Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (4873. sayfa)

21 Kayıtlı Üye (13 Mobil) ve 90 Misafir (24 Mobil) - 74 Masaüstü37 Mobil3 iOS5 Android
5 sn
288.907
Cevap
4.622
Favori
47.013.665
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1052 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
6. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 48714872487348744875
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

100 bin km de 9 yasında dizel otomatik Toyota aracımda dpf sorunu yaşadım. Biraz tasarım sıkıntısı, birazda benim hatam yüzünden. Bir kere arka plaka lambasının biri değişti. Kronik direksiyon tikirtisi var. Bir kerede arka fren balatasi değişti. Bir kere akü değişti. Gerisi yağ ve filtre.

motor carpti arkadan. Bütün tampon boyasını sıyırdı. Kaportaya sürtüğü yerde çizik oldu. Çoğu pasta cila ile geçti.

su soguk kıs gününde motoru ilk çalıştırmada çoğu dizelden sessiz.

direksiyon kutusu tikirtisi icin japoncuya götürdüm. “Arac pert mi, bunlardan ses cikmaz” dedi.

o sorunlu denilen sanziman 100+ kim bilir kac km daha Balat’a istemeyecek. Şu foruma yazanların %90’ ı 50-60 bin kmde baskı Balat’a yer.

ici döşemeleri, direksiyonu, tuşları hala sıfır gibi. Benzer model benzer km kac tane Mercedes baktım gecen yıl. Hepsinin ya direksiyonu aşınmıştı ya tuşları ya döşemeleri.

akuyu fren balatalarini da sarf malzemeden sayarsak 9 yıllık 100 bin kmdeki araca ekstradan harcadığım para 1500 TL. O da dpf arızasından. Yapıldıktan sonra 30 km ortalama hızda bu günlerde 5.1 civarı tüketimim var. Yazın daha dusuktu.

sorunsuzluk kısmı daha ne olabilir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ARES007 -- 24 Ocak 2021; 3:4:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Wardo W kullanıcısına yanıt

bence çok iyi fiyat. araç küçük biraz sadece, ihtiyacınız nedir tabi tam bilemiyorum. turbolu küçük motor, ekonomik de olur muhtemelen. 0 km otomatik mantıklı bir motor seçeneği ile bana fırsat gibi geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: sorrento

Jeep compass 4x4 1.4 170hp S Limited AWD Benzinli otomatik vites. Liste fiyatı 549 bin.

480 bine almış birader dün.

Almak isteyenler için bir fikir verebilir.

Hayırlı olsun, kazasız belasız. Bence iyi bir seçim.

Jeep compass gerçek bir suv. Marka algısı zaten tartışmasız. Fiyat olarak da günümüz şartlarında iyi denebilir.

Fakat böyle bir arabaya o iç mekan kesinlikle yakışmıyor. aracı tasarlayanlar iç mekana gelince uyuya kalmış falan olmalı. Bu kadar demodelik bu kadar özensizlik olmaz. tek kelimeyle çirkin bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi temürrmelik -- 24 Ocak 2021; 3:11:41 >
  • nyamure kullanıcısına yanıt

burda daha yeni alanlar oldu ben 2hafta önce bayiye gittim önce yok çektiler 3 saat sonra aradılar bir tane boşa çıktı diye aynı oyunu başkalarına da oynamışlar. kısacası bayiye git yada ara geri dönüş yaparlar piyasada var

• Polo 1.0 Tsi Comfortline metalik renk hem DSG hem manüel için aynı fiyat verdiler. 199.000
    Adana Aykan.

• quote:

Orijinalden alıntı: keyn

Yazildi mi bilmiyorum ama liste fiyati 309.950TL olan dizel otomatik Alfa Romeo Giulietta'yi %50lik dilime almislar;

GIULIETTA 1.6 JTD 120hp GIULIETTA DİZEL TCT - 232.000 TL

Antalya Birmot

Disel otomatik sanirim c sınıfı hb baska alternatif yok

kasa eskide olsa mantıklı araba alinir

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-9ED15FB90

dun yazmıstım. bos konusmayı degıl rakam vermeyı sevdıgımı soylemıstım. erınmedım 1 aralıktan beri sitede bayıden CIVIC fıyat aldıklarını soyleyen tum uyelerın fıyatlarını yazdım. Analız edersenız goreceksınız.

1- aralık baslarında bayıden alınan fıyatların elegance ıcın en dusuk 240-245 oldugunu gorursunuz. 1 kısıyede guya sıvas bayı 231 de vermısler ama ınandırıcı bulamadım ya da cok az sayıda aksesuarsız satılmış. ısteyen herkes bu fıyattan alamayacagı ıcın gozardı edıyorum. 0,49 60 bın kampanya veren olmus.

2- aralık basında executıve 260-265 bin arası fiyat alanlar olmuş. 1 kişi 250 den aldım demış, baska dıyen yok onuda 231 dekı gıbı gozardı ettım. gercekcı bulmadım.

3 - son 5 gunde elegance 260-270 arası akseseuar durumuna gore.2020 2021 durumuna gore. yani neymıs en az 15 en fazla 30 bın fıyat artmıs,

4- executıveler 305 -310 bıne cıkmıs. 1 kısı aralık sonunda 2020 yı 265 e almıs oyle ıse mukemmel bır ıs basarmıs. fiyatlar executıve tarafında 45-50 bın artmıs. faiz kampanyaları bıtmıs.

aralık ayında sahsı gorusumu burada yazmıs , fıyatların yenı yılda artacagını soylemıs ıdım. en cok konusulan ve en cok satılanlar arasında bu araba oldugu ıcın bunu sectim. vaktım olursa baska markada bakabılırım. o zamankı mesajlar su sekılde 230 dan fazla bu arabaya verılmez. elınızde cıvıc mı kaldı? 200 verıp ellerınden alacagız 230 bıle verılmez? vs vs bılıyorsunuz işte... isimlerini yazmaya gerek yok.

son sozum arabalarını alan guzel ınsanlar cıvıclerıne bındı ve uzaklastı. dıgerlerı hala 230 a dusmesını beklıyor.

Rakamsız konusanlar cevap yazmazsa mutlu olurum...

Mükemmel bir çalışma üstat... Eline sağlık... Fiyatların düşmesini gerçekten çok istiyorum... Çocuklarımız için, geleceğimiz için... Alakası yok sizin yazdığınızla ama ara ara aldığım peynirin kilosu 100 lira olmuş... Mesajım bu kadar...

• quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

Disel otomatik sanirim c sınıfı hb baska alternatif yok

kasa eskide olsa mantıklı araba alinir

Alıntıları Göster

Aracın boş ağırlığı 1400 kg mış SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 

Teknik bilgilere tüketimi koymaya korkmuşlar.

• memocan2468 kullanıcısına yanıt
    1.6 JTDm 120 HP TCT
    Aracın Maksimum Torku 320-- 0-100 Hızlanma 10.2 Sn (1 Yetişkin Sürücü ile ), Şehir İçi Tüketim 5.4-5.8 --- Şehir Dışı Tüketim 4.0-4.2 Lt. Bu Bilglerin Arkadşlara Faydası Olur Belki.
  • Yeni kasa a3 için cuma günü 5. Ayda gelecek fiyat vs halen belirsiz denildi.

• Avek otomotiv Polo 1.0 Comf Man Sunroof 193.000 TL

Trabzon vw Dsg Sunroof 205.000 TL

Trabzon fabia 1.0 dsg 183 bin lira

Keşke yalnızca fiyat paylaşılsa. Burada yazdığım fiyatı ertesi gün baltalayan, bayiye baskı yapan forum üyeleri olmasına rağmen yazmaya dewam..

• baris2354 B kullanıcısına yanıt

Anladığım bu alsatcilar sağlam para bağlamış.

Bayiye fiyat baskısı yapmak da tam onların hareketi .

• quote:

Orijinalden alıntı: temürrmelik

Hayırlı olsun, kazasız belasız. Bence iyi bir seçim.

Jeep compass gerçek bir suv. Marka algısı zaten tartışmasız. Fiyat olarak da günümüz şartlarında iyi denebilir.

Fakat böyle bir arabaya o iç mekan kesinlikle yakışmıyor. aracı tasarlayanlar iç mekana gelince uyuya kalmış falan olmalı. Bu kadar demodelik bu kadar özensizlik olmaz. tek kelimeyle çirkin bence.

Alıntıları Göster

Teşekkürler. Aracın iiç mekan görsellerine baktım. Dediğiniz kadar varmış gerçekten:) Biraz demode kalmış.

• Çözüm basit “acil öldüm yandım bittim almazsam olmaz mutlaka almalıyım acil hastam yaşlım bebeğim var” modunda olmadığınız müddetçe fiyatlar alım gücünüze paralel şekilde normalleşene kadar #almayın #aldırmayın.

• dragotreis kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Bana yeter gibi gözüktü içi. Motor küçük diyorsunuz.1.5 motor için de görüşeyim. Yakın teklif olursa onu alırım.

Küçüğü olumsuz anlamda söylemedim, turbo olunca 1.2 gayet iş görür bence. Test sürüşü yapsanız anlaşılır zaten SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 

Hocam bu fiyattan kredi kullandiriyorlar mi yoksa peşin fiyati mi

• Yakın zamanda Kia rio 2020 1.2 cool fiyat alan var mi ?

• avcq kullanıcısına yanıt
    Egea HB 1.4 urban: 158.900 TL
    Egea Sd 1.3 dizel urban: 185.000 TL
    Egea SD 1.6 urban: 215.000 TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: nba05

1.6 JTDm 120 HP TCT
    Aracın Maksimum Torku 320-- 0-100 Hızlanma 10.2 Sn (1 Yetişkin Sürücü ile ), Şehir İçi Tüketim 5.4-5.8 --- Şehir Dışı Tüketim 4.0-4.2 Lt. Bu Bilglerin Arkadşlara Faydası Olur Belki.

Tüketim değerleri oldukça iyi. Pratikte ne kadar acaba?

• 
Sayfa: önceki 48714872487348744875
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.