Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (5398. sayfa)

5 sn
288.909
Cevap
4.622
Favori
47.013.812
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1052 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
6. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 53965397539853995400
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gorush

T-roc compact C SUV.

kesinlikle öyle, boyutları c segment standartlarını karşılıyor

• Bir teşekkür de skodaya. Hem 2021 model model alacağım hemde 3 5 binde olsa indirim olacak. Bekleyen kazandı aracının modeli yükseldi. Naber fiyat artarcilar naber kocyigitler. Mart ayı daha yeni başladı. Bu gruba hala civic fiyati yazanlar var burada civic konusunu acanlari bamlayin arkadaşlar. Bilerek açıyorlar konuyu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SwordLegend

Octavia fiyat alan var mı? Elite paketi %50den verebilirler mi? %80 dilimden Muhtemelen kimseye satamadılar talep olmayınca fiyatı düşürebilirler.

%80'lik dilimden veriyorlar hala.

• quote:

Orijinalden alıntı: BalearicVision

Az önce skoda bayisindeydim. Kamiq premiumda indirim yok 292 ve bir sürü elite geliyormus bu ay. Eger dogruysa premium dusurulmezler. Gelen premiumlarin elitlere orani %5 dir.

Elite kamiq %1-%2 indirim var 226 pesin veriyorlar.

Scala yine ayni indirim var premiumlar 225 teklif aldim.

Su vaziyette scala premium almak daha mantıklı gibi donanima takilan icin

Ama yok ben yuksek seviyorum manuel klima cruise control benim için önemli değil derseniz kamiq elite.

Ama elite satamiyorlardir satamayacaklar eminim kamiq premium 1.0 ile 1.5 arasında 20 bin tl bile fark yok.

1.0 kamiq premium sıkışmış bir araç ellerinde patlayacak

Alıntıları Göster

Hocam scala premiumlarda cam tavan opsiyonunu %50 de durumunu sordunuz mu peki?

Dsg yüzünden kaçıyorum mis gibi arabadan ama cam tavanı da verirlerse direncim kırılabilir.

• eyvahfilvar kullanıcısına yanıt

Kesin düz vitestir 180 likler

• quote:

Orijinalden alıntı: Morenno

Kesin düz vitestir 180 likler

181 düz 189 oto en boşu

• Skoda'nın da direnci de kırılacaktır.

Herkesin verdiği yerde seyirci kalamazlar.

Şu şartlar altında hangi aracını satabilirler?

Octavia 1.0 Elite paketin %50'ye düşmemesi için hiçbir sebep yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-FDAA8C141

kesinlikle öyle, boyutları c segment standartlarını karşılıyor

Alıntıları Göster

Tiguan ne d suv mu o zaman ?

Troc sert plastikleriyle ve iç kalitesiyle ancak b suv olur.

• Hocam yapmayın az önce otoparktan çıkarken benim araç ile(kuga) bir qashqai arasında troc vardı keşke fotoğrafını çekseydim. T-roc b-suv kıvamında boyutlu bir araç. Hadi en fazla b+ diyelim.

Şimdi kontrol ettim kugadan 30 küsür cm daha kısaymış. Bayağı b-suv yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi munchausenbyproxy -- 1 Mart 2021; 18:41:59 >
  • hasanmerto kullanıcısına yanıt

araca daha yeni 1.5 motor uyguladılar o kadar araç birikmez bu sürede. ayrıca koca firmalar bakkal gibi yönetilmiyor adamlar yıllrdır pazar araştırması yapıyor ellerinde şişecek malı üretecek kadar acemi değiller. dünyanın en çok satan aracı ve markası. çip krizinin olduğu bu ortamda satmak istese donanımsız yapar o araçları peynir ekmek gibi yine satar.Şubat ayında en çok satan modelidir aynı zamanda satılmıyor dediğiniz araç.

• Toyota (her ne kadar eksiklikleri olsa da) bir arkadaşın yukarıda da dediği gibi, bombayı bıraktı piyasaya.
    2020 leri bir şekilde eritmek zorundalar, şimdi ilk kozunu oynadı, fiyatı 189 a çekti. Satışlara bakıp olmazsa 0 faiz vs yaparlar

• BlueNight2 kullanıcısına yanıt

sunroof varsa xpack vardır.fiyat çok iyi şu piyasada.

• 23.02.21 (geçen salı) Opel Corsa 1.2T 100BG AT8 Elegance için metalik renk dahil 197.000 TL ödendi. 26.02.21 Cuma günü teslim alındı.

Şubat ayı Elegance indirimi+meslek indirimi+peşin alım indirimi uygulandı. Liste fiyatı 219.900 TL, Şubat ayı indirimi ile 209.300 TL'ydi.

• Egea easyde indirim yapsalar, bir alt vergi dilimine girse, 110a satılsa... 2. El araç piyasası da karışır biraz böylece. Çok mu hayatı kuruyorum? :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eşim çok sevdiği için mantıksız görünse de Göral dan Yeni 208 1.2 puretech 130hp eat8 allure sellection platinyum gri renk 215.5 a alındı, cuma günü teslim

• adepex kullanıcısına yanıt

Bu piyasada en güzel tekliflerden bence şu anda Flame x packler. İhtiyacı olanlar alıp tekerlerine taş değmeden sürsünler.  

• Hala 232 bandında flame x pack bulunur mu? Kalmışmıdır 😁

• quote:

Orijinalden alıntı: adepex

Ankara Toyan bayisi ile görüştüm. Corolla sedan Flame X Pack Otomatik 232.500 fiyat verdiler telefon üzerinden.

Çok iyi fiyat

• quote:

Orijinalden alıntı: rasmus61

Hb nin sedan dan tip harici bir üstünlüğü var mı?

Full LED ön farlar ve stoplar var. Ama eksikleri de var mesela arka havalandırma en üst donanım haricinde yok.

• Toyota çılgın bahar kampanyasında sattığı 181 bin lik 189 binlik araçlar 2021 .

Bana mesaj geldi girip açıklama kısmına baktım 2021 şu şu modeller için sayılı stoklu araçlar için diyor.

Bu bence toyotanın yok elinde kalan araç filan değil toyatanın aracı elde kalmaz. Hele ki Coralla hiç kalmaz.

Piyasaya 20 bin araç avrupaya gidememiş yok geri dönmüş filan haberleri de bence markanın yaptırdığı stratejik haber hikayesi .

Bu haberin altında hani 2 ay önce araç alanları küstürmeyelim mevzusu var birazcık yeni fiyatları ağır ağır içselleştirmeli müşteri ve ayrıca tek başımıza c segment egea fiyatına araç satmamalıyız imaj olarak düşüncesi.

Bombayı bıraktı geri çekildi bekliyor piyasayı . Duruma göre bu fiyatlarda devam eder olmadı stok bitti deyip eski fiyatlara döner.

Ama bence diğer markalar da yola girip fiyatlarda ciddi gerimelere yol açacak.

Mart daha bugün başladı...

• 
Sayfa: önceki 53965397539853995400
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.