Şimdi Ara

siline

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
466
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ps3man -- 23 Şubat 2010; 10:21:39 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• iyide zaten 699 satış fiyatı mediamarkt ew gibi elektro marketlerde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jAccuse -- 22 Şubat 2010; 11:02:49 >
  • daha dün baktım elektroworlde 750 tl pazarlıksız.mediamarkt dada şu an 800 küsür olması lazım.ben pazarlık payı bıraktım her halukarda daha uygun vericem kimsenin şüperi olmasın.arayıp sorabilirisn herhangi bir electroworld mağzasını onlar sana yanıldığını söyleyecektir.fiyatı kırmak için işkembeden atmayalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ps3man -- 22 Şubat 2010; 11:16:59 >

• neyini kırayım fiyatın illa kampanya ekini scan mi edelim
    ew sürekli kampanya yapar hafta sonları geçen 699 du keza medimarkt ta öyle
    gold bimeks filan saymıyorum
  • bahsettiğin kamanya senede 1 2 kere 2-3 gün süreli belli stokla sınırlı ondan bahsediyorsun sanırım.bidaha olup olmyacağı ve fiyatın ne olacağıda meçhul.bugüne gelirsek sen golddan al güzel kardeşim akibeti nolur o firmanın onu bilemem.electrowordun müşteri hizmetleri telini vereyim ara 02123180999 bimekside ara 699 mu 920 mi al sana link uzatmassın heralde

http://www.bimeks.com.tr/urun/1125/108069/xbox-360-elite--2-oyun.aspx

siline

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ps3man -- 22 Şubat 2010; 14:31:07 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ps3man

bahsettiğin kamanya senede 1 2 kere 2-3 gün süreli belli stokla sınırlı ondan bahsediyorsun sanırım.bidaha olup olmyacağı ve fiyatın ne olacağıda meçhul.bugüne gelirsek sen golddan al güzel kardeşim akibeti nolur o firmanın onu bilemem.electrowordun müşteri hizmetleri telini vereyim ara 02123180999 bimekside ara 699 mu 920 mi al sana link uzatmassın heralde

peki hocam o linkteki gibi yanında 2 oyun veriyormusun merak ettim doğrusu???

• quote:

Orijinalden alıntı: harmonyoa

quote:

Orijinalden alıntı: ps3man

bahsettiğin kamanya senede 1 2 kere 2-3 gün süreli belli stokla sınırlı ondan bahsediyorsun sanırım.bidaha olup olmyacağı ve fiyatın ne olacağıda meçhul.bugüne gelirsek sen golddan al güzel kardeşim akibeti nolur o firmanın onu bilemem.electrowordun müşteri hizmetleri telini vereyim ara 02123180999 bimekside ara 699 mu 920 mi al sana link uzatmassın heralde

peki hocam o linkteki gibi yanında 2 oyun veriyormusun merak ettim doğrusu???

920 tl vereceksen sana makinanın yanında 4 oyun veriyorum dostum

• ürün hala satılıktır

• parası çıkışmayıpta 2 yıl tr garantili makina almak isteyenler için arcade pack içerik olarak pazarlıksız 550 ye bırakabilirm bimekste 699 diyen arkadaşada cevap

siline

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ps3man -- 22 Şubat 2010; 14:31:47 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.