Şimdi Ara

Sifir Kapali Kutu iPad Pro 9.7 Gold -FİYAT DÜŞTÜ-

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
448
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Tablet Marka #Apple iPad Kapasite #32 GB #WIFI
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    Jelatini dahi açılmamış, sıfır iPad Pro 9.7 32GB WiFi Gold modelidir.
    Kutusunu ilk açan siz olacaksınız. Istanul ici elden teslim alinabilir, il disina once hesaba havale sonrasinda kargo seklinde gonderebilirim.
    Fiyat 2100 TL >> 1950 TL
    Detaylar icin -> ilan linki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HayirliEvlad -- 23 Ocak 2018; 14:46:38 >

• Ürünün fatura + garanti durumu nedir acaba?
  • coolgeo kullanıcısına yanıt
    Hediye geldiği için fatura yok, apple ürünlerinde garanti için faturaya ihtiyaç yok, seri numarasından sorgulayarak garanti kapsamında olup olmadığına bakıp ona göre işlem yapıyorlar. Garanti de ürün ilk açıldığında başlıyor. Şuan kutusu dahi açılmadığı için garanti henüz başlamadı yani mağazadan nasıl alıyorsanız bendeki de aynı şekilde, tek farkı fiyatı :)
  • HayirliEvlad kullanıcısına yanıt
    O zaman ben 3 yıl sonra sıkıntı olursa kutuyu dün açtım desem servis bana peki deyip garantiye mi alacak. Çok saçma dediğiniz şey. Fatura tarihi neyse o anda başlar garantisi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jahrekimla

O zaman ben 3 yıl sonra sıkıntı olursa kutuyu dün açtım desem servis bana peki deyip garantiye mi alacak. Çok saçma dediğiniz şey. Fatura tarihi neyse o anda başlar garantisi.

Evet hakliymissiniz, apple sitesinde soyle yaziyor Türkiye'deki perakende satış noktasından satın alınma tarihlerinden itibaren İKİ (2) YIL süreyle malzeme ve işçilik hatalarına karşı ("Garanti Süresi") sağlar. yorum icin tesekkurler yanlis yonlendirme olmus, oyle bildigim icin yazdim yanlis anlasilmasin.
  • hediye geldigi icin fatura tarihinden emin degilim ama aralik ayinda alindi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.