Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (4881. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: samikaan Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 44 Misafir (6 Mobil) - 38 Masaüstü7 Mobil1 iOS
5 sn
288.804
Cevap
4.623
Favori
46.998.573
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1050 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 48794880488148824883
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nereden aldınız hocam, 220K liste fiyatı var? :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ysf87

Öncesinde 180’e comfortline tdi dsg Passat vardı. 190’a 1.4 Tsi A4. Eski kurlu araçları ötv indirimine denk getirenler çok güzel araç aldılar. Ben hep böyle gider diye bir Golf bir Polo alıp bekledim ama yanıldım.

Ben de 200bine comfort dsg dizel passat almıştım eski kur indirimiyle. Sonra + ötv indirimiyle183e kadar indiğini gördüm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rebornx4 kullanıcısına yanıt

Izmir bornova da kia bayisi toyotanin hemen yanı ay sonuna kadar geçerli dedi arac boş paketti.

İşin komik tarafı vosmere kadar baktık şahinle otoparklarina girince tuhaf tuhaf bakıyorlar :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Razor Crest -- 24 Ocak 2021; 21:8:1 >
  • Çok ama çok iyi bir fiyat. Liste fiyatı üzerinden 25.000 TL indirim demek bu. Biz bile ekim sonu gibi 1.4 atmosferik tam otomatikleri 215'e aldık. Eğer bu yaygın fiyatsa 180'e bile satamayız bizim araçları demek bu :)

Çevre bayilerden bu fiyata bulamıyorsan mutlaka araca bir baktırmanı tavsiye ederim. 1.4 otomatik olan belki olurdu da, 1.0 Turbo DCT için B-SUV araçta çok düşük bir fiyat 195K.

• Öncelikle yaptığınız bu özverili çalışmadan dolayı sizi tebrik ederim . Gerçekten emek harcanmış ...
    Fakat böyle bir işe bu kadar zaman ve emek harcamanıza hem şaşırdım hemde bu kadar boş zamanınız olmasına imrendim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: dante06

Arkadaşlar merhaba Peugeot 2008 1.2 püre active manuel vites 240.000 TL sizce nasıl bu araba alınır mı? Araba işin den pek anlamıyorum o yüzden soruyorum.

manuel araca 240 bin verilir mi yapmayın.

birde yeni kasada inanılmaz bir ses sorunu var.

yagmur yagınca beyninde arac alltan sıcrayan tasları ayagında hissediyosun.

yeni 3008 kullanmadım. fakat yeni 2008 de bu sorun var.

alt panele degen ne kadar tas kum tuz hepsini hissediyorsun.

pegeout un en büyük artısı kullanımı çok tatlı.

bunun dışında mataf bir tarafı yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi recak -- 24 Ocak 2021; 21:27:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kgulle

Bu mesaj silindi.

Merhaba,

Kia picanto en uygun gördüğüm araçtı,150 civarı idi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SHOSTKOVİCH -- 24 Ocak 2021; 21:47:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: leon--

Konya SEAT bayisine Yeni Leon FR manueli sordum.Şubatta gelecekmiş. Her bayiye kaçar adet geleceği bilinmiyormus. Listedeki fiyatin 2020 model için oldugunu ve 2021 fiyatlarını da bilmediklerini belirtti ST.

Leon icin bayi basi 2 3 aractan bahsediliyor,3 tane arac gelen bayi 1’ini teste ayirda kalan iki taneyide ikame icin ayirir veya garajina gomer diye dusunuyorum.

• nucro kullanıcısına yanıt

Kredide sigorta şart ama sonradan iptal ve iade yapılıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: ysf87

Yaşadığımız süreçte bu saydığınız firmaların bayileri özellikle Honda ve Hyundai, Doğuş’tan çok daha fazla para kazandılar. Gerek aksesuar adı altında gerek elden para alarak, hala daha aynı işi yapıyorlar. 300binlik arabada 70bin elden alıyorlar. Dediğiniz gibi oturarak değil müşteriyi çarparak kazandılar. Hyundai de ithal ediyor zaten, elinde yerli bir i20 vardı iyi satış yapan yeni nesliyle onunda satışları düştü, i10 zaten çok satmıyordu.
    Hyundai Gebze Gör-Tan 2008’de bizi dolandırdı, o zaman hediye olan araç üstü taşıma aparatı ve bin liralık tatil çekini vermediler. Önce merkez yollayacak dediler sonra biz öyle bir hediye demedik deyip inkar ettiler.

Bende engelli indirimi ile araç bakıyordum, nissan qq2 1.3 midnight için aldığım fiyatlar 176 ile 200 arasındaydı. Yani bayiden bayiye bile çok farkediyor. Liste fiyatından ötv yi düşünce 176.777 tl yapan araç için 180 ile 200 arası fiyat söyledi istanbuldaki bayiler, ancak üsküdardaki bayi direk 176.800 tl fiyat verdi, pazarlıkla 176 ya anlaştık, kapora da yolladım hatta ancak sonra vazgeçip tiguan aldım.

Bu süreçte benim gördüğüm elden en çok alan bayiler hyundai bayileriydi.

• SHOSTKOVİCH kullanıcısına yanıt

Sarı sitede 130'lara görmüştüm sanırım hocam

• Sizce 2020 model 1.5fr manuel 231.500 ise 2021 modeli kac olur acaba? 2021 beklenebilir mi

• quote:

Orijinalden alıntı: 26_bbz_26

2018 aralik ayi muhtesemdi. %35 otv ile 190 a A180D amg ve 168 e dizel dsg impression passat almistik. hey gidi gunler.

Kaç sene sonra böyle bir fırsat bir daha gelir acaba SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 

• quote:

Orijinalden alıntı: Ceryan20

Sizce 2020 model 1.5fr manuel 231.500 ise 2021 modeli kac olur acaba? 2021 beklenebilir mi

Mantıken fiyatın aynı olması lazım, % 80 dilime çıkarırlarsa 280 üstüne kimse almaz , ancak elden aksesuar, boya koruma vs adı altında para isteyip, 240 250 bandında satmaya çalışabilirler.

• Ceryan20 kullanıcısına yanıt
    Araç 2021 de olsa aynı araç olacak, fiyatı da 2021’de açıklandı yani artış olması için bir sebep yok. Zaten ufak bir artış olsa üst vergi dilimine girecek fiyat en az 278₺ olacak, düz vites aracı da 278’e satamayacaklarına göre fiyatın artacağını sanmıyorum.
  • Ünallion kullanıcısına yanıt
    O kadar mesaj okudum ama sizinki en ilginci geldi. Otomobil fiyatlarinin dusmesi icin tepki koyan ve neredeyse aktivist derecesinde savunan insanlar var. bu kisiler basarili olursa sadece onlar degil hepimiz kazanacagiz. Pahaliya alan sizler gibi kisiler de aptal ya da benzeri hakaretleti haketmiyorlar ama neden burada fiyat dususu isteyenlere mezarci dediniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xedos. -- 24 Ocak 2021; 22:11:5 >
  • Rebornx4 kullanıcısına yanıt

Ben şahine mahkumum bir süre malesef yakın arkadaşıma baktık ama aracı beğenmedi gidip polo 1.0 dsg highline aldi ben olsam stonic alirdim anlattım ama vw sevdası ağır bastı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Razor Crest -- 24 Ocak 2021; 22:8:32 >
  • Hocam mesleğiniz nedir bu kadar vakit kalacak?
  • Hocam takasa araç kabul ediyorlar mi acaba
  • Clio 5 otomatik joy ve touch pakette en uygun teklifler kaç tl acaba?

• 
Sayfa: önceki 48794880488148824883
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.