Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (4706. sayfa)

12 Kayıtlı Üye (10 Mobil) ve 68 Misafir (10 Mobil) - 60 Masaüstü20 Mobil5 iOS6 Android
5 sn
288.968
Cevap
4.621
Favori
47.023.464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1053 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
43. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 47044705470647074708
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hangi bayiden aldınız. Ben aradım net birşey söylemediler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Schrödinger99 -- 10 Ocak 2021; 10:9:5 >
  • memocan2468 kullanıcısına yanıt

golf ün her çeşidi yok şuan. Fiyatlar göstermelik. yaklaşık 7-8 aydır yeni golf gelmiyor türkiyeye.

• quote:

Orijinalden alıntı: wakrupalice

O aracın satılmama imkanı yok. O donanımda 2021 model bir alternatifi yok. Yükseltilmiş şasi de cabası.

Yanlız egea nın piyasaya etkisi olmuş baya patır patır bildirim gelmeye başladı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • robben6969 R kullanıcısına yanıt

Şu an piyasada 2020 sıfır Golf yok yani. Clio 4 0.9 da standart gelen hız sabitleyici de yok ilginç.

• Mcdiouf M kullanıcısına yanıt

Cok fazla bir etkisi olmaz siye düşüyorum. Sadece manuel vites seçeneği var. İstanbul vb yerlerde otomatik tercih ediliyor. Volkswagen araclarin manuel versiyonları bile yok neredeyse.

• atabey92 A kullanıcısına yanıt
    Hocam pazarlik yaptınız mi? Yaptıysanız ne kadar indiler
  • pensamiento P kullanıcısına yanıt
    Bana 2. El teklif ettiler dod 2el sitesinde var
  • Spor gri + plus paket 188.400 dü 180,400 e aldım

• Fiat Egea CROSS (Sedan’ı bi kenara ayırıyorum) aralarında benimde bulunduğum en az 10.000 potansiyel müşteri için ölü doğmuş bir araçtır.

Hatchback ve Cross araç müşterilerinin %90’ı İstanbul, İzmir, Bursa, Ankara, Antalya gibi büyük şehirlerde yaşayan otomatik vites araç kullacılarıdır.

Ne demek 4. çeyreğe kadar otomatik vites yok?

Ya 2021 yılında doğru düzgün bir otomatik vites yapamayacak kadar (yapamıyorsanız gidin ZF’ten alın, Aisin’den alın adamı deli etmeyin) başarısız bir firmasınız, ya da dünyanın en gerizekalı pazarlama ve satış yöneticilerine sahipsiniz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: memocan2468

Şu an piyasada 2020 sıfır Golf yok yani. Clio 4 0.9 da standart gelen hız sabitleyici de yok ilginç.

Clio4 0.9 Farklıdır hocam.

• Egea cross neden manuel çıkarılır. Birçok markada manueller satılmadığı için bulunabiliyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: zylinderkopf

Fiat Egea CROSS (Sedan’ı bi kenara ayırıyorum) aralarında benimde bulunduğum en az 10.000 potansiyel müşteri için ölü doğmuş bir araçtır.

Hatchback ve Cross araç müşterilerinin %90’ı İstanbul, İzmir, Bursa, Ankara, Antalya gibi büyük şehirlerde yaşayan otomatik vites araç kullacılarıdır.

Ne demek 4. çeyreğe kadar otomatik vites yok?

Ya 2021 yılında doğru düzgün bir otomatik vites yapamayacak kadar (yapamıyorsanız gidin ZF’ten alın, Aisin’den alın adamı deli etmeyin) başarısız bir firmasınız, ya da dünyanın en gerizekalı pazarlama ve satış yöneticilerine sahipsiniz...

İlk gördüğümde bende Türkiye ye özel yapıldığını sandım. Diğer ülkere de baktım İtalya da dahil otomatik vites yok. Sebebi ne araştırmak lazım. 1.6 multijet de ki DCT şanzıman iyiydi aslında. Neden kullanmasınlar ilginç.

• unnamedist U kullanıcısına yanıt

2021 Emisyon oranları engel diyorlar. 2021 ikinci yarısı siz sonu anlayın otomatik icin

• Alaskalı Suikastçi kullanıcısına yanıt

evet kosifler. 2020 sportline ekstrası yok ama sunroof falan.

• cmshn kullanıcısına yanıt

evet sıfır

• quote:

Orijinalden alıntı: _üveys_

2021 Emisyon oranları engel diyorlar. 2021 ikinci yarısı siz sonu anlayın otomatik icin

@unnamedist @zylinderkopf

Olay hem emisyona uydurup hem de maliyeti kurtarmak.Son kullanıcı fiyatı 15 bin Euro luk arabaya gidip 2/3 bin euroluk şanzıman takamazsınız. Mesela clio'da da dizel için otomatik kalktı.

• fazla. ibiza ve corsa manuel 135-140 hakkı.

• Led Zeppelin L kullanıcısına yanıt
    Evet, bu mantıklı bir açıklama.
  • merhaba,

octavia 1.5 etsi premium ile pejo3008 allure arasında bir kaç gündür karşılaştırma yapıyorum donanım ağacı olarak. Octavia da cam tavan yok, daha hafif, yakıt tüketimi daha iyi, bagajı çok daha iyi kullanılabilirliği güzel, bagaj otomatik kapanıyor, f1 vites. Eksileri geri görüş yok, arkada torsiyon çubuğu var.

pejo da ise cam tavan var, suv bir araç bir tık daha geniş. Ağırlığı fazla. Yakıtı kısmen fazla. Başka ne gibi farklılıklar var bu iki araç arasında? Donanımsal bazda.

ikisinde de %0 kredi avantajı var. Octavia 339, pejo 360 civarında.

• Mmsportt kullanıcısına yanıt

Aralık ayın da m+ mavi renk için için 455 demişlerdi.

Stoklarında çok araç var mı biliyor musunuz ? Fiyat olarak daha düşerler mi acaba...

• 
Sayfa: önceki 47044705470647074708
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.