıklarını bilemem.

Pm attım . Tşkler

• quote:

Orijinalden alıntı: plus007

quote:

iyi akşamlar bkm expresten gelen 5 sinema biletli sinemia premium kodunu ilk özel mesajdan isteyen kişiye vereceğim.

Pm attım . Tşkler

Kod arkadaşa verilmiştir iyi günlerde kullansın.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: plus007

quote:

Pm attım . Tşkler

Kod arkadaşa verilmiştir iyi günlerde kullansın.

Teşekkür ederim

• Arkadaşına 1 tlye bilet alma özelliği de bitmiş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler şu an 39 tl'nin altına inmiyor mu aylık ?

Combo vs yok mu?

• sinemia prestige'lerde de sinema bileti kodu vermeye baslamis, arkadasina bilet al uygulamasi var bkm ekspresle odedim, arkadasima bileti 1 liraya vermedi, acaba arkadasina bilet 1 lira bkm kampanyasi bitti mi, yoksa prestige'lerde gecmiyor mu?
  • Beyler merhaba,

Üyeliğimi yeniden aktive etmek istiyorum. Bildiğiniz uygun bir promosyon kodu varmı.(Yeni üyelikler için değil)
  • 
Sayfa: önceki 368369370371372
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.