Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ VE SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR 2020

5 sn
72.136
Cevap
1.405
Favori
6.375.293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 40 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 5560
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 38
  • Ortalama Mesaj Aralığı 17 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 21
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 22
  • Favoriye Eklediklerim 1406
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • EUS (1186 mesaj) CaptainSkyWalker (1043 mesaj) icemy (804 mesaj) Opel Arden Otomotiv (679 mesaj) _RuLazz_ (622 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (25384 mesaj) Mobil (38902 mesaj) Tablet (568 mesaj) Mini (3749 mesaj) Uygulama (11709 mesaj)
  • @
Popüler Konular listesinde
1. Sırada  bugün en iyi #1
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Otomobil ve Otomotiv Dünyası Genel >> SIFIR ARAÇ VE SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR 2020
Giriş
    439 Mesaj
    Araç alcak param var ama almirem bu başımızdakilere inat mezara götürcem parayı gene kazandırmıcam bunlara
    Düşünün dolar borcum var yüksekten de olsak almak zorundayım ama bugun 2k dolar İçin 140 tl ek vergi ödedim nasıl bir ülke olduk ya delirecem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi myway20 -- 7 Ağustos 2020; 2:18:57 >
    |
    |
  • Yarbay
    7227 Mesaj

Reis şakamısın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    ugurcrk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2314 Mesaj

168 bin manuel araca mı vereceksiniz? Bayilerde yok ama bayi fiyatının da altında 158-160bin civarına sıfır clio touch otomatikler var sahibinden de onlara bakın bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Zerathull kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hayırlı uğurlu olsun, Allah kaza bela vermesin

|
    |
    erdoganrad11a@hotmail.com kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: sonfırsatbukucu

hocam kugayı biraz önce aldık. eylülde gelicek insallah. 318 di raporla 198 e aldık. yarın zam gelicekmis ama bu fiyatlar artıcak.

Alıntıları Göster
    Biz de almayı düşünüyoruz hangi paketi aldınız bir de test sürüşü yapabildiniz mi hiç büyük araç kullanmadım zorlanacağım hissine kapıldım

Dsg arızası genelde

Mekatronik arızası denir açıklaması anlayabileceğiniz anlamda anlatıyorum dsg nin içinnde 100bar lık bir küçük tüp var o ayaklarından kırılıyor yada gevşiyor.

Gevşerse sıkılıyor kırılırsa pleyt denilen kısım komple yenileniyor fiyat 10.000tl civarı

tamiri kaynak vb yapıyorlar ama yemiyor yine kırar

Bunun sebebi sert kökleyerek aracı sürmek vb.Vs vs

Resimdeki uzun tüp dişliyi kırmış dikkat edersen çünkü içinde 100bar basınç var sen vites değiştirirken o sürekli takır takır dövüyor orayı. sert sürüşlerde basınç kırıyor atıyor mekanizmayı kabaca anlattım.

Google dsg mekatronik arızası yada dsg mekatronik pleyt kırılması arızası dsg mekatronik tüpü yazın videoları izleyin. Sanayide kırılan yeri kaynatırlar ama yine kırar

Yetkili servis te dsg arızalarına indirim yapıldı. Sanayide yapılmasını tavsiye etmiyorum. Arkadaşım sanayiden fiyat almıştı sonra doğuştan fiyat aldı doğuş 1000tl daha ucuzdu Hemde yetkili servis😁

https://www.youtube.com/watch?v=TeIAxotpdZY&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İstan34bul -- 7 Ağustos 2020; 8:21:50 >
    |
    |
    Tyrell kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
    117 Mesaj
    Arkadaşlar günaydın. Nasipse bugün ecosport için kapora göndereceğim ancak kafama takılan bir durum var. Ford fiyat sabitlmeyi durdurdu dedi satş temsilcisi. Sabitleme açılınca sabitleyebiliriz falan dedi sizde durum nedir. Bilgilerinize başvurmak istdim

Orijinalden alıntı: speedy_03

Arkadaşlar günaydın. Nasipse bugün ecosport için kapora göndereceğim ancak kafama takılan bir durum var. Ford fiyat sabitlmeyi durdurdu dedi satş temsilcisi. Sabitleme açılınca sabitleyebiliriz falan dedi sizde durum nedir. Bilgilerinize başvurmak istdim
    Ben iki gün önce anlaşırken fiyat sabitlemenin son günü demişlerdi. Ekimde gelecek araçlar için sabitlemeyeceklermiş. Size hangi fiyattan yardımcı oldular acaba?

Orijinalden alıntı: İstan34bul

Dsg arızası genelde

Mekatronik arızası denir açıklaması anlayabileceğiniz anlamda anlatıyorum dsg nin içinnde 100bar lık bir küçük tüp var o ayaklarından kırılıyor yada gevşiyor.

Gevşerse sıkılıyor kırılırsa pleyt denilen kısım komple yenileniyor fiyat 10.000tl civarı

tamiri kaynak vb yapıyorlar ama yemiyor yine kırar

Bunun sebebi sert kökleyerek aracı sürmek vb.Vs vs

Resimdeki uzun tüp dişliyi kırmış dikkat edersen çünkü içinde 100bar basınç var sen vites değiştirirken o sürekli takır takır dövüyor orayı. sert sürüşlerde basınç kırıyor atıyor mekanizmayı kabaca anlattım.

Google dsg mekatronik arızası yada dsg mekatronik pleyt kırılması arızası dsg mekatronik tüpü yazın videoları izleyin. Sanayide kırılan yeri kaynatırlar ama yine kırar

Yetkili servis te dsg arızalarına indirim yapıldı. Sanayide yapılmasını tavsiye etmiyorum. Arkadaşım sanayiden fiyat almıştı sonra doğuştan fiyat aldı doğuş 1000tl daha ucuzdu Hemde yetkili servis😁

https://www.youtube.com/watch?v=TeIAxotpdZY&feature=youtu.be

dsg araç almayı önermiyorlar mı peki
    |
    |

• Teğmen
    117 Mesaj

Banada 170.800 olark fiyat ama sabit değil. Şuanda nereyi aradıysamda aynı cevabı veriyorlar. Fiyat sabitleme yok diye
    |
    |
    akkanatçı kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Dsg önerilir neden önerilmesin alınır tabikide.

Zaten yetkili servise gidersen dsg 7 yıla çıktı garantisi.

Birde eskisi gibi sık arıza vermiyor diyorlar yeni modellerde iyileştirmeler yapılmış 2015 ve öncesi çok sorunluymuş.

Artık çözdük diyorlar . Zaten normal bir kullanıcı düzgün sürerse şanzumanda arıza hata vb alma yada kontrol ettirme zamanı 60.000km lerde olur.

Eskiden 1 viteste uzum süre kalıyordu dsg şimdi 1 vitesi çok hızlı geçiyor ısınmamak için hemen 2. vitese geçiyor.

1 viteste sık kalmakta sıcaklık sorunlarına vs sebebiyet veriyordu eskiden.

Dediğim gibi yetkili servise gidersen 7 yıl içinde birşey olursa ücretsiz yapıyorlar ama yetkili servise 2 yıl gidip daha gitmezsen o zaman ücret alıyorlar.

Bazı müşterilerdende duruma göre %50 ücret alıyorlar yarısınıda doğuş karşılıyor vs.

Ama yeni dsg lerde illa iyileştirmeler yapılmıştır yoksa 7 yıl garantiyi niye versin sorun çıkıp parçayı değiştirmekte onlar için maddi zarar ceplerinden gider.

• Yüzbaşı
    339 Mesaj

Forumda yazilan bir mesaja bakip araba almamis da zarar etmis de dava edip karsilayacakmis da bla bla blaa.Siz zaten araba alamazdiniz bosverin.

|
    |
    ugurcrk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    157 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: EMIR52

Elinde corolla olan bayi varmi
    Dün Toyota Gebze Aykon'da vardı. Şimdi kalmışmıdır bilmiyorum ama 6000 TL aksesuar paketini zorunlu tutuyorlar.
    |
    |

Dsg önerilir neden önerilmesin alınır tabikide.

Zaten yetkili servise gidersen dsg 7 yıla çıktı garantisi.

Birde eskisi gibi sık arıza vermiyor diyorlar yeni modellerde iyileştirmeler yapılmış 2015 ve öncesi çok sorunluymuş.

Artık çözdük diyorlar . Zaten normal bir kullanıcı düzgün sürerse şanzumanda arıza hata vb alma yada kontrol ettirme zamanı 60.000km lerde olur.

Eskiden 1 viteste uzum süre kalıyordu dsg şimdi 1 vitesi çok hızlı geçiyor ısınmamak için hemen 2. vitese geçiyor.

1 viteste sık kalmakta sıcaklık sorunlarına vs sebebiyet veriyordu eskiden.

Dediğim gibi yetkili servise gidersen 7 yıl içinde birşey olursa ücretsiz yapıyorlar ama yetkili servise 2 yıl gidip daha gitmezsen o zaman ücret alıyorlar.

Bazı müşterilerdende duruma göre %50 ücret alıyorlar yarısınıda doğuş karşılıyor vs.

Ama yeni dsg lerde illa iyileştirmeler yapılmıştır yoksa 7 yıl garantiyi niye versin sorun çıkıp parçayı değiştirmekte onlar için maddi zarar ceplerinden gider.
    Önceki ayrıntılı mesajınız için teşekkürler.

Fakat bu mesajınızda yazdıklarınız yanlış olabilir. Benim bildiğim problem arabanın 1. viteste kalkmasından ziyade, sıkışık trafikte 2 ile arabayı kaldırmaya çalışması şeklinde. Bu da balatayı ısıtıp erken aşınmaya sebep oluyor.

Benim dediğim de yanlış olabilir elbette. VW konularında tartışmak daha doğru da, okuyanlar araştırsın diye not düşmek istedim.
    |
    |

• Teğmen
    141 Mesaj
    Forum genelinde ekonomi ile ilgili konulara genel anlamda bakıldığında insanların nedense kendilerini yatırım tavsiyesi vermek zorunda gibi hissettiği anlaşılıyor: yok efendim şöyle olacak böyle yapmayın, böyle böyle duyum aldım eniştemin bacanağı söyledi şunu yapın, bu devirde şöyle yapın ya da yapmayın gibi.

Asılsız duyumlarla alıcıları yönlendirmek eğer amacınız yardımcı olmak değilse en hafif tabirle ahlaksızlıktır.

En yakın örneği Temmuz'da ÖTV indirimi var bekleyin diyip şu aralar araç alın hemen kaçırmayın diyen, yüzüne vurulunca da "şaka yaptım yav ehe" tarzında takılan üye. Bu şahsın bu hareketleri bu mesajı düzenlememe neden olan üye yorumlarından anladığım kadarıyla suç değilmiş fakat düzgün bir insanın yapacağı şeyler olmadığından eminim.

İnsanların belki birikimleriyle belki de borçlanarak alacakları araçlar üzerinden kendi çıkarınızı güderek ya da hiçbir çıkar gözetmeksizin tabiri caizse üfürerek kimseyi zarara uğratmayın. Yazık. Asılsız yorumunuz nedeniyle bir kişi bile mağdur olsa hakkını ödeyemezsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bacala -- 7 Ağustos 2020; 11:1:15 >

• Yarbay
    5636 Mesaj
    Arkadaşlar kızmayın ama 1 haftaya yeni zamlar gelebilir duydum sizde haber varmı.

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Bacala

Forum genelinde ekonomi ile ilgili konulara genel anlamda bakıldığında insanların nedense kendilerini yatırım tavsiyesi vermek zorunda gibi hissettiği anlaşılıyor: yok efendim şöyle olacak böyle yapmayın, böyle böyle duyum aldım eniştemin bacanağı söyledi şunu yapın, bu devirde şöyle yapın ya da yapmayın gibi.

Asılsız duyumlarla alıcıları yönlendirmek eğer amacınız yardımcı olmak değilse en hafif tabirle ahlaksızlıktır.

En yakın örneği Temmuz'da ÖTV indirimi var bekleyin diyip şu aralar araç alın hemen kaçırmayın diyen, yüzüne vurulunca da "şaka yaptım yav ehe" tarzında takılan üye. Bu şahsın bu hareketleri bu mesajı düzenlememe neden olan üye yorumlarından anladığım kadarıyla suç değilmiş fakat düzgün bir insanın yapacağı şeyler olmadığından eminim.

İnsanların belki birikimleriyle belki de borçlanarak alacakları araçlar üzerinden kendi çıkarınızı güderek ya da hiçbir çıkar gözetmeksizin tabiri caizse üfürerek kimseyi zarara uğratmayın. Yazık. Asılsız yorumunuz nedeniyle bir kişi bile mağdur olsa hakkını ödeyemezsiniz.
    Hukuk okuyorsan kesinlikle bölüm değiştirmelisin, forumda okuduğum en mantıksız yorumlardan birisi.
    |
    |

• Teğmen
    159 Mesaj
    quote:

Arkadaşlar kızmayın ama 1 haftaya yeni zamlar gelebilir duydum sizde haber varmı.
    1 hafta uzun bi sure
    Bmw yuzde 5 yapmisti ayin 5 inde bugun yuzd 5 daha yapti
    Skoda fiyat guncelliyor.

|
    |

Reklamlar
Canlı Tv izle
Bitcoin
Radyo Dinle
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,781
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.