Şimdi Ara

Fırsat Global Xiaomi Redmi Note 7 // Xiaomi Redmi Note 6 pro

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
127
Cevap
26
Favori
31.523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Kondisyon #Sıfır
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Facebook Satış grubumuza bekleriz .
    https://www.facebook.com/groups/1447375301963983/
    Takas Yok
    Havale Kargo şeklinde alışveriş...
    siyah renk mevcuttur!!!
    1300 TL Xiaomi Redmi Note 7 4gb 64gb global versiyon
    1150 TL Xiaomi Redmi Note 6 pro 4gb 64gb
    yazılım ve donanım konusunda herzaman tam hizmet.... Cihazlar global versiyondur..... imei kayıtları yapılmıştır.... hattınızı takıp kullanacaksınız....

0554 502 32 26
    IMEI Kayıtlı Global versiyon
    Takas yok...!  TAKAS TEKLİF ETMEYİN LÜTFEN !!!!!!

‌Tek HAT KAYITLI kapanma durumu YOKTUR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omer_guzel -- 27 Temmuz 2019; 18:8:42 >

• takip
  • Takip diyelim.
  • Ö.M
  • Siyah neden 830 lira
  • Siyah boya daha pahalıymış :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen yurt dışı gold ile siyah arasında tedarikçi satışları 10 usd fark var hocam ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam izmir tire ilcesindeyim siyah rengini ne şekilde satın alabilirim aryrica rot ve rom işlerinden anlamam ve ugrasmamda resmigaranti yok cihaz ne şekilde elime ulaşacak biraz bilgi verirmisin.

• 181501 kullanıcısına yanıt
    Şuan için siyah renk 2 adet kaldı hocam ve bu 2 adet cihazı elden almak isteyen 4 kişi var yarın netlesir size pm atarim . Root rom imei ugrasmiyacaksiniz hat tak kullan .

• Arkadaş ile tanışıp elden 2 adet siyah modeli aldım. Aklınızda herhangi bir soru işareti kalmasın kendisi son derece yardımsever bir kardeşimiz gönül rahatlığı ile alış veriş yapabilirsiniz. Cihazlar sorunsuz güncel kararlı türkçe miui sürümü ile gelmekte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mmengi

Arkadaş ile tanışıp elden 2 adet siyah modeli aldım. Aklınızda herhangi bir soru işareti kalmasın kendisi son derece yardımsever bir kardeşimiz gönül rahatlığı ile alış veriş yapabilirsiniz. Cihazlar sorunsuz güncel kararlı türkçe miui sürümü ile gelmekte.

Hayırlı olsun siyahın 1 ini bana bıraksaydın iyi olacaktı mecburen goldu aldım internette resimlerde gözüm hiç tutmadı ama yakından hoştur inşallah .

• quote:

Orijinalden alıntı: 181501

quote:

Orijinalden alıntı: mmengi

Arkadaş ile tanışıp elden 2 adet siyah modeli aldım. Aklınızda herhangi bir soru işareti kalmasın kendisi son derece yardımsever bir kardeşimiz gönül rahatlığı ile alış veriş yapabilirsiniz. Cihazlar sorunsuz güncel kararlı türkçe miui sürümü ile gelmekte.

Hayırlı olsun siyahın 1 ini bana bıraksaydın iyi olacaktı mecburen goldu aldım internette resimlerde gözüm hiç tutmadı ama yakından hoştur inşallah .

al benden de o kadar :D tercihim siyahtı ama sağolsun arkadaş bırakmadı bize. bende mecburen gold almak zorunda kaldım. sizde iyi günlerde kullanınız ;)
  • Satıcı arkadaş sizede 10 dk lik mesafede olsa almazmiydiniz. 2. Planda yoktu bir arkadasimda almak istedi. Latife ettiginizi biliyorum her sey kismet herkese hayirli olsun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynen kısmet. ne demek sizede hayırlı olsun iyi günlerde kullanınız.
  • merhaba,

izmir'de elden teslim alma imkanımız var mıdır?
  • Takip

• 1 adet gold note 3 alınmıştır ürün elime ulaştı paketleme ve telefon 10 numara ilgili bir arkadaş teşekkürler..
  • stokta neler mevcut şuan ?
  • gskysk kullanıcısına yanıt
    hocam şuan 2 adet redmi note 3 pro kaldı başka marka model kalmadı...
  • satış işlemini nasıl yapıyorsunuz acaba.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.