Şimdi Ara

(Satıldı)Sıfır Kutusu Açılmamış KZ ZSN PRO(Aldığım fiyata Satıyorum Kaçırma)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
836
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Kütahya İlan Türü #Satılık Kondisyon #Sıfır
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sıfır kutusu açılmamış KZ ZSN PRO kulaklıktır fazla almıştım satıyorum

mikrofonsuzdur ( zaten mikrofonlularda sorun olabiliyor bilerek mikrofonsuz aldım)

Kalitesini ispatlamıştır (https://forum.donanimhaber.com/kz-zsn-1dd-1ba-14-18dolar-arasi-kulak-ici-kulaklik-incelemesi--136466337?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber )

Bunun güncellenmiş sürümüdür

Ürün açıklaması:

Adı: KZZSN ProKulak içi kulaklık

Tipi: kulak

Hassasiyetli: 112dB

Impendence: 24Ω

Frekans yanıt: 7Hz-40000Hz

Kablo uzunluğu: 125± 5cm

Pin tipi: 0.75mm

Fiş tipi: L bükme

Gri (Gray) renktedir Dediğim gibi jelatini üzerinde kutusu açılmamıştır

Fiyat KARGO DAHİL : 135 TL PAZARLIK YOK LÜTFEN ÖLÜCÜLER YAZMASIN
    (Ürünü Kz Ofc Store dan 16.90 dolara aldım. Ürüne 18 tl vergi kesildi = 114 tl Yapıyor Size yollarken kargo parası ödeyeceğim 130 tl.5 tl de kazandım demek için koydum para kazandığımdan değil)

Ödeme : Enpara,Ziraat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeyeranEngineerR -- 20 Ekim 2019; 13:7:22 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Bu ilandaki ürün satılmış olup ürünün aynısı aynı şartlar ve fiyat altında yeni ilana eklenmiştir

yeni ilan linki
    : https://forum.donanimhaber.com/sifir-kutusu-acilmamis-kz-zsn-pro-kulaklik-135-tl-ilk-sahibi-olun-aldigim-fiyata-satiyorum--140415942#140415942

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeyeranEngineerR -- 18 Ekim 2019; 13:50:50 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.