Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (4590. sayfa)

5 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 41 Misafir - 43 Masaüstü3 Mobil2 iOS
5 sn
288.966
Cevap
4.621
Favori
47.022.967
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1053 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
7. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 45884589459045914592
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: joliva

İşte bu yanlışla mücadele etmemiz lazım ?

Bayilerde elegance passat yok mu ?

Gidipte octavia ya atlamayın diyorum

Gidipte sarı siteden elegance passata atlamayın diyorum.

Passat Yoksa yok deyip tınnn demek lazım.

Octavialar sizi kaşındırıyor değil mi ?

Yazdığım fiyatlardan 1 kuruş fazla etmez.

1.5 premium 310 a bile alırken heyyytt bee turnayı gözünden vurdum bu paraya böyle araba yok dedirtecek fiyatta değil 310 bile ? Anca tav olunacak fiyat

Octavia showrromda bu paralar edebilir gaza getirebilir ama

Skoda bu PARALAR etmez

Octavia alın skoda almayın

Alıntıları Göster

Yok abi almadık da işte 31 aralıkdan önce elegance ya 460 teklif veren bayi yi yazmış olsaydınız bi bakacaktım durum zorlayacaktım

31 aralıkta business e 401 ( beyaz)

mangan gri ( 406 )

cam tavan (425) Lav mavisi

anca alabildim.

çözemedik bi araç. kaldık ortada :)

• quote:

Orijinalden alıntı: webco

Bu paraya 135 k ya clio 4 2020 sıfır km araç alınır 3 yıl renault garantisi cabası kafayı yemiş galericiler

Alıntıları Göster
    var mı bayilerde ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

var mı bayilerde ?

Alıntıları Göster

Var hocam olmazmı bölge nere sizin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

var mı bayilerde ?

Alıntıları Göster

Demirkollar

Abc

Bu ikisine yarın sorun vardı bunlarda

• berkolo88 kullanıcısına yanıt

Zorlaşır değil imkansız bana göre. 2 aydır 268-278 arası fiyat değiştirip dikkat çekmeye çalışan en az 5 ilan var ve satılmıyor. Yokluk zamanı talep gören bir araçtı fiyatı da uygun olunca arz yokluğunda ilgi gördü. Üretim bollaştı hadi satsınlar da görelim 300 e bile alan zor çıkar. Bagaj yok, arka alan ölü, atmosferik 1.8 motor tatmin etmiyor. Üstelik yıllık 4bin Mtv. Kullanmadan önce acaba diyorsun ama kullanınca işin rengi değişiyor. Tercih meselesi alan kişilere saygı duyarım

• Hakan.. kullanıcısına yanıt

İşin acı tarafı bu araçlar Türkiye ye 950 bin gibi rakamlara geliyor

• Truth is bitter kullanıcısına yanıt

katlanır aynayı 2 ay önce istanbulda bi bayide fark almadan vericekti vazgecmiştim.

• quote:

Orijinalden alıntı: M.L.Crassus

High biraz sözde high olmuş.

2017 de polo high aldım. O zaman comfortla arasında belirgin fark vardı. Digital klima, büyük ekran, led arka stoplar, entegre dönüş farları vs vs. Fiyatlar o kadar saçmaladı ki şu an high almaz diye kimse comfortu doldurdular ve kesinlikle haketmiyor highline parasını. Tek eklemen gereken led ambiyans aydınlatma çok daha premium havası veriyor led

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fero01 -- 3 Ocak 2021; 19:35:53 >
  • webco W kullanıcısına yanıt

aslında kat ve kat ilanda ki polo clio 4 den daha iyidir ama sıfır almak var birde ikinci el almak var işte

• LMNTRIX kullanıcısına yanıt

hocam bunlar dizel fiyatı mı

• quote:

Orijinalden alıntı: Death55

aslında kat ve kat ilanda ki polo clio 4 den daha iyidir ama sıfır almak var birde ikinci el almak var işte

Hocam galerici elinde olması sıkıntı garantisi yok sıkıntı yaşı var sıkıntı bakımı var 100 bin sıkıntı bunlar hep sende olacak olaylar birde sıfır kokulu bayiden alıp binmek var. O yüzden clio daha mantıklı

• Arona 1.0 excellent aksesuarlı cam film , seramik kaplama vs 232 bin 31 aralıkta fiyat alındı

• webco W kullanıcısına yanıt

aynen dediğiniz doğru

• 13men13 1 kullanıcısına yanıt
    Alınmaz.Ben bu hafta allure sport donanımlı aracımı teslim aldım.231 bin liraya geldi bana.Metalik boya farkı 2 bin ₺ dahil.Arada anahtarsız giriş+çalıştırma / full led farlar / dahili navigasyon / allure pakete has özel koltuklar, krom detaylar, spor ön tampon gibi bir sürü donanım farkları var.Aceleniz yoksa allure sport donanımı kovalamanızı öneririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kancello

Alınmaz.Ben bu hafta allure sport donanımlı aracımı teslim aldım.231 bin liraya geldi bana.Metalik boya farkı 2 bin ₺ dahil.Arada anahtarsız giriş+çalıştırma / full led farlar / dahili navigasyon / allure pakete has özel koltuklar, krom detaylar, spor ön tampon gibi bir sürü donanım farkları var.Aceleniz yoksa allure sport donanımı kovalamanızı öneririm.

Sa ustam pejo 2008 mi aldiniz ?

• Konu dışı ve kişisel tartışma içeren mesajlar silinmiştir.

Kişisel muhabbet ve atışmaların, 

araç, model, motor, sınıf vs. kıyaslamalarının,

yakıt tasarrufu, Dolar-Euro-Vergi Sistemi muhabbeti,

araç-motor-donanım tavsiye sorularının yeri bu konu değildir.

İyi forumlar,

---------------------------------------------

Konuya giren üyeler, konu başlığında da belirtildiği gibi 0 Araç Fiyat ve Teklif bilgilerini görmek istiyor.

Lütfen diğer üyelerin bilgi alma hakkına saygılı olur, tüm uyarılara rağmen konu dışı mesajlar yazmayınız.

• dublex06 kullanıcısına yanıt
    O fiyata 2008 mantıklı gelmedi bana, bi üst mesaja atıf yapmış 308
  • silverusta S kullanıcısına yanıt
    O 20 binin buyuk kısmı ÖTV oldugu için maalesef fazla bir özellik satinalinmis olmuyor.
    Ayni durum fabrikasyon lpg olayında da var.Ornegin Civic e lpg dışarıda taktirilsa 4 bin lira anca ödenir.Ancak fabrikasyon oldugu için lpg kitine ÖTV de eklenip ( otv nin KDV side tabi) satılıyor.
  • dublex06 kullanıcısına yanıt
    A.s. hayır o fiyata full 2008 mümkün değil.Gerek de yok zaten o kadar para vermeye.Ben 308 allure sport aldım.Önceki aracım da 308 bluehdi active idi.
  • 
Sayfa: önceki 45884589459045914592
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.